Showbox nefunguje – 5 najlepších alternatív showboxu v roku 2022

Showbox bola veľmi populárna aplikácia na streamovanie filmov pre Android. Poskytol bezplatnú alternatívu k službám ako Netflix, Prime Video a Hulu, čo používateľom umožnilo bezplatne sledovať svoj obľúbený obsah.

Bohužiaľ, Showbox bol vypnúť v roku 2018 z dôvodu súdneho sporu. V dôsledku toho boli filmoví fanúšikovia nútení nájsť alternatívu Showbox.Showbox nefunguje (už)

Tí, ktorí už majú na svojich zariadeniach nainštalovaný súbor APK Showbox, už aplikáciu nemôžu otvoriť.

Spočiatku načíta Sťahuje sa dátová správa. Počkajte niekoľko sekúnd správu, ktorá sa čoskoro zmení na Chyba spojenia. Skontrolujte svoje internetové pripojenie správa, ako je uvedené nižšie:

Hoci súbor APK označuje chybu internetového pripojenia, nie je možné ju vyriešiť z vašej strany. Je to vlastne problém so službou Showbox, ktorá už nie je aktívna.

Nedá sa nič robiť okrem odstránenia súboru APK zo zariadenia a hľadania alternatívy k Showboxu.

Existuje alternatíva Showboxu?

Ak vás zaujímajú nejaké odporúčania pre bezplatné služby streamovania videa, pokračujte v čítaní. Starostlivo sme preskúmali viaceré aplikácie a vybrali sme to, čo považujeme za najlepšie alternatívy Showboxu.

1. Rúrkový televízor

Tubi TV má obrovskú základňu fanúšikov v odvetví streamovania videa. Ponúka bezplatné filmy a televízne programy akéhokoľvek žánru vrátane anime, hororu, reality TV, španielčiny a kórejčiny.

Streamovacia služba je bezplatná, podporuje ju reklama a vlastní ju Fox Corporation, známa americká spoločnosť. Tubi TV môžete jednoducho nastaviť z Hračkárstvo . V čase tohto článku bol súbor APK stiahnutý viac ako 50 miliónov krát.

Tubi TV je však v niektorých krajinách obmedzený, takže si musíte overiť, či ju môžete používať. Okrem toho niektorí používatelia zaznamenali problémy so spôsobom, akým Tubi prispôsobuje video obsah podľa žánru.

2. Pluto TV

Pluto TV so sídlom v USA a vo vlastníctve spoločnosti ViacomCBS je skvelou náhradou za Showbox, ktorý si môžete jednoducho nainštalovať z Hračkárstvo . Aplikácia bola stiahnutá viac ako 10 miliónov krát v čase tohto článku.

Pluto TV vám dáva možnosť prístupu k viac ako 100 kanálom a sledovať viac ako 1000 filmov a televíznych relácií za nulové náklady.

Služba video-on-demand je bezplatná, ale podporovaná reklamami, čo znamená, že musíte občas sledovať videoreklamy.

Bohužiaľ, Pluto TV nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Niektorí používatelia sa sťažovali, že čakanie, kým budete môcť niečo sledovať, trvá príliš dlho.

3. Praskanie

Crackle, ktorú vlastní americká spoločnosť s názvom Chicken Soup for the Soul Entertainment, je služba na streamovanie videa, ktorá ponúka originálny aj získaný obsah zadarmo. Jedinou nevýhodou je, že zobrazuje aj videoreklamy, ktoré sa nedajú preskočiť.

Online služba je dostupná vo viac ako 20 krajinách pre iOS, Android, Amazon, Windows Phone a Blackberry.

Crackle si môžete jednoducho stiahnuť a nainštalovať z Hračkárstvo a Obchod s aplikaciami . A ak chcete, aby sa vám zobrazovalo menej reklám, môžete si zriadiť bezplatný účet.

Bohužiaľ, keďže nie je k dispozícii vo všetkých regiónoch, možno budete musieť použiť sieť VPN na prístup k Crackle v nepodporovanej krajine. Niektorí používatelia navyše hlásili ťažkosti pri pokuse o navigáciu v obsahu.

4. Čas na pukance

Popcorn Time netreba predstavovať. Existuje už dlho a naďalej ponúka vynikajúcu alternatívu k torrentovým klientom, pokiaľ ide o streamovanie filmov.

Ponúka dabované filmy a titulky a tiež vám dáva možnosť sledovať obsah offline.

Popcorn Time nie je k dispozícii v Obchode Play, ale môžete ho získať z oficiálna web stránka . Okrem Androidu si môžete aplikáciu nainštalovať pre iOS, Windows, Mac, Linux a Android TV.

Majte však na pamäti, že používanie Popcorn Time je rovnako riskantné ako používanie torrent klienta na sťahovanie filmov. Vaša IP adresa bude odhalená, takže môže byť dobrý nápad zamaskovať ju a chrániť svoje súkromie pomocou špeciálneho nástroja, ako je služba VPN.

5. Cinema HD

Cinema HD je aplikácia na streamovanie filmov, ktorá patrí YOKU, ďalšej americkej spoločnosti. Ponúka množstvo filmov zadarmo a nič nelegálne alebo pirátske, vďaka čomu je používanie úplne bezpečné.

Aplikácia funguje tak, že načítava adresy URL z viacerých zdrojov s HD videami a zobrazuje ich v ľahko použiteľnom rozhraní. Je to skvelý spôsob, ako si vychutnať filmy zadarmo, najmä preto, že Showbox prestal fungovať.

Žiaľ, Cinema HD nie je k dispozícii v Obchode Play, ale môžete si ho stiahnuť z oficiálna web stránka . Predtým, ako tak urobíte, musíte svojmu zariadeniu s Androidom povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov v režime vývojára.

Záver

Hoci Showbox už nefunguje, stále existuje niekoľko skvelých alternatív, ktoré môžete vyskúšať pre svoje zariadenie Android. Niektoré aplikácie v tomto zozname sú dostupné aj pre iné operačné systémy.

Väčšina z nich však nie je voľne prístupná pre všetky krajiny, takže možno budete musieť obísť geografické obmedzenia pomocou špecializovaných softvérových nástrojov, ako sú siete VPN. Navštívte našu sekciu VPN, kde sa dozviete viac o tom, ako správne používať VPN.

Vynechali sme nejaké obľúbené služby na streamovanie filmov? Aká je vaša najlepšia voľba, pokiaľ ide o alternatívy Showboxu? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte