Sledujte UFC Replays na Kodi: Najlepšie doplnky UFC a MMA pre Kodi

Súťažné športy boli populárne počas celej ľudskej histórie – skutočnosť, ktorá sa v modernom svete nezmenila. Box bol v posledných rokoch pre mnohých fanúšikov kresla preferovaným športom jeden na jedného, ​​pričom v tesnom závese za ním je zápasenie. Súťažné súboje zmiešaných bojových umení si pomaly získavali obľubu vďaka množstvu organizovaných súťaží, z ktorých najpopulárnejšia je Ultimate Fighting Championship (UFC).

NEPREHLIADNITE:Sledujte najväčší zápas UFC storočia – Khabib vs McGregor

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

UFC – The Ultimate Streaming Sport

UFC sídli v Spojených štátoch a priťahuje niektorých z najznámejších MMA bojovníkov na svete. Možno neočakávane sa stal verejným fenoménom v niekoľkých rôznych krajinách, pričom povedomie verejnosti a mediálne pokrytie sa v poslednom čase rozvinulo. Úspech UFC je pozoruhodnejší vzhľadom na to, že televízne pokrytie je do značnej miery obmedzené na káblové a platené kanály. Táto stratégia v minulosti často ovplyvňovala popularitu športu, pretože obmedzuje publikum na tých, ktorí si môžu dovoliť predplatiť.UFC napriek tomu prosperovalo, v nemalej miere vďaka dostupnosti online streamov a klipov zápasov UFC. Najpopulárnejším softvérom pre online streamovanie je Kodi, nástroj na správu médií s otvoreným zdrojom, ktorý umožňuje vývojárom tretích strán vytvárať doplnky pre rôzny obsah. S Kodi môžete pozerať a streamovať takmer akúkoľvek televíznu reláciu, film alebo športové podujatie, ktoré sa vám páči. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť ten správny doplnok a nechať hry začať.

V súčasnosti existuje toľko doplnkov Kodi, ako si môžete byť istí, ktoré z nich stoja za čas? Strávili sme hodiny skúmaním rôznych možností streamovania zápasov UFC na Kodi. Ako uvidíte v odporúčaniach nižšie, niekoľko doplnkov stojí nad ostatnými, ale existuje veľa možností, ako zabezpečiť, aby ste vždy videli súboje hneď, ako sa odvysielajú.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI: V súčasnosti je sporná zákonnosť sledovania obsahu chráneného autorskými právami na Kodi prostredníctvom nepodporovaných doplnkov. Niektorí používatelia dostali upozornenia na porušenie autorských práv za sledovanie UFC a súvisiacich športových kanálov. AddictiveTips neschvaľuje ani nepodporuje žiadne porušenie obmedzení autorských práv. Pred stiahnutím materiálu chráneného autorskými právami bez povolenia zvážte zákon, obete a riziká pirátstva.

Pri streamovaní videí cez Kodi vždy používajte sieť VPN. Naši čitatelia získajú exkluzívnu 25% zľavu na všetky plány od IPVanish, ale viac sa o tom dozviete nižšie.

Než budeme pokračovať

Virtuálne privátne siete sú jednoduché, ale užitočné nástroje, vďaka ktorým je internet bezpečnejším miestom na surfovanie. VPN fungujú tak, že presmerujú váš online prenos cez šifrovanú cestu, ktorá prechádza cez externý server. Namiesto odosielania otvorených údajov cez internet, ktoré môže ktokoľvek zachytiť, uložiť alebo dokonca predať, posielate šifrovaný prenos, ktorý nie je možné prelomiť a je veľmi ťažké vystopovať jeho pôvod.

Používatelia Kodi by mali mať vždy aktívnu sieť VPN pri každom streamovaní. Samotné šifrovanie robí VPN užitočné, pretože maskuje zdroje streamu, ku ktorým pristupujete, a chráni vás v prípade, že náhodou použijete niečo nezákonné. Siete VPN tiež bránia poskytovateľom internetových služieb zaznamenávať vaše údaje a zdieľať ich s tretími stranami, medzi ktoré môžu patriť aj vládne agentúry. Pri každom spustení Kodi sa uistite, že máte bezpečnú a spoľahlivú sieť VPN, inak ohrozujete svoje súkromie.

Naozaj potrebujem VPN?

Boli sme tu dosť dlho, aby sme to zistili! V priebehu rokov sme vyhodnotili množstvo virtuálnych privátnych sietí a zistili sme, vďaka ktorým funkciám je jedna užitočnejšia ako druhá. Nižšie sú uvedené naše hlavné kritériá pre výber stabilnej a bezpečnej služby VPN. Každá sieť VPN, ktorú odporúčame, dosahuje najvyššie známky v každej sekcii, čo vám umožňuje surfovať a streamovať s úplnou istotou.

 • Dobre zavedené siete VPN s preukázanými výsledkami v oblasti odblokovania geograficky obmedzených stránok a ochrany svojich používateľov pred dohľadom.
 • Silné šifrovanie a špičkové postupy ochrany osobných údajov vrátane protokolov nulovej návštevnosti pre zvýšenie bezpečnosti.
 • Dostupnosť na širokej škále platforiem, takže sa dá použiť s každou inštaláciou Kodi.
 • Vysoké rýchlosti pripojenia s trvalo spoľahlivými servermi s nízkym oneskorením.
 • Široký výber serverov umiestnených po celom svete.

IPVanish

Ak plánujete streamovať obsah UFC cez Kodi, dve veci by mali byť na začiatku vášho zoznamu: rýchlosť a súkromie. Budete potrebovať sieť VPN, ktorá dokáže bez prerušenia spracovať videá v HD kvalite, a zároveň budete potrebovať silné šifrovanie, aby ste zabezpečili tento stream. IPVanish je perfektným riešením pre oba tieto problémy. Služba VPN ponúka 256-bitové šifrovanie AES pre všetky svoje pripojenia v kombinácii s ochranou proti úniku DNS a automatickým prepínačom zabíjania, aby sa vaša identita nikdy nezobrazila. Zmiešajte to s nulovými dopravnými protokolmi a bleskovými rýchlosťami a máte dokonalý recept na službu VPN priateľskú pre Kodi.

Vlastnosti IPVanish:

 • Rýchly a ľahko použiteľný softvér pre počítače, notebooky, tablety, smartfóny, Chromebooky a ďalšie.
 • Neobmedzená šírka pásma, žiadne obmedzenia rýchlosti a žiadne obmedzenia premávky alebo video streamov.
 • Úplne anonymné torrentovanie, prenos P2P a prístup k doplnkom Kodi.
 • Masívna sieť viac ako 850 serverov v 60 rôznych krajinách.

EXKLUZÍVNE: Získajte a 60% zľava keď sa zaregistrujete na 12 mesiacov IPVanish , len 4,87 $ mesačne ! Ak nie ste úplne spokojní so službou, na každý plán sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

Najlepšie doplnky UFC pre Kodi

Planéta MMA

Planet MMA, predtým známy ako UFC Finest, je možno najväčší a najlepšie dostupný doplnok MMA dostupný na Kodi. Bol vyvinutý spoločnosťou DetectiveKode a je neustále aktualizovaný všetkými najlepšími akciami UFC. Obsah je tiež dosť kvalitný. S Planet MMA budete môcť sledovať Fights Spotlight, Fighters Collection, The Pioneers of MMA, MMA Movies, UFC Report, Ultimate Fighter a mnoho ďalších.

Neuveriteľne užitočná pre fanúšikov UFC je sekcia Minulé udalosti v Planet MMA. Tu doplnok ukladá odkazy na minulé udalosti UFC v prípade, že ste zmeškali dôležitý zápas. K dispozícii je tiež sekcia Live Events, ktorá sľubuje živé bojové streamy, kedykoľvek je to možné. Je to zďaleka najspoľahlivejší zdroj pre archivovaný aj aktuálny obsah UFC, vďaka čomu je Planet MMA najlepším komplexným obchodom v ekosystéme Kodi.

Ak chcete nainštalovať Planet MMA, musíte najskôr povoliť vzdialené sťahovanie a potom do svojho systému pridať úložisko Ares. Postupujte podľa pokynov nižšie a pripravte svoju verziu Kodi na akciu UFC.

Ako povoliť neznáme zdroje v Kodi

 1. Otvorte Kodi a kliknutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpte do ponuky Systém.
 2. Prejdite na Nastavenia systému > Doplnky.
 3. Prepnite posúvač vedľa možnosti Neznáme zdroje.
 4. Prijmite varovnú správu, ktorá sa objaví.

Ako nainštalovať doplnok Planet MMA cez úložisko projektu Ares

 1. Otvorte Kodi na svojom lokálnom zariadení.
 2. Kliknutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.
 3. Prejdite na Správca súborov > Pridať zdroj (možno budete musieť kliknúť na dvojitú bodku, aby ste sa presunuli do hornej časti adresára).
 4. Zadajte nasledujúcu adresu URL presne tak, ako sa zobrazuje: https://repo.ares-project.com/magic/
 5. Pomenujte nové úložisko Ares.
 6. Kliknite na tlačidlo OK.
 7. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi.
 8. Vyberte položku Doplnky.
 9. Kliknite na ikonu otvoreného poľa v hornej časti panela s ponukami.
 10. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP.
 11. Vyberte zoznam projektu Ares.
 12. Otvorte nasledujúci súbor: úložisko.aresproject.zip
 13. Nainštalujte súbor zip.
 14. Vráťte sa do ponuky Doplnky a kliknite na ikonu otvoreného poľa.
 15. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska.
 16. Nájdite Ares Project v zozname.
 17. Posuňte zobrazenie nadol na položku Doplnky videa.
 18. Vyberte a nainštalujte Planet MMA.
 19. Po dokončení inštalácie získate prístup k Planet MMA z hlavnej ponuky.

Športový diabol

SportsDevil je jedným z najlepších doplnkov pre živé športy všetkých druhov, vrátane UFC. Bohužiaľ, toto množstvo sa nie vždy premieta do kvality; nie je nezvyčajné, že sa musíte predierať desiatkami nefunkčných odkazov, kým nájdete ten, ktorý funguje. Ak sa s tým dokážete vyrovnať, SportsDevil môže skutočne poskytnúť neuveriteľný obsah.

Jednou z funkcií doplnku SportsDevil, ktorá sa nám obzvlášť páčila, bol ich rozvrh, ktorý vám umožní zistiť, ktorý kanál zobrazuje akú udalosť a kedy. To je užitočné pre všetkých športových fanúšikov, ktorí chcú nájsť živé udalosti, nielen archivovaný obsah.

Ak chcete získať prístup k SportsDevil a jeho obsahu UFC, budete musieť pridať úložisko, ako je KodiUK. To vám umožní prístup k mnohým ďalším zásuvným modulom okrem SportsDevil. Ak už máte nainštalovaný KodiUK alebo SuperRepo, prejdite na krok 14.

Ako nainštalovať SportsDevil na Kodi cez KodiUK Repo

 1. Otvorte Kodi na svojom lokálnom zariadení.
 2. Kliknutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.
 3. Prejdite na Správca súborov > Pridať zdroj (možno budete musieť kliknúť na dvojitú bodku, aby ste sa presunuli do hornej časti adresára).
 4. Zadajte nasledujúcu adresu URL presne tak, ako sa zobrazuje: https://kodiuk.tv/repo
 5. Nové úložisko pomenujte KodiUK.
 6. Kliknite na tlačidlo OK.
 7. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi.
 8. Vyberte položku Doplnky.
 9. Kliknite na ikonu otvoreného poľa v hornej časti panela s ponukami.
 10. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP.
 11. Vyberte KodiUK.
 12. Vyhľadajte tento súbor a vyberte ho: úložisko.kodiuktv-1.0.0.zi p (všimnite si, že čísla verzií sa môžu zmeniť).
 13. Nainštalujte súbor zip.
 14. Vráťte sa do ponuky Doplnky a znova kliknite na ikonu otvoreného poľa.
 15. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska.
 16. Nájdite KODIUKTV repo.

 1. Posuňte zobrazenie nadol na položku Doplnky videa.
 2. Vyberte a nainštalujte SportsDevil.
 3. Po dokončení inštalácie máte prístup k SportsDevil z hlavnej ponuky.

Všetko Wrestling

Ako už názov napovedá, doplnok All Wresting je primárne zameraný na zápasenie. Ponúka tiež veľa obsahu UFC a zahŕňa niekoľko platených udalostí. Prechádzať rozhraním môže chvíľu trvať, kým nájdete to, čo hľadáte, ale trochu trpezlivosti sa môže skutočne vyplatiť.

Ak chcete nainštalovať doplnok All Wrestling, musíte do svojej verzie Kodi pridať SuperRepo. Ak už máte SuperRepo, prejdite na krok 14.

Ako pridať All Wrestling do Kodi

 1. Otvorte Kodi na svojom lokálnom zariadení.
 2. Kliknutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.
 3. Prejdite na Správca súborov > Pridať zdroj (možno budete musieť kliknúť na dvojitú bodku, aby ste sa presunuli do hornej časti adresára).
 4. Zadajte nasledujúcu adresu URL presne tak, ako sa zobrazuje: https://srp.nu
 5. Pomenujte nové úložisko SuperRepo.
 6. Kliknite na tlačidlo OK.
 7. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi.
 8. Vyberte položku Doplnky.
 9. Kliknite na ikonu otvoreného poľa v hornej časti panela s ponukami.
 10. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP.
 11. Vyberte SuperRepo a za ním názov vašej verzie Kodi.
 12. Ak chcete nainštalovať celú sadu doplnkov SuperRepo, vyberte možnosť Všetko.
 13. Vráťte sa do ponuky Doplnky a znova kliknite na ikonu otvoreného poľa.
 14. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska.
 15. Nájdite a kliknite na položku SuperRepo všetko.
 16. Posuňte zobrazenie nadol na položku Doplnky videa.
 17. Find All Wrestling a nainštalujte ho.
 18. Prístup k novému doplnku získate z hlavnej ponuky.

čo je UFC?

Ultimate Fighting Championship je premiérová súťaž zmiešaných bojových umení na planéte. V skutočnosti sa prostredníctvom UFC objavil termín zmiešané bojové umenia alebo MMA. Prvý UFC event sa konal 12. novembra 1993 v McNichols Sports Arena v Denveri v Colorade. Pôvodným konceptom bolo pokúsiť sa identifikovať najefektívnejší bojový šport v prostredí jeden na jedného. Na podujatí sa zúčastnili profesionálni športovci z rôznych bojových prostredí, vrátane boxu, brazílskeho jiu-jitsu, sambo, wrestlingu, muay thai boxu, karate a dokonca sumo. Pravidlá boli minimálne a výsledky zmiešané, no odštartovalo to, čo sa za desaťročia stalo jednou z najdôležitejších atletických organizácií.

Dnes je súťaž UFC celosvetovým fenoménom. Podujatia sa pravidelne konajú po celom svete a súťaž sa vyvinula tak, aby v roku 2012 zahŕňala Women's UFC. Udalosti sa vysielajú v USA, Európe, na Strednom východe, v Ázii a Austrálii takmer výlučne na základe platby za prehratie alebo predplatného. a ich popularita každým rokom rastie.

Čo je Kodi?

Kodi je online nástroj na správu médií, ktorý sa stal jedným z najpopulárnejších prostriedkov na streamovanie online mediálneho obsahu vrátane archivovaných športových podujatí a živých prenosov. Spoločnosť Kodi bola pôvodne uvedená na trh ako Xbox Media Center (XBMC) v roku 2002. Keď spoločnosť Microsoft odmietla zverejniť softvér, tím sa preskupil a vydal ho zadarmo, s otvoreným zdrojom a kompatibilný so širokou škálou zariadení. Viac ako 15 rokov po tejto prvej inkarnácii je Kodi jedným z najinovatívnejších, prispôsobiteľných a najobľúbenejších prehrávačov médií na svete.

Jednou z najväčších funkcií Kodi je rozšíriteľnosť. Vývojári môžu vytvárať doplnky tretích strán, ktoré rozširujú funkčnosť softvéru a pridávajú všetko od titulkov po nové obrazovky nastavení, ďalšie zdroje filmov a živé televízne kanály. Tieto neoficiálne doplnky priťahujú veľa ľudí do prostredia Kodi, ale vďaka jednoduchosti používania a kompatibilite s toľkými modernými platformami sa držia.

Je používanie Kodi legálne?

Nedávne mediálne pokrytie často naznačuje, že používanie Kodi je nezákonné. Jednoducho povedané, nie je to pravda. Sťahovanie jadra je legálny softvér, ktorý môže ktokoľvek používať alebo k nemu dokonca prispievať. Až keď sa dostaneme k doplnkom tretích strán, zákonnosti začnú byť trochu povrchné.

Niektorí vývojári vytvorili doplnky, ktoré možno použiť na streamovanie a sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami vrátane živých televíznych streamov a filmov na požiadanie. V závislosti od toho, kde žijete, to môže byť nezákonné a s pribúdajúcimi rokmi sa navrhuje, aby sa streamovanie úplne zakázalo.

Rozhodnutie Európskeho súdneho dvora z roku 2014 dospelo k záveru, že streamovanie neporušuje autorské práva, pretože v zariadení používateľa nie je nič trvalo uložené. V Spojených štátoch existuje podobná definícia, aj keď je dôležité poznamenať, že rozhodnutia v oboch oblastiach sú neustále spochybňované.

Používanie Kodi je legálne, ale môžete sa stretnúť s doplnkami, ktoré tieto pravidlá ohýbajú. Vždy si uvedomte obsah, ktorý používate, a vždy používajte sieť VPN, ktorá vám pomôže šifrovať a anonymizovať vaše aktivity.

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS