Táto aplikácia tvrdí, že odstraňuje vodu z reproduktora vášho iPhone

Ľudia si so sebou berú telefóny do kúpeľne. Pravdepodobne môžeme diskutovať o tom, prečo je to hlúpe, ale nemá to zmysel. Ľudia to jednoducho robia a nemôžete ich zastaviť. Výsledkom bolo, že veľa telefónov skončilo vo vode a takpoškodený. Aby sme boli spravodliví, nejde len o nebezpečenstvo v kúpeľni. Môže sa to stať, ak máte telefón pri bazéne alebo vedľa kuchynského drezu. Základnou radou, keď sa to stane, je vybrať telefón z vody, vypnúť ho, vložiť ho do vrecka s ryžou a možno naň použiť fén. Sonic je aplikácia, ktorá tvrdí, že dokáže odstrániť vodu z reproduktora vášho iPhone.

Sonic je jednou z posledných aplikácií, ktoré môžete použiť, ak váš iPhone spadol do vody a reproduktory neznejú správne. Aplikácia vám umožňuje prehrávať zvuk na rôznych frekvenciách od 258 Hz po viac ako 1100 Hz. Účelom je dostať tých posledných pár kvapiek vody von z reproduktorov ich vibrovaním pri nízkych alebo vysokých frekvenciách.

Stiahnite si aplikáciu a klepnite na Prehrať. Potiahnutím nahor frekvenciu zvýšite a potiahnutím nadol znížite.Náš iPhone sme neokúpali a potom sme túto aplikáciu otestovali. Okrem toho, ak bol váš iPhone vo vode príliš dlho, je veľmi nepravdepodobné, že by vám táto aplikácia pomohla. Aplikácia to výslovne nehovorí, ale je to skutočne užitočné iba na iPhone 7. iPhone 7 je „odolný voči vode“. To mohlo povzbudiť používateľov, aby si vzali telefón do sprchy a vyskúšali karaoke aplikáciu alebo dve. Bohužiaľ, vodeodolnosť nie je to isté ako vodotesnosť a vlhkosť vo vzduchu môže skutočne poškodiť váš telefón. Ak váš iPhone utrpel menšie poškodenie vodou, Sonic vám môže pomôcť.

Stále môžete vyskúšať Sonic, aj keď vlastníte starší model iPhone. Možno bude Sonic schopný odraziť malé kvapôčky. Aplikácia je bezplatná a veľmi jednoduchá na používanie, takže nemáte čo stratiť. Bez ohľadu na to, či aplikácia funguje alebo nie, vezmite svoj iPhone do obchodu Apple. Ak zostane čo i len trochu vody, telefón sa môže časom stať nepoužiteľným. Sonic generuje zvuk na rôznych frekvenciách, nepridáva do telefónu sušič, takže nie je zaručené, že vlhkosť bude 100% preč. Iba zamestnanec obchodu Apple vám môže skutočne povedať, či došlo k nejakému trvalému poškodeniu.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad