Stiahnite si a nainštalujte Kodi 17.6 na Amazon Fire TV Stick (alebo na akúkoľvek inú platformu)

Hľadáte spôsob, ako nainštalovať najstabilnejšiu verziu Kodi 17.6 Krypton do vášho zariadenia Amazon Fire TV? Prevedieme vás procesom uvedeným nižšie. Trvá len niekoľko minút, kým sa vám podarí spustiť jedno z najsofistikovanejších streamovacích riešení, takže buďte naladení!

Kodi je jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako sledovať filmy, preháňať sa v televíznych seriáloch a zachytávať vysielané televízne kanály aj živé športové podujatia, a to všetko z pohodlia vášho obľúbeného zariadenia. Funguje na všetkom od počítačov po smartfóny a môže dokonca pomôcť zmeniť váš Amazon Fire TV Stick na elektráreň na streamovanie médií! Aktualizácia Kodi je dôležitá, aby ste sa uistili, že máte prístup ku všetkým najnovším funkciám. Ak potrebujete ručne aktualizovať svoje zariadenie na Kodi 17.6 (Krypton), prečítajte si kompletnú príručku inštalácie.KONEČNÝ VÝPREDAJ: 2-ročná akcia so ZĽAVOU 70 %. Získajte VPN s hodnotením číslo 1 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pri streamovaní s Kodi vždy používajte VPN

Výber vysokokvalitnej siete VPN je dôležitý pre maximalizáciu zážitku s Kodi. Keďže poskytovatelia internetových služieb zhromažďujú vaše údaje, vlády sa zapájajú do úsilia o masový dohľad a hackeri hľadajúci akúkoľvek zraniteľnosť, ktorú môžu nájsť, potrebujete všetku pomoc, ktorú môžete získať! Siete VPN šifrujú údaje opúšťajúce vaše zariadenie, aby boli pre tretie strany nečitateľné. Nikto nemôže zistiť, čo sťahujete, a nikto nemôže zistiť, kto ste. Je to najlepší spôsob, ako zostať v bezpečí a anonymný online, a s Kodi to robí zázraky.

Zahrnuli sme odporúčanú sieť VPN, ktorá vám pomôže udržať si súkromie a zabezpečenie online a zároveň poskytuje najrýchlejšie možné rýchlosti sťahovania.

NordVPN– Najlepšie VPN pre Kodi Krypton

NordVPN - Voľba editorov Navštívte stránku nordvpn.com

NordVPNnebolo vytvorené s ohľadom na Kodi, ale mohlo to tak byť. Rieši všetky najpálčivejšie problémy, ktorým čelia používatelia populárnej streamovacej aplikácie, od obmedzeného obsahu dostupného vo vašej krajine až po ukladanie do vyrovnávacej pamäte poskytovateľa internetových služieb a ďalšie. A najlepšie zo všetkého je, že je k dispozícii na Firestick za menej ako cenu šálky kávy za mesiac.

Používatelia Kodi potrebujú šifrovanie NordLynx, jednoduché a jednoduché. Jeho 256-bitová šifrovacia šifra AES vytvára nepreniknuteľný závoj kódu, ktorý bráni dohľadu tretej strany a odpudzuje všetky pokusy o vstup brutálnou silou. A čo viac, NordLynx je navrhnutý pre rýchlosť, čím znižuje normálnu réžiu šifrovania a latenciu spojenú s VPN na minimum. Zabráni to vášmu poskytovateľovi internetových služieb, aby vás sledoval – a obmedzoval vašu návštevnosť Kodi.

A čo viac, NordLynx vás pripojí k úžasnej sieti NordVPN s viac ako 5 800 servermi v 59 krajinách. Pripojte sa k niektorej z nich, aby ste sfalšovali novú IP adresu, ktorá anonymizuje vašu návštevnosť a umožňuje vám obísť geobloky, ktoré vám bránia užívať si zahraničný streamovaný obsah na Kodi. Je to úžasne efektívne a ľahko sa to robí vďaka dobre prepracovanému rozhraniu aplikácie NordVPN. Môžete dokonca podvrhnúť nové knižnice Netflix – inteligentný DNS SmartPlay sa postará o to, aby ste už nikdy nevideli obávanú chybu servera proxy.

NordVPN nikdy neobmedzuje vašu šírku pásma, nikdy neobmedzuje vašu rýchlosť a nikdy nezaznamenáva vašu aktivitu – čo vám umožňuje a povzbudzuje vás k streamovaniu obsahu vášho srdca pomocou Kodi.

Prečítajte si naše celéKontrola NordVPN.

Pros
 • Odblokuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime a ďalšie streamovacie služby
 • Rýchle a stabilné pripojenia
 • Silné bezpečnostné prvky
 • Extra bezpečná dvojitá VPN pre šifrovanie dát
 • Zákaznícky servis (24/7 chat).
Zápory
 • Spracovanie vrátenia platby môže trvať až 30 dní.
NAJLEPŠIE VPN KÓDY: NordVPN uvoľňuje potenciál Kodi na Firestick s jeho rozsiahlou šifrovanou sieťou prebíjajúcou sa geoblokmi. Získajte obrovskú 68% zľavu na 3-ročný plán (3,71 USD/mesiac), podporenú bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ako stiahnuť Kodi 17.6

Kodi je softvér s otvoreným zdrojom. To znamená, že kód použitý na zostavenie aplikácie je k dispozícii každému, kto si ho môže pozrieť alebo do neho prispieť. Otvorený dizajn pomáha vytvárať lepšie produkty, ale tiež uľahčuje ostatným dizajnérom vytvárať vlastné verzie Kodi od začiatku. Tieto sa zvyčajne označujú ako zostavy a môžu to byť všetko, od rýchlej zmeny vzhľadu až po zásadné prepracovanie hlavného rozhrania Kodi.

Zostavy Kodi môžu vyzerať atraktívne, ale ako všeobecné pravidlo je najlepšie stiahnuť si obyčajnú vanilku Kodi, keď práve začínate. Nielenže vám to poskytuje čistý štít na sledovanie filmov a streamovanie televíznych relácií, ale tiež zaisťuje, že si nestiahnete škodlivý kód. Inštalácie Vanilla Kodi sú tiež rýchlejšie ako väčšina vlastných verzií, čo je ďalší skvelý dôvod, prečo ísť priamo k zdroju.

Ako skontrolovať číslo verzie Kodi

Predtým, ako začnete inštalovať nový softvér, je dobré skontrolovať aktuálnu verziu Kodi a zistiť, či nepotrebuje aktualizáciu. Aplikácia vás väčšinou upozorní, keď bude k dispozícii nové vydanie. Ak nie, alebo ak zmeškáte kontextové okno, vždy môžete prejsť a pozrieť sa sami.

 1. Nainštalujte Kodi 176 - 2Spustite Kodi na svojom aktuálnom zariadení.
 2. Prejdite do hlavnej ponuky a kliknite alebo klepnite na ikona ozubeného kolieska pre vstup na stránku nastavení.
 3. Prejdite nadol na Systémové informácie ikonu.
 4. Uistite sa, že ste na Zhrnutie tab.
 5. Číslo verzie Kodi sa zobrazí v pravom dolnom rohu obrazovky, kde je napísané Build.

Stiahnite si Kodi 17.6 z Marketplace

Niektoré zariadenia majú prístup k online trhoviskám s aplikáciami, z ktorých mnohé ponúkajú Kodi pre bezproblémovú inštaláciu. Nielenže to zabráni ťažkopádnym rutinám bočného načítania, ale tiež to znamená, že aplikácia sa automaticky aktualizuje, aby zostala na najnovšej verzii.

Jedným z najobľúbenejších trhovísk s plnou podporou Kodi je Google Play. Takmer každé zariadenie so systémom Android sa môže pripojiť k internetu a chytiť Kodi v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak chcete začať, otvorte svoje zariadenie Android a prejdite na trh Google Play. Vyhľadajte Kodi a nainštalujte odtiaľ hlavný program. Uistite sa, že ste si stiahli oficiálnu verziu publikovanú nadáciou XBMC Foundation.

Ak na svojom počítači používate Windows 10, môžete si Kodi nainštalovať priamo z obchodu Microsoft Store. Stačí spustiť aplikáciu na svojom zariadení a vyhľadať Kodi. Sťahovanie sa objaví okamžite a vy budete streamovať filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

Manuálne nainštalujte Kodi 17.6 na akékoľvek zariadenie

Ak váš hardvér nepoužíva trh, ktorý podporuje Kodi, alebo ak uprednostňujete robiť veci ručne, manuálna inštalácia Kodi je prekvapivo jednoduchý proces. Vaše zariadenie bude potrebovať prístup na internet spolu s výkonným webovým prehliadačom, ale to je naozaj všetko.

Pre všetky nižšie uvedené pokyny na stiahnutie webová stránka Kodi automaticky vygeneruje odkazy na najnovšiu verziu softvéru, ktorou je v čase písania Kodi v17.6 Krypton. Staršie verzie môžete získať posunutím do spodnej časti stránky sťahovania, ale vždy sa odporúča, aby ste zostali čo najaktuálnejšie.

Pre počítače so systémom Windows a MacOS

 • Otvorte webový prehliadač a prejdite na oficiálna stránka Kodi.tv .
 • Kliknite na modrú Stiahnuť ▼ tlačidlo v hornej časti obrazovky.
 • Na ďalšej obrazovke prejdite na zoznam podporovaných platforiem a vyberte svoj operačný systém.
 • Otvorí sa okno. Vyberte súbor, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu systému a sťahovanie začne.
 • Otvorte stiahnutý súbor a nainštalujte aplikáciu ako ktorýkoľvek iný softvér.

Pre zariadenia so systémom Linux

 • Nasleduj wiki sprievodca na inštaláciu Kodi a jeho závislostí z príkazového riadka.

Pre iPhone a iPad

 • Pozrite si nášho úplného sprievodcu nainštalácia Kodi pre iOS.

Pre zariadenia so systémom Android

 • Choďte na oficiálna stránka Kodi.tv a kliknite na modrú Stiahnuť ▼ tlačidlo.
 • Prejdite na podporované platformy a kliknite na ikonu Android.
 • Vyberte verziu .apk pre váš systém. Väčšina zariadení bude potrebovať ARMV7A v riadku Releases.
 • Skopírujte súbor .apk do svojho zariadenia so systémom Android a nainštalujte ho odtiaľ.

Aktualizácia Kodi na 17.6 Krypton zo starších verzií

Aktualizácie Kodi sa vydávajú pravidelne. Väčšinou ide o menšie vylepšenia verzií, napríklad z 17.1 na 17.2, aby sa opravilo niekoľko chýb alebo pridali nejaké vylepšenia. V týchto prípadoch je aktualizácia vašej lokálnej kópie na najnovšiu verziu pomerne jednoduchý proces, pretože všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť súbor a spustiť ho. Niektoré hlavné vydania Kodi môžu vyžadovať novú inštaláciu, ale z väčšej časti môžete bez problémov pridať nové verzie Kodi nad staré verzie bez toho, aby ste ich najskôr odinštalovali.

Aktualizuje sa Kodi automaticky na novšie verzie?

Kodi je inteligentný softvér navrhnutý tak, aby bol intuitívny a zároveň bezpečný. Povaha aplikácie s otvoreným zdrojovým kódom znamená, že existuje priestor na preniknutie škodlivého kódu do vášho systému, ale pokiaľ budete opatrní, mali by ste byť v poriadku. Jednou z funkcií, ktoré tím integruje do jadra Kodi, je okno s upozornením na nové verzie softvéru. K automatickým aktualizáciám nikdy nedochádza zvnútra softvéru. To zabraňuje tomu, aby doplnky uniesli funkciu na inštaláciu cudzieho kódu bez vášho povolenia.

Bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate, Kodi automaticky vyhľadá novší softvér a upozorní vás, ak je pripravená na stiahnutie nová verzia. Ak chcete zostať aktuálny, budete musieť súbor získať a nainštalovať ručne.

Aktualizujte Kodi prostredníctvom inštalácie Marketplace

Ak máte prístup ku Kodi prostredníctvom trhovísk, ako je Google Play alebo Microsoft Store pre Windows 10, aktualizácia Kodi je jednoduchá. V mnohých prípadoch sa automaticky stiahne a nainštaluje na pozadí. Ak nie, jednoducho otvorte trh, vyhľadajte oficiálnu aplikáciu Kodi a potom klepnutím na tlačidlo Aktualizovať získajte najnovšie vydanie.

Manuálne aktualizujte Kodi na PC a Mac

Ak ste si stiahli Kodi z webovej stránky a nainštalovali si ho do svojho systému PC alebo Mac, môžete získať najnovšiu verziu a nainštalovať ju rovnakým spôsobom ako predtým (úplné pokyny nájdete vyššie). Nezabudnite si ponechať starú verziu v počítači. Ak ho odstránite, môžu sa stratiť vaše úložiská a prispôsobenia. Nechajte to na zariadení a spustite inštalátor novej verzie a budete si môcť ponechať svoje aktuálne doplnky pri aktualizácii Kodi na najnovšie a najlepšie vydanie.

Aký je rozdiel medzi vydaním a nočnými zostavami?

Keď navštívite oficiálnu stránku sťahovania Kodi, uvidíte, že veľa platforiem má dva rady možností sťahovania: uvoľnenie a nočné. Prevažná väčšina ľudí sa bude chcieť držať vydania. Tieto verzie sú plne otestované a pripravené na svet. Sú stabilné, aktuálne a nemali by spôsobovať žiadne problémy s kompatibilitou s vašimi aktuálnymi doplnkami. Nočné zostavy sú špičkové produkty vydané tímom Kodi pri každej zmene. Sú väčšinou pre fanatikov Kodi, ktorí milujú skúšanie prvých funkcií, ktoré im pomôžu poskytnúť spätnú väzbu a rady.

Ako nainštalovať Kodi 17.6 na Amazon Fire TV

Používanie Kodi s vašímAmazon Fire TValebo Fire TV Stick je hračka. Softvér je prirodzene ľahký, takže nezaberie obmedzené zdroje na vašom prenosnom zariadení. Tiež sa ľahko inštaluje a ľahko aktualizuje, čo vám umožní stráviť menej času sťahovaním a viac času streamovaním!

Metóda 1 – adbLink

Sideloading aplikácií je rýchly a jednoduchý spôsob inštalácie softvéru na Fire TV Stick. Existujú desiatky spôsobov, ako to urobiť, vrátane niektorých aplikácií tretích strán v samotnom obchode Amazon Appstore, ale na uľahčenie dávame prednosť použitiu samostatného programu spárovaného s počítačom. Nastavenie zaberie trochu času, ale po nastavení je inštalácia, správa a aktualizácia všetkých druhov aplikácií stiahnutých z počítača jednoduchá.

Nainštalujte Kodi 176 - 3

Spôsob uvedený nižšie môžete použiť na novú inštaláciu Kodi na akomkoľvek zariadení Amazon Fire TV vrátane Fire Stick a TV boxu. Funguje to aj pri manuálnych aktualizáciách, ak máte nainštalovanú staršiu verziu Kodi.

 1. Zapnite svoj Fire TV a zapnite pripojený televízor.
 2. Ísť do Zariadenie > Možnosti vývojára a nastavte Aplikácie z neznámych zdrojov na ZAPNUTÉ.
 3. Prijmite varovnú správu o inštalácii externých aplikácií.
 4. Ísť do Nastavenia > Informácie – Sieť a zapíšte si IP adresu svojho Fire TV Stick.
 5. Navštíviť adbLink webovú stránku na vašom PC a stiahnite si program.
 6. Nainštalujte adbLink a spustite ho.
 7. V adbLink kliknite na nové vedľa poľa zariadení a pridajte Fire TV Stick.
 8. Napíšte IP adresa z vášho Fire TV Stick do adbLink.
 9. Do svojho počítača si stiahnite najnovšiu verziu Kodi pre Android z oficiálnej webovej stránky Kodi. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, pozrite si vyššie uvedené pokyny na manuálnu inštaláciu pre Android.
 10. V adbLink kliknite na Nainštalujte súbor APK tlačidlo.
 11. Vyberte súbor aktualizácie .apk z rozhrania adbLink.
 12. Kliknite Áno keď sa zobrazí výzva Install APK.
 13. Nová verzia Kodi sa nainštaluje na váš Fire TV Stick a bude okamžite k dispozícii na použitie.

Metóda 2 – Aplikácia na stiahnutie

Ak vám nevyhovuje používanie samostatného PC programu, existuje rýchla a bezbolestná metóda, ktorú môžete použiť a ktorá zahŕňa jednoduché stiahnutie z Amazon Appstore. Na zadávanie adries URL do Fire TV Stick budete musieť veľa písať, ale celý proces by mal od začiatku do konca trvať len niekoľko minút. Stále musíte mať po ruke počítač, ale nebojte sa, nevyžaduje sa žiadne nastavenie rozhrania.

 1. Prejdite na svoj Fire TV Stick stránku nastavení .
 2. Vyberte položku Zariadenie > Možnosti vývojára a nastavte Aplikácie z neznámych zdrojov na ON.
 3. Prijmite varovnú správu o inštalácii externých aplikácií.
 4. Otvorte Amazon Appstore na svojom Fire TV tak, že prejdete na domovskej stránke a výberom aplikácie .
 5. Prehľadávať Downloader v kategórii utility a nainštalujte ho.
 6. Počas inštalácie navštívte stránku Webová stránka na sťahovanie Kodi na vašom PC.
 7. Kliknite na ikonu sťahovania pre Android.
 8. Pozrite si priamy odkaz na najnovšiu verziu vydania systému Android. Mal by automaticky ukazovať na najnovšiu verziu Kodi. (upraviť: použiť bit.ly/kodi176 )
 9. Späť na Fire Stick, spustite Downloader a do poľa zadajte adresu URL zhora. Nainštalujte Kodi 176 - 4
 10. Downloader získa súbor z webovej stránky. Po dokončení spustite súbor apk zo služby Downloader a Kodi sa nainštaluje.

Aktualizácia Kodi na Amazon Fire TV

Ak už máte na svojom Fire TV Stick alebo boxovom zariadení nainštalovaný Kodi, aktualizácia na najnovšiu verziu je jednoduchá záležitosť preinštalovania aplikácie . Pred aktualizáciou nie je potrebné odinštalovať starú verziu, pretože sa tým vymažú vaše doplnky a prispôsobenia. Namiesto toho jednoducho postupujte podľa jednej z vyššie uvedených metód pre nové inštalácie a budete pripravení.

Záver

Kodi je fantastický softvér, ktorý otvára svet možností zábavy, a to všetko zadarmo. Udržiavanie aplikácie v aktuálnom stave pomáha zaistiť najrýchlejší a najbezpečnejší možný zážitok. Znamená to tiež, že budete môcť využívať najlepšie funkcie hneď, ako budú pripravené. Ak máte nejaké tipy na aktualizáciu Kodi, ktoré môžete zdieľať, dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad