Kde môžem legálne pozerať Game of Thrones online? 2022

V posledných rokoch si Game of Thrones vyslúžila povesť najviac pirátskej televíznej show na svete. Veľa z toho súvisí s obrovskou popularitou relácie, ale dôležitú úlohu zohráva aj dostupnosť. V mnohých krajinách nie je ľahký prístup k HBO bez už existujúceho káblového predplatného, ​​čo môže byť drahé. Streamovacie aplikácie HBO tiež nie sú dostupné vo väčšine regiónov, čím sa odrežú ešte viac legálnych zdrojov na sledovanie Game of Thrones. Ak potrebujete opraviť GoT bez toho, aby ste sa uchýlili k pirátstvu, pozrite si naše zdroje nižšie.

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Skôr ako začnete streamovať, získajte dobrú sieť VPN

Súkromie online je čoraz väčším problémom, a to aj medzi bežnými používateľmi internetu. Či už streamujete filmy alebo len surfujete po stránkach sociálnych médií, vždy existuje šanca, že niekto prezerá vaše údaje alebo sa pokúša nájsť vašu polohu. Vždy je dobré mať po ruke spoľahlivú virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Siete VPN pomáhajú chrániť vaše súkromie vytvorením anonymného šifrovaného tunela medzi vami a internetom. Existuje veľa služieb, z ktorých si môžete vybrať, ale na výber najlepších pravidiel bez protokolovania sme použili nasledujúce kritériá, prísne ustanovenia o ochrane osobných údajov, širokú distribúciu serverov a dostupnosť aplikácií naprieč zariadeniami a platformami.

Náš najlepší výber VPN – IPVanishCelý zážitok z IPVanish sa sústreďuje na to, aby ste zostali neviditeľní online. Základ služby je postavený na 256-bitovom šifrovaní AES, dostatočne silnej kryptografii na to, aby udržali zvedavé oči ďaleko od vašich údajov, bez ohľadu na to, ako veľmi sa ich snažia prelomiť. Zabezpečením tohto tunela je ochrana pred únikom DNS a automatický prepínač zabíjania zabudovaný do vlastného softvéru. Aj keď stratíte pripojenie k sieti VPN, vaše údaje zostanú v bezpečí. IPVanish podporuje svoj záväzok k ochrane osobných údajov tým, že obsahuje politiku nulového protokolovania všetkých aktivít, aby sa zabezpečilo, že sa k vám nič nedá vysledovať.

Sieť IPVanish má 850 serverov rozmiestnených v 60 rôznych krajinách, veľa možností na nájdenie rýchleho pripojenia v ktorejkoľvek časti sveta. Poskytuje vám tiež možnosť ľahkého prístupu k videám a webovým stránkam blokovaným v regióne. Streamovanie Game of Thrones môžete otestovať s neobmedzenou šírkou pásma, bez obmedzovania rýchlosti a úplne nemonitorovaným prístupom k P2P sieťam, ako aj k torrentovej návštevnosti. S IPVanish si môžete byť vždy istí, že vaše sťahovanie bude bleskovo rýchle a úplne súkromné.

EXKLUZÍVNE pre čitateľov návykových tipov: Získajte 60% zľava keď sa prihlásite do a celý rok IPVanish, len 4,87 $ mesačne ! Na každý plán sa vzťahuje úžasná sedemdňová záruka vrátenia peňazí, takže si môžete všetko vyskúšať bez rizika a bez obáv.

Môžete sledovať Game of Thrones na Kodi?

Kodi je bezplatná a otvorená aplikácia mediálneho centra, ktorá poskytuje výkonné rozhranie pre všetky vaše obľúbené televízne programy a filmy. Samotný softvér sa ľahko používa a je úplne legálny na stiahnutie, ale niektoré doplnky, ktoré si môžete nainštalovať, ohýbajú pravidlá rôznymi spôsobmi, vrátane prístupu k zdrojom pirátskeho obsahu. Bohužiaľ, neexistujú žiadne doplnky Kodi, ktoré streamujú obsah HBO alebo ponúkajú prístup k ekosystému HBO.

Ako legálne sledovať Game of Thrones

Teraz je k dispozícii niekoľko možností, ako legálne sledovať Game of Thrones po celom svete. Pozrite si náš zoznam nižšie a sledujte Game of Thrones online a pripravte sa na House of the Dragon, ktorý vyjde 21. augusta 2022.

HBO Go (celosvetovo)

HBO Go je pravdepodobne najpopulárnejším spôsobom, ako legálne streamovať Game of Thrones. Sprievodná webová stránka a mobilná aplikácia sú spárované s vaším káblovým predplatným a ponúkajú pohodlný spôsob sledovania filmov a relácií HBO na akomkoľvek zariadení vrátane počítačov, smartfónov a tabletov. Dokonca získate prístup k epizódam Game of Thrones počas ich vysielania, čo je vždy príjemný bonus!

Jediným skutočným úlovkom s HBO Go je mať káblové predplatné spolu s aplikáciou. To môže byť drahé, najmä ak máte záujem iba o sledovanie Game of Thrones. Podpora zariadenia je však fantastická. V závislosti od káblovej služby, ktorú používate, možno budete môcť streamovať Game of Thrones na Amazon Fire TV , Apple TV , Roku alebo herných konzolách, ako sú PS4 a Xbox One.

HBO Go je k dispozícii v rôznych krajinách vrátane USA, Kanady, Veľkej Británie, Talianska, Nemecka a Holandska. Ak chcete zistiť, či je služba dostupná vo vašej oblasti, navštívte webovú stránku poskytovateľa káblovej televízie a vyhľadajte doplnky prémiového obsahu.

HBO Now (USA)

HBO Now je jednou z novších služieb v arzenáli HBO. Funguje podobne ako Netflix, čo umožňuje komukoľvek stiahnuť si aplikáciu a zaplatiť mesačný poplatok za neobmedzený prístup k celému obsahu HBO vrátane filmov, televíznych relácií a samozrejme Game of Thrones. HBO Now je funkčne na nerozoznanie od HBO Go a na prístup k nemu nepotrebujete ani káblové predplatné. Stačí sa zapísať a začať žartovať.

Tu je háčik s HBO Now: je k dispozícii iba v USA a na niektorých územiach USA. Dohody o právach na obsah sťažujú, ak nie nemožné, pre HBO spustenie služby na celom svete, keďže káblové spoločnosti v rôznych krajinách vlastnia vysielacie práva na väčšinu relácií siete.

HBO jasne uvádza, že používanie siete VPN na sledovanie HBO Now mimo USA je porušením jej podmienok používania. V skutočnosti spoločnosť zrušila účty, ktoré ignorujú toto varovanie, bez toho, aby vrátili peniaze. Mnohým používateľom sa to podarí, ale prísne vzaté, nie je to legálny spôsob, ako sledovať Game of Thrones online.

Foxtel (Austrália)

Austrálski fanúšikovia Game of Thrones majú extrémne obmedzené možnosti, pokiaľ ide o legálne streamovanie show. Jedným z najspoľahlivejších spôsobov je prihlásiť sa na odber Foxtel Now pop pack , streamovacia služba, ktorá ponúka nový obsah na vyžiadanie za 15 AUD mesačne. Popový balík má veľa obsahu z rôznych zdrojov, predovšetkým z celého katalógu Game of Thrones až do siedmej sezóny.

Hotstar (India)

Fanúšikovia Game of Thrones v Indii môžu sledovať každú sezónu relácie, ako aj získať prístup k novým epizódam hneď po ich odvysielaní v USA prostredníctvom online streamovacej služby Hotstar. Prémiový plán bude stáť 199 INR mesačne po mesačnej bezplatnej skúšobnej verzii a môžete dokonca streamovať relácie do svojho mobilného zariadenia stiahnutím aplikácie Hotstar.

celosvetovo

Kde môžem sledovať Game of Thrones mimo týchto krajín? Aj bez HBO Go, HBO Now alebo predplatného káblovej televízie stále existuje množstvo online streamovacích služieb, ktoré ponúkajú spoľahlivý prístup k HBO a Game of Thrones, a to k novým epizódam aj skorším sezónam. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od vášho regiónu, ale dobrou správou je, že mnohé z nasledujúcich možností sú priaznivejšie pre používanie VPN ako vlastné služby HBO.

    HBO na Amazon Video– Služba streamovania videa od Amazonu ponúka množstvo bezplatného obsahu, požičiavanie filmov, televízne seriály na nákup a oveľa viac. Relatívne novou funkciou služby je možnosť predplatiť si prémiové kanály za príplatok. HBO je jedným z týchto kanálov a za 15 dolárov budete mať prístup k celej jeho knižnici obsahu vrátane Game of Thrones. Bezplatná sedemdňová skúšobná verzia vám pomôže začať, a ak ste naozaj dobrí v neprestajnom sledovaní, pravdepodobne dokážete prepáliť každú sezónu GoT skôr, ako skončí! HBO na Sling TV– Už vás nebaví platiť za káblové balíčky za množstvo kanálov, ktoré nikdy nebudete sledovať? Sling TV je televízna služba a la carte, ktorá vám umožňuje vybrať si kanály, ktoré chcete, bez toho, aby ste museli platiť za čokoľvek iné. Ich výber zahŕňa všetko od vysielacích sietí po FX, Disney a Comedy Central. HBO je pomerne nedávny prírastok do zostavy Sling TV. Môžete si ho zaobstarať za približne rovnakú cenu ako iné predplatné služby a skôr, ako sa nazdáte, budete streamovať Game of Thrones neskoro do noci. Najlepšie zo všetkého je, že Sling TV dobre funguje s VPN, vďaka čomu je dobrou voľbou pre celosvetový prístup HBO. HBO na Hulu– Podobne ako vyššie uvedené nastavenie Amazon Video, Hulu ponúka predplatné prémiových kanálov ako doplnky k základnej službe. Môžete sa zaregistrovať na HBO cez Hulu a okamžite získate prístup k celému obsahu HBO. HBO v roku– Streamovacia tyč Roku a TV box ponúkajú predplatné kanálov poskytovateľom, ako sú Starz a HBO. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť do Roku Channel Store, nainštalovať aplikáciu HBO a potom podľa pokynov na obrazovke začať s odberom HBO.

HBO neuľahčilo fanúšikom na celom svete legálne sledovanie Game of Thrones. Ako si udržať prehľad o najnovších epizódach? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac