Prevzatie Windows Live Mail: Ako nainštalovať Windows Live Mail (Windows 10)

E-mail je tu už roky a za tie roky sa počet populárnych e-mailových služieb príliš nezmenil. Gmail je v súčasnosti jednoducho najobľúbenejšou službou a existuje veľa menších e-mailových služieb, ktoré zaplnia určité miesto.

Na rozdiel od e-mailových služieb majú e-mailoví klienti tendenciu prichádzať a odchádzať pomerne často. Niektoré sa vytrácajú do úzadia, niektoré sú zastarané, niektoré sú zmenené, zatiaľ čo iné sú ukončené v prospech iných aplikácií.

Spoločnosť Microsoft je známa tým, že prerušuje niektoré zo svojich najobľúbenejších/úspešnejších aplikácií v prospech nových, menej stabilných. Používatelia stále milujú a vyhľadávajú mnohé z jeho ukončených aplikácií. Windows Live Mail je jedným z takýchto príkladov.Stiahnite si Windows Live Mail

Ako získať sťahovanie Windows Live Mail

Windows Live Mail bol súčasťou Windows Live Essentials. Zahŕňalo neuveriteľné aplikácie ako napr programu Movie Maker a Live Writer, ktorý bol v istom momente jednou z najpopulárnejších aplikácií na publikovanie na počítači.

Aplikácia Windows Live Essentials bola k dispozícii pre systémy Windows XP, Vista a Windows 7. Hoci aplikácie v nej už nie sú aktívne vyvíjané, stále si môžete nainštalovať aplikáciu Windows Live Mail.

    Stiahnite si Windows Live Essentials z Archive.org . Môžete si stiahnuť cez torrent alebo váš prehliadač. Spustite súborna inštaláciu aplikácie.
  1. Vyberte „Vyberte programy na inštaláciu“ možnosť.
  2. Zrušte začiarknutie všetkých aplikácií, ktoré nechcete inštalovať. Uistite sa, že je začiarknuté políčko Mail.
  3. Kliknite na Inštalovať.

Windows live mail

  1. OTVORENÉ Windows Live Mail.
  2. Nakonfigurujte e-mailový účetaby ste ho začali používať.

Obmedzenia

Windows Live Mail bol v podstate určený na prácu s e-mailovou službou spoločnosti Microsoft, t. j. s účtom Live alebo Outlook. Keďže sa aplikácia už nevyvíja a Outlook sa naďalej aktívne vyvíja, tieto dve veci už nemôžu spolupracovať.

Ak máte radi aplikáciu Windows Live Mail len ako e-mailového klienta, môžete ju použiť na konfiguráciu iných e-mailových služieb, napríklad účtu Gmail, a bude fungovať dobre.

Ostatné e-mailové služby budú musieť byť nastavené ako účty IMAP a/alebo POP. Väčšina e-mailových služieb to podporuje a nemal by byť problém s ich pripojením, Windows Live Mail však môže potrebovať pomoc pri získaní správnej adresy servera a čísel portov.

Záver

Windows Live Mail je mŕtvy a nie je možné ho oživiť. Microsoft má bezplatného e-mailového klienta pre Windows 10 a má Outlook. Medzi nimi nie je priestor na pokračovanie existencie Windows Live Mail. Mali by sme zdôrazniť, že aj keď je Windows Live Mail skvelý, používanie zastaraného e-mailového klienta nemusí byť tým najlepším a najbezpečnejším spôsobom správy e-mailov.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte