Reverse Telefón vyhľadávanie: Čo sa môžete naučiť od jedného?

Mali ste niekedy zmeškaný hovor z čísla, ktoré nepoznáte, a chceli ste vedieť, kto volá? Alebo ste niekedy chceli vedieť, komu váš partner alebo deti neustále posielajú správy a volajú, no jednoducho vám to nepovedia? Možno ste narazili na náhodné telefónne číslo a zaujíma vás, komu je určené. Tu môže pomôcť spätné vyhľadávanie telefónu. Je to dôverná služba, ktorá vám môže poskytnúť pozoruhodné množstvo informácií len z desiatich číslic čísla mobilného telefónu alebo pevnej linky.

Vykonávanie spätného telefonického vyhľadávania je len jednou zo služieb, ktoré ponúkajú spoločnosti zaoberajúce sa výskumom verejných záznamov. Ide o podniky, ktoré ponúkajú prieskumnú službu, ktorá používateľom umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k verejne dostupným informáciám o ľuďoch. Ponúkajú rôzne typy služieb vrátane previerky, vyhľadávania ľudí, ako aj spätného telefonického vyhľadávania. V tomto článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o spätnom telefonickom vyhľadávaní, vrátane toho, aké informácie môžete očakávať. Tiež vám odporučíme tie najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa výskumom verejných záznamov na vykonanie vášho spätného telefonického vyhľadávania.Ako spustiť spätné vyhľadávanie telefónu

Existujú rôzne spôsoby, ako vykonať spätné telefonické vyhľadávanie. Jedným jednoduchým spôsobom je jednoducho zadať telefónne číslo do vyhľadávača a zistiť, čo sa objaví. Ak vám volá spoločnosť, je dosť pravdepodobné, že vám to povie, kto to je. Ale ak ide o pevnú linku jednotlivca alebo číslo mobilného telefónu, možno nebudete mať toľko šťastia.

V tomto prípade je najjednoduchším spôsobom, ako spustiť spätné telefonické vyhľadávanie, použiť spoločnosti zaoberajúce sa výskumom verejných záznamov, aby to urobili za vás. Tieto spoločnosti, ktoré sa špecializujú na vykonávanie našich previerok a iných vyhľadávaní verejne dostupných informácií, využívajú najnovšiu technológiu na rýchle prehľadávanie viacerých zdrojov a získavanie všetkých informácií, ktoré sú dostupné na akomkoľvek danom čísle. Potom vám poskytnú všetky informácie v ľahko stráviteľnej správe, ktorá je prístupná online alebo na vašom smartfóne alebo tablete. Existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú túto službu, ale my sme v tomto článku vybrali tri najlepšie.

Najlepší poskytovatelia spätného telefonického vyhľadávania

Rýchle vyhľadávanie Google pre spoločnosti zaoberajúce sa výskumom verejných záznamov a stránky s overovaním pozadí odhalí, že v okolí nie je nedostatok poskytovateľov. A hoci nie všetky ponúkajú službu spätného telefonického vyhľadávania, veľká väčšina áno. Takže výber poskytovateľa spätného telefonického vyhľadávania na použitie môže byť ťažké rozhodnutie.

Urobili sme s vami terénne práce a otestovali sme službu spätného telefonického vyhľadávania na všetkých hlavných stránkach, aby sme sa pokúsili zistiť, ktorí poskytovatelia robia prácu najlepšie. V rámci tohto procesu sme tiež identifikovali základné kritériá, ktoré väčšina používateľov hľadá od poskytovateľa spätného telefonického vyhľadávania, a to na základe našich vlastných skúseností s testovaním a spätnej väzby od používateľov týchto služieb. Hlavné kritériá, ktoré sme použili pri našom konečnom rozhodnutí, boli:

  • Správny výskum -Existuje niekoľko šarlatánov, ktorí si v podstate vygoogli číslo a potom vám povedia, čo našli. Môžete to urobiť zadarmo, takže sme identifikovali iba poskytovateľov, ktorí idú niečo navyše a vykonali čo najviac prieskumov.
  • Presné a zrozumiteľné reporty-Nemá zmysel používať stránku na vykonanie spätného telefonického vyhľadávania, ak vám informácie po návrate nedávajú zmysel. Identifikovali sme preto tie spoločnosti, ktoré ponúkajú ľahko pochopiteľné, presné a čitateľné správy. Minimálne požiadavky na informácie– Najlepšie stránky na reverzné telefonické vyhľadávanie vám budú schopné poskytnúť informácie bez ohľadu na to, koľko alebo málo informácií im na začiatok poskytnete. Identifikovali sme stránky, ktoré môžu poskytovať komplexné prehľady iba na základe telefónneho čísla, pričom nie je potrebné poskytovať žiadne ďalšie informácie. Jednoduchosť použitia– Niektoré zo stránok, ktoré ponúkajú spätné telefonické vyhľadávanie, sa môžu používať jednoduchšie ako iné. Väčšina ponúkne informačný panel, ktorý vám umožní jednoduchý prístup k informáciám, ktoré našli. Na niektorých z týchto informačných panelov je však jednoduchšia navigácia ako na iných, preto sme sa pokúsili vybrať iba tie lokality s ľahko použiteľným používateľským rozhraním. Dobrá zákaznícka podpora-Najlepšie stránky na spätné telefonické vyhľadávanie ponúknu všetkým klientom efektívne služby zákazníckej podpory a spoľahlivú komunikáciu so zákazníkmi.
  • Mobilné aplikácie –Mnoho používateľov nám hovorí, že si vysoko cenia možnosť prístupu k údajom na cestách. Zabezpečili sme teda, že všetci naši odporúčaní poskytovatelia štandardne ponúkajú mobilné aplikácie.

Je dôležité, aby bolo všetkým čitateľom jasné, že vykonávanie spätného telefonického vyhľadávania nie je presná veda. Nemôžeme absolútne zaručiť, že stránky, ktoré odporúčame v tomto článku, budú mať vždy všetko v poriadku. Napriek tomu je telefónne číslo jednoznačnou informáciou a pokiaľ ho na stránku zadáte správne, nie je dôvod, prečo by sa stránka mala pomýliť vzhľadom na pokročilú technológiu, ktorú do týchto vyhľadávaní prinášajú. Existujú tri lokality, ktoré sme identifikovali a ktoré podľa našich testov ponúkajú trvalo spoľahlivú službu spätného telefonického vyhľadávania, ktorá spĺňa všetky základné kritériá, ktoré sme identifikovali vyššie. Tieto tri lokality sú:

1 -Okamžitý CheckMate

Ďalším poskytovateľom služby spätného vyhľadávania v telefóne, ktorý bez váhania odporúčame, je Okamžitý CheckMate . Ponúkajú podobnú službu ako Intelius a v skutočnosti tvrdia, že dokážu prepojiť telefónne číslo s ešte ďalšími informáciami. Okrem adresy a osobných informácií o jednotlivcovi tvrdia, že môžu zistiť aj výpis z registra trestov z telefónneho čísla. V praxi sme zistili, že táto informácia sa vrátila len raz alebo dvakrát, no napriek tomu to bolo pôsobivé, keď sa tak stalo.

CheckMate tiež prevádzkuje jedno z najkomplexnejších vyhľadávaní v sociálnych médiách, pričom okrem všetkých starých obľúbených stránok sa hľadajú aj najnovšie nové stránky. Checkmate je o niečo drahší ako priemer na trhu pre spätné telefonické vyhľadávanie, ale vďaka skvelému dashboardu a dobre navrhnutým správam poskytujú svojim zákazníkom skvelé služby. Toto je služba pomoci, ktorá je k dispozícii nepretržite telefonicky alebo e-mailom a ktorá na nás skutočne zapôsobila. V súčasnosti však ponúkajú iba mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android, čo je škoda.

Navštívte Instant CheckMate

2 -TruthFinder

Aj keď sme Truthfinder zaradili na tretie miesto v tomto zozname, stále ponúkajú vynikajúcu službu spätného telefonického vyhľadávania, o ktorej sa ukázalo, že naše testovanie a spätná väzba od čitateľov sú v každom ohľade vhodné pre ostatných poskytovateľov v tomto zozname. Ich služba spätného vyhľadávania po telefóne môže ponúknuť všetky obvyklé informácie a niekoľko doplnkov, ktoré žiadny z ich konkurentov neponúka. Patria sem podrobnosti o ďalších ľuďoch, ktorí by mohli byť priradení k danému číslu, možné obrázky spojené s telefónom, podrobnosti o vzdelaní a zamestnaní majiteľa a oveľa viac.

To všetko je poskytnuté v správe, ktorá je tiež jednoduchá na navigáciu a je dosť komplexná. Sú príliš horliví na to, aby sa pokúsili prinútiť používateľov, aby inovovali na svoju úplnú službu kontroly pozadia podľa nášho vkusu, ale to by nemalo uberať z toho, čo poskytujú vo svojej štandardnej službe spätného telefonického vyhľadávania. Ceny spoločnosti Truthfinder sú podľa našich skúseností okolo priemeru, ale momentálne majú k dispozícii iba aplikáciu pre Android. Ponúkajú však aj nepretržitú zákaznícku podporu, ktorá je poskytovaná na bezplatnom čísle a prináša pôsobivé výsledky.

Navštívte Truthfinder

3 - Inteligentnejšie

Ak je momentálne na trhu nejaká stránka, ktorá prevádzkuje ICM tesne na druhom mieste, potom to musí byť Intelius. Naše testovanie aj spätná väzba, ktorú sme dostali od používateľov, naznačujú, že Intelius v súčasnosti ponúka najlepšiu službu spätného telefonického vyhľadávania. Nepotrebujú veľa informácií, aby mohli začať. Postačí iba telefónne číslo. Intelius potom prehľadá stovky rôznych zdrojov údajov, aby zistil čo najviac informácií o čísle.

Ich výsledky sú pôsobivé. Okrem mena za číslom môže Intelius nájsť aj podrobnosti o type používaného mobilného telefónu, operátorovi, ktorý telefón obsluhuje, meno, adresu a polohu majiteľa, a dokonca aj také podrobnosti, ako je história adresy, vek, príbuzní a ďalšie. Intelius online dashboard je dostupný pre všetkých používateľov a je to pekne navrhnutý a ľahko použiteľný nástroj. Intelius tiež ponúka mobilné aplikácie pre zariadenia so systémom Android a iOS. Snáď najlepšou vlastnosťou Inteliusu je spôsob, akým poskytuje svoje informácie. Bez ohľadu na to, koľko informácií objavili, správy Intelius sú vždy presné a ľahko čitateľné. Ich zákaznícky servis je tiež veľmi pôsobivý a možno ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo prostredníctvom služby online na riešenie problémov.

Čo je spätné vyhľadávanie telefónu?

Koncept spätného telefonického vyhľadávania je pozoruhodne jednoduchý. Je to spôsob, ako zistiť, kto je osoba alebo organizácia za náhodným telefónnym číslom. Boli časy, keď sme na tento účel mohli použiť telefónny zoznam. Nástup mobilných telefónov a úpadok pevných liniek však znamená, že aj keď zoznamy stále existujú, sú oveľa menej bežné a nie sú ani zďaleka také komplexné ako kedysi. Je to preto, že nenosia čísla mobilných telefónov.

Reverzné telefónne vyhľadávanie je moderný spôsob, ako túto prácu vykonávať. Spoločnosti zaoberajúce sa výskumom verejných záznamov, ako sú tie, ktoré sme odporučili vyššie, majú prístup k miliónom rôznych zdrojov verejne dostupných informácií. Môžu použiť najnovšie technológie na prehľadávanie týchto zdrojov údajov, aby našli informácie o akomkoľvek telefónnom čísle. A hoci neexistujú žiadne liatinové záruky, existuje len veľmi málo prípadov, keď nedokážu povedať, kto je za číslom. Často vám okrem mena môžu poskytnúť oveľa viac informácií.

Aké informácie môžete získať spätným telefonickým vyhľadávaním?

Veľa času všetci ľudia chcú vedieť z reverzného telefonického vyhľadávania, kto je za číslom. Či už ide o jednotlivca alebo spoločnosť, akonáhle viete, kto vám volá, môžete sa rýchlo rozhodnúť, či s ním chcete hovoriť alebo nie a či ide o nevyžiadaný hovor alebo niečo dôležitejšie. Existujú však situácie, napríklad ak sa snažíte zistiť, kto je to váš partner alebo dieťa, ktoré vám neustále volá, možno budete chcieť vedieť trochu viac.

Ak to potrebujete, spätné telefonické vyhľadávanie dokáže odhaliť oveľa viac informácií ako len meno. Pretože väčšina spoločností zaoberajúcich sa výskumom verejných záznamov bude prehľadávať všetky dostupné údaje, často odhalí oveľa viac informácií. To môže zahŕňať také veci, ako sú adresy, história adries, e-mailové adresy, účty sociálnych médií, rodinný stav, povolanie, príbuzní a oveľa viac. Neexistujú samozrejme žiadne záruky a každé číslo zobrazí iné informácie, ale je celkom bežné, že úplné spätné vyhľadávanie telefónu dokáže vykresliť celkom jasný obraz jednotlivca len z jeho telefónneho čísla.

Prečo spustiť spätné vyhľadávanie telefónu?

Môže existovať množstvo rôznych dôvodov, prečo by ste mohli chcieť spustiť spätné vyhľadávanie telefónu. Môžu byť prevádzkované na pevných aj mobilných telefónnych číslach, čo znamená, že existujú rôzne motivácie v závislosti od toho, ako ste sa k číslu dostali. Niektoré z najbežnejších dôvodov zahŕňajú:

  • Prijatie zmeškaného hovoru alebo viacerých zmeškaných hovorov z čísla, ktoré nepoznáte.
  • Váš partner alebo dieťa telefonuje viackrát na rovnaké číslo a vy chcete vedieť, s kým hovorí a prečo im účtuje taký veľký účet.
  • Niekde nájdete odkaz na telefónne číslo, ale nepamätáte si, čo to je.
  • Očakávate dôležitý hovor a máte zmeškaný hovor, no nie ste si istí, či je to hovor, na ktorý čakáte.
  • Dostávate obťažujúce telefonáty / žartové hovory / tiché hovory a chcete vypátrať vinníka.

Závery

Spätné vyhľadávanie telefónu je užitočná služba z mnohých rôznych dôvodov. Môžu vám poskytnúť nielen meno za číslom, ale aj širokú škálu ďalších informácií. Existuje veľa online stránok, ktoré ponúkajú službu spätného telefonického vyhľadávania, ale niektoré sú na tom oveľa lepšie ako iné. V tomto článku sme zdôraznili troch najlepších poskytovateľov spätného telefonického vyhľadávania na trhu v súčasnosti.

Už ste niekedy vykonali spätné vyhľadávanie telefónu? Aká bola pre vás táto skúsenosť úspešná? Využili ste niektorého z našich odporúčaných poskytovateľov? Ak áno, máte nejakú spätnú väzbu na vašu skúsenosť, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi. Vždy vítame komentáre a názory od všetkých našich čitateľov, tak prečo sa o ne s nami nepodeliť pomocou polí na komentáre nižšie.

Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN.NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje toplný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete plnú náhradu. Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte