Nainštalujte ovládač Bluetooth v systéme Windows 7

Nedávno sme narazili na užitočnú aplikáciu, vďaka ktorej bude vaše zariadenie Bluetooth fungovať s Microsoft Bluetooth Stack. Ak máte zariadenie Bluetooth, ktorého ovládač sa v systéme Windows 7 nenainštaluje, čím sa váš adaptér Bluetooth stane zbytočným, môžete túto aplikáciu vyskúšať.

Predmetná aplikácia je Inštalátor ovládača Bluetooth . Všetko, čo robí, je pokúsiť sa nainštalovať všeobecné ovládače spoločnosti Microsoft pre vaše zariadenie Bluetooth.Používatelia systému Windows 7 nečelili žiadnym väčším problémom s ovládačom Bluetooth, ale túto aplikáciu uverejňujeme, aby sme pomohli tým niekoľkým používateľom, ktorí by sa mohli s problémom stretnúť. Aplikácia je úplne bezpečná, pretože vytvára bod obnovenia systému Windows. V prípade, že sa niečo pokazí, systém môžete kedykoľvek obnoviť.

Ako to teda funguje? Najprv musíte odstrániť všetky nainštalované ovládače Bluetooth a potom reštartovať systém. Teraz kliknite na tlačidlo Zrušiť, keď systém Windows zobrazí výzvu na inštaláciu ovládača. Spustite aplikáciu a postupujte podľa sprievodcu.

Inštalátor ovládača Bluetooth

Táto aplikácia bude fungovať s väčšinou adaptérov Bluetooth, nie je na škodu ju vyskúšať.

Stiahnite si inštalačný program ovládača Bluetooth

Okrem Windows 7 môže fungovať aj na Windows XP a Windows Vista. Užite si to!

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS