Súbory MP3 sa neprehrávajú? Mp3val je nástroj na opravu MP3

Ak sa vaše súbory mp3 neprehrajú na prehrávači iPod alebo inom prehrávači mp3, môže to mať niekoľko dôvodov. Môže byť poškodený v dôsledku neúplného sťahovania, hlavičky môžu byť orezané, na začiatku alebo na konci skladby musia byť odpadky atď.

Mp3val je bezplatný opensource nástroj, ktorý určí problém v súbore mp3 a následne ho opraví. Súbor mp3, ktorý sa na zariadení nedokáže prehrať, nemusí byť nevyhnutne spôsobený neúplným stiahnutím, namiesto odstránenia by ste ho mali skenovať a opraviť pomocou tohto nástroja.Použitie je jednoduché, najprv pridajte súbor(y) alebo priečinok(y) a potom vyberte Skenovať všetko v ponuke Akcie. Po zistení problému vyberte možnosť Opraviť všetky súbory v ponuke Akcie.

Ak chcete zistiť príčinu problému, vyberte daný súbor mp3 a problém bude podrobne popísaný (pozrite si červeno označenú oblasť na snímke obrazovky vyššie).

Po oprave súborov vytvorí zálohu pôvodného súboru mp3 v rovnakom priečinku. Takže týmto spôsobom sa vaše súbory nikdy nestratia a zároveň získate funkčnú kópiu súborov mp3.

Odporúčame vám naskenovať vašu zbierku mp3 pomocou tohto nástroja. Naskenoval som niekoľko skladieb a zistil som problémy v dvoch z nich (opäť pozri snímku obrazovky vyššie).

Stiahnite si Mp3val

Je to prenosný nástroj a funguje na Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Užite si to!

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte