Ako sledovať Family Guy na Netflixe odkiaľkoľvek?

Rodinný chlapík je jednoducho jedným z najznámejších animovaných situačných komédií na svete a máme šťastie, že je pomerne jednoduché sledovať reláciu online, najmä prostredníctvom Netflixu.

Sitcom debutoval v roku 1999 a odvtedy nazbieral stovky epizód, niektoré lepšie ako iné. Napriek tomu pokračujeme v príbehu Petra, Louisa, Meg, Chirs, Stewieho a Briana a celého ich mesta minimálne do roku 2021, ako bola sľúbená 21. sezóna.Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis a Mike Henry sú len niektorí z tých, ktorí vyjadrujú postavy v Family Guy. V priebehu rokov mali tiež množstvo hosťujúcich hviezd, ako sú Ray Liotta, Alyssa Milano, Hugh Laurie, Will Ferrell, Jimmy Kimmel, Dakota Fanning, Tony Danza, Jennifer Love Hewitt, Andy Dick, Jon Favreau, Jane Lynch, Drew Barrymore, Patrick Stewart, Robert Downey Jr., Bryan Cranston, Betty White, Carrie Fisher, Hugh Hefner, Johnny Knoxville, Debbie Reynolds, Charlie Sheen, Anne Hathaway, Mick Jagger, David Bowie, Johnny Depp, KISS a mnoho ďalších.

Koľko sezón Family Guy existuje?

Doteraz sme mali 19 sérií, ktoré prichádzali a odchádzali, a posledná mala premiéru koncom septembra 2020, takže máme ešte pár mesiacov na to, aby sme si epizódu užili. Rovnako ako posledných 5 sezón, aj tá aktuálna bude mať celkovo 20 epizód.

Je Family Guy na Netflixe?

Family Guy je určite k dispozícii na sledovanie na Netflixe, ale to jednoducho závisí od toho, v akej krajine sa nachádzate. Podobne ako pri takmer každej inej relácii alebo filme na Netflixe, Family Guy je k dispozícii iba na určitých trhoch v závislosti od toho, aké licenčné dohody spoločnosť ponúka. sa podarilo podpísať.

Je Family Guy na Netflixe v USA?

Bohužiaľ, Family Guy chýba na Netflix USA. Práva na reláciu patria Hulu. Samozrejme, ak budete pokračovať v čítaní, zistíte, ako môžete skutočne sledovať Family Guy s predplatným Netflix.

Je Family Guy na Netflix Canada?

Family Guy je prítomný na Netflix Canada. Prehliadka má v Kanade k dispozícii 10 sezón, konkrétne 9 až 18.

Je Family Guy na Netflix UK?

Family Guy je k dispozícii na sledovanie na Netflixe v Spojenom kráľovstve, čo je celkom skvelé. Majú k dispozícii niekoľko sezón – 13 až 18. Iste, nie je to ani zďaleka ideálne, ale majú aspoň niečo.

Môžem sledovať Family Guy na Netflixe?

Bez ohľadu na krajinu, v ktorej žijete, stále môžete sledovať Family Guy na Netflixe, pokiaľ máte správne nástroje. V prvom rade, samozrejme, musíte mať aktívne predplatné s Netflixom. Potom budete musieť mať VPN.

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Keďže Netflix je prítomný v približne 190 krajinách, v každej z týchto krajín má aj samostatné knižnice. To znamená, že nemôžete sledovať obsah navrhnutý pre vašich susedov a oni nemôžu sledovať váš. Celá táto situácia môže byť dosť frustrujúca, pretože všetci platíme takmer rovnakú cenu predplatného.

Sieť VPN vám pomôže urobiť nejaké virtuálne cestovanie, aby ste sa mohli zdať, že ste v akejkoľvek krajine, ktorú chcete. Tým sa odomkne obsah, ktorý má Netflix v danom regióne, a umožní vám sledovať Family Guy.

Naším odporúčaním je použiť prémiový nástroj, ktorý má dobré výsledky, a našou hlavnou aplikáciou je NordVPN. Služba prichádza s tisíckami serverov v takmer 100 krajinách, skvelými šifrovacími protokolmi na zabezpečenie vášho súkromia a ďalšími.

Tu je to, čo musíte urobiť:

  • Najprv sa musíte zaregistrovať v službe NordVPN. Ponúkajú 3 mesiace zadarmo a 68 % ZĽAVU na 2-ročný plán, takže túto ponuku určite využite!
  • Potom musíte získať aplikácie a prihlásiť sa do svojho účtu. Pokračujte výberom servera v Spojenom kráľovstve, Austrálii alebo dokonca v Rumunsku.
  • Po nadviazaní pripojenia musíte do prehliadača načítať Netflix alebo znova spustiť aplikáciu na zariadení. Vyhľadajte Family Guy a začnite streamovať epizódy, ktoré chcete!

Celý proces je celkom jednoduchý a myslíme si, že teraz môžete ľahko postupovať podľa pokynov.

Netflix nebude vedieť, že používam VPN?

Je pravda, že pred niekoľkými rokmi Netflix oznámil, že bude blokovať siete VPN. Toto však nie vždy funguje a je to väčšinou účinné proti bezplatným nástrojom, ktoré majú veľmi málo ochrany.

Pri používaní NordVPN sme nemali žiadne problémy, ale to samozrejme neznamená, že sa to nemôže stať. Ak sa stretnete s akýmikoľvek problémami s NordVPN, môžete sa obrátiť na ich tím zákazníckej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pretože sú viac než dychtiví pomôcť vám nájsť server, ktorý bude fungovať s Netflixom vo vašej požadovanej krajine.

Zákaznícka podpora je k dispozícii nepretržite, takže v skutočnosti nezáleží na tom, v ktorej krajine sa nachádzate, pretože vždy budete môcť niekoho kontaktovať. Skôr než sa spojíte so zákazníckou podporou, myslíme si, že by ste mali vyskúšať dve najčastejšie riešenia problému – vymazanie súborov cookie a výber iného servera.

Prečo namiesto toho nemôžem použiť bezplatnú sieť VPN?

Je pravda, že bezplatné siete VPN sú k dispozícii online, ale nikdy nikomu neodporúčame, aby si niektorú z nich získal z viacerých dôvodov. Jedným z hlavných problémov, ktorým budete čeliť pri bezplatných sieťach VPN, je to, že nie sú bezpečné. V podstate odborníci na kybernetickú bezpečnosť v priebehu rokov niekoľkokrát zistili, že takzvané siete VPN boli v skutočnosti maskovaný malvér.

Je zrejmé, že to viedlo k stiahnutiu týchto nástrojov z App Store, ale nie skôr, ako narobili veľa škody. Po nainštalovaní jednej z týchto aplikácií do zariadenia začne malvér zhromažďovať osobné informácie, ktoré možno použiť na krádež identity, finančné podvody alebo dokonca porušenie ochrany údajov zamestnávateľov. Z veľmi zrejmých dôvodov si myslíme, že je najlepšie sa tomuto typu nástroja úplne vyhnúť.

Poznámka redakcie : NordVPN je naša voľba číslo 1 na odblokovanie Netflixu. Zaregistrujte sa na 2-ročný plán s NordVPN za 3,49 $ mesačne, ako aj na 3 mesiace ZADARMO. Všetky plány zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ich môžete kedykoľvek zrušiť a získať späť svoje peniaze.

Existujú aj siete VPN, ktoré budú skutočne fungovať, ale pokiaľ ide o Netflix, nebudú príliš dobré. Po prvé, Netflix rýchlo zistí, kto používa VPN, keď sú zahrnuté bezplatné nástroje. Je tu tiež skutočnosť, že je dosť pravdepodobné, že Netflix už mnohé z týchto aplikácií zaradil na čiernu listinu.

Okrem toho by ste mali vziať do úvahy aj skutočnosť, že tieto bezplatné nástroje majú málo zdrojov, takže majú k dispozícii aj málo serverov, ale veľa a veľa používateľov. To sa okamžite premieta do skutočne nízkej rýchlosti internetu kvôli preplneným serverom. Takže aj keby aplikácia fungovala s Netflixom, stále by ste mali problémy so streamovaním obsahu.

Je tu aj ďalšia situácia, o ktorej musíme diskutovať, a to aplikácie, ktoré používajú smerovanie typu peer-to-peer. V zásade budú vaše zariadenie používať ako server pre iných používateľov a pri obchodovaní vám poskytnú prístup k ich. Problém je v tom, že takáto vec výrazne ovplyvní výkon vášho počítača. Ešte horšie je, že keď prestanete používať aplikáciu, nástroj naďalej funguje na pozadí a využíva vaše zariadenie. V súvislosti s týmto typom aplikácií existuje aj veľa bezpečnostných obáv, pretože zriedka používajú šifrovanie a vaše údaje sú ľahko odhalené. Skutočnosť, že majú aj záznamy o vašej online aktivite, je ešte horšia.

Záverečné myšlienky

Dokonale rozumieme, prečo chcete sledovať Family Guy na Netflixe a že nezáleží na tom, kde sa nachádzate, keďže chcete mať prístup k relácii. Našou radou je používať NordVPN na prácu, aby ste nemali žiadne problémy s užívaním si Family Guy alebo akéhokoľvek iného titulu.

Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN.NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje toplný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete plnú náhradu. Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac