Nájdite svoj kód Product Key systému Windows 10 po inovácii zo systému Windows 7/8

Po inovácii inštalácie systému Windows 7 alebo Windows 8 na systém Windows 10 vás možno zaujíma, aký kód Product Key použijete v prípade, že chcete vykonať čistú inštaláciu systému Windows 10. Už smeskúsili použiť kláves Windows 7 (alebo 8, ak je to váš prípad) počas novej inštaláciea nefungovalo to. Keď inovujete na Windows 10 zo staršej verzie Windowsu (takej, ktorá vám umožňuje inovovať zadarmo), spoliehate sa na starý (a autentický) produktový kľúč operačného systému, ktorý vás prevedie inováciou. Po tejto inovácii sa tento kľúč sám neinovuje, takže bude fungovať pri čistých inštaláciách systému Windows 10. Čo sa stane, je, že vám je tajne priradený nový kód Product Key pre váš nový operačný systém a musíte ho nájsť skôr, ako spustíte čistú inštaláciu systému Windows 10. Tu je postup.

Skôr než začnete, radi by sme vám úplne ujasnili, že vám to nepomôže získať pirátsku kópiu systému Windows 10. Toto je jednoducho spôsob, ako vám pomôcť nájsť kód Product Key, ktorý ste získali legálne.Budete potrebovať malý nástroj s názvom ProduKey. Je mimoriadne populárny a umožňuje vám nájsť aktivačný kľúč pre viac ako 1000 rôznych programov vrátane inštalácie systému Windows. Stiahnite si nástroj (odkaz na konci) a spustite ho. V závislosti od nainštalovanej verzie systému Windows 10 sa pri jeho spustení zobrazí kód Product Key uvedený vedľa jeho názvu (pozri snímku obrazovky nižšie).

win10-product-key

Potom vytvorte inštalačný disk Windows 10 alebo USB kľúč a spustite ho vo svojom systéme. Keď sa zobrazí výzva na zadanie kódu Product Key, zadajte ten, ktorý ste našli pomocou pomôcky ProduKey, a ten bude overený. Potom môžete pokračovať v inštalácii nového copr systému Windows 10 do svojho zariadenia.

Stiahnite si ProduKey

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte