Ako vyrobiť kamenné tehly v Minecrafte

Minecraft je otvorený svet, kde si môžete postaviť, čo chcete. Veľa z toho je predstavivosť, ale máte k dispozícii veľa rôznych typov blokov na stavbu hradu, veterného mlyna, pevnosti, domov, miest atď. Bloky a ich použitie pridávajú detaily a stavia vás. vyzerať realistickejšie.

Kamenné tehly v Minecrafte

Kameň je jedným z najčastejšie nájdených blokov v Minecrafte. Pri ťažbe krompáčom získate dlažobné kocky. Môžete privoňať dlažobné kocky, aby ste získali kameň, alebo môžete nechať lávu tiecť po povrchu vody a vytvárať z nej bloky, hoci ich umiestnenie je neuveriteľne ťažké. Ak máte krompáč s kúzlom Silk Touch, môžete ho použiť na priamu ťažbu kameňa. Existuje ďalší blok, ktorý je vytvorený z kameňa nazývaného kamenné tehly.Kamenné tehly v Minecrafte sa vyskytujú v herných štruktúrach a môžu byť vytvorené. Ak chcete ťažiť kamennú tehlu, môžete použiť krompáč. Je samozrejmé, že vlastná výroba kamenných tehál je oveľa jednoduchšia.

Vyrobte si kamenné tehly v Minecrafte

Na výrobu kamenných tehál potrebujete;

 • Remeselný stôl
 • Kameň (4 bloky kameňa dávajú 4 kamenné tehly)

Získať kameň;

 1. Zbierajte dlažobné kocky lámaním kameňa, ktorý nájdete pod zemou.
 2. Zbierajte uhlie pri ťažbe dlažobného kameňa.
 3. Otvorte pec.
 4. Umiestnite dlažobný kameň do taviacej cely.
 5. Uhlie vložte do palivového článku (môžete použiť akékoľvek palivo podľa vlastného výberu).
 6. Zbierajte kameň.

Na výrobu kamenných tehál;

 1. Otvorte remeselnícky stôl.
 2. Umiestnite 4 bloky kameňa do mriežky 4×4.
 3. Zbierajte kamenné tehly.

Použitie

Na stavbu základne môžete použiť kamenné tehly. Sú silné, ale majú jednu veľmi nešťastnú nevýhodu; môžu sa nakaziť striebornými rybkami. Kamenné tehly a kameň majú rovnakú odolnosť proti výbuchu, takže kamenné tehly sa používajú hlavne z estetického hľadiska. Ak staviate hrad, je to skvelý blok na použitie, ale uistite sa, že vaše bloky nie sú zamorené. Vždy si vytvorte vlastné miesto, aby ste ich ťažili z pevností, kde sa strieborné rybky zvyknú skrývať a zamorovať bloky.

Záver

Kamenné tehly prichádzajú v niekoľkých rôznych variáciách; štiepané/popraskané a pokryté machom alebo machom. Opäť ide o estetické premenné kamennej tehly. Popraskané tehly sú miestom, kde sa strieborné rybky ukrývajú najčastejšie a nie je ľahké proti nim bojovať. Ak si to nevyrobíte sami, vyhnite sa aj prasknutým tehlám. Počet kamenných blokov použitých na výrobu kamenných tehál sa rovná počtu kamenných tehál, ktoré získate, avšak získavanie kameňa tavením dlažobného kameňa je miesto, kde v hre použijete ďalšie zdroje.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte