Ako streamovať play-off NFL [sezóna 2022]

Playoffs NFL pre rok 2021 sa začína začiatkom roka 2022. Aj keď hry zostávajú väčšinou televíznym vysielaním, existujú možnosti, ako ich sledovať online. To znamená, že hry nemožno streamovať na Hulu alebo Netflix. Namiesto toho získate iné možnosti streamovania súvisiace s káblovými spoločnosťami, ak chcete sledovať online.

Streamujte play-off NFL

Playoffs NFL sú spojené s vysielacími partnermi, ktorými sú všetky káblové siete. Všetky tieto siete majú online streamingové riešenia, ale nie sú zadarmo. Podobne ako potrebujete predplatné Hulu na sledovanie relácie v sieti, podobne potrebujete predplatné príslušnej služby, ak chcete streamovať NFL Playoffs online.Peacock od NBC

NBC vysiela play-off NFL prostredníctvom svojho online streamovacia služba Peacock . Plán bezplatného predplatného neposkytuje používateľom prístup k živým prenosom, takže si budete musieť zakúpiť predplatné, ktoré môže stáť 4,99 USD alebo 9,99 USD mesačne.

Ak chcete streamovať play-off NFL mimo Spojených štátov, môžete použiť svoje predplatné Sky alebo Now na webovej stránke Peacock.

DirectTV

DirectTV je jednou z drahších možností streamovanie play-off NFL . Opäť si musíte kúpiť predplatné a najlacnejšie predplatné, ktoré ponúka streamovanie živých športových podujatí, stojí 69,99 dolárov mesačne. Dobrou správou je, že môžete streamovať aj na svojom mobile a nie ste obmedzení na počítač.

Redzone – doplnky k streamovacej službe

Ak chcete sledovať play-off NFL na Hulu alebo na YouTube, môžete si k nemu zakúpiť dodatočné predplatné. Toto bude nad rámec vášho bežného odberu Hulu alebo YouTube. Doplnok sa volá červená zóna a prichádza s láskavým dovolením DirectTV. Ďalšie platformy, na ktoré môžete Redzone získať, sú;

  • Sling
  • Fubo
  • Miska
  • Xfinity
  • Fios (Verizon)

Cena za mesačné predplatné je 9,99 USD (navyše k bežnej cene predplatného).

Aplikácia NFL

NFL má oficiálnu aplikáciu pre iOS aj Android neumožní vám však streamovať play-off NFL. Považuje sa za prémiový a exkluzívny obsah. Aplikácia neponúka portál predplatného v aplikácii, ktorý môžete použiť na prihlásenie napríklad do účtu Hulu s doplnkom Redzone. V aplikácii môžete streamovať mimosezónne udalosti, ale play-off nie sú zahrnuté.

Záver

NFL Playoffs je najlacnejšie na streamovanie, ak získate Fox alebo ESPN s káblovým predplatným. Pre online streamovanie si budete musieť zakúpiť samostatné predplatné. Dobrou správou je, že ak sa zaujímate iba o konkrétny šport, možno si budete musieť kúpiť predplatné len na niekoľko mesiacov, keď prebiehajú hry.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte