Ako opraviť chybu DirecTV 771, 40

Náklady na predplatné káblovej služby a kvalita jej služby sú skvelým dôvodom na opustenie služby v prospech alebo služby streamovania médií, ako sú Hulu, HBO Max a Netflix.

Káblové služby môžu stáť viac ako niekoľko streamovacích služieb dohromady, ale veľa ľudí ich stále používa, často preto, že streamovacie služby geograficky obmedzujú obsah.DirectTV

DirecTV je káblová služba AT&T a nie je lacná. Funguje s priemerným káblovým boxom alebo prijímačom a stojí medzi 65 a 85 dolármi. Počet kanálov, ktoré získate, sa líši a drahšie predplatné vám tiež poskytne HBO Max.

Opravte chybu DirecTV 771, 40

Káblové služby sú rovnako náchylné na chyby a problémy ako streamovacie služby. Káblová služba v podstate dodáva obsah cez káblové pripojenie a toto pripojenie môže naraziť na problémy. Problém môže byť v službe alebo v hardvéri, ktorý sa používa na príjem signálu.

Chyba DirecTV 771, 40 znamená, že váš prijímač sa nemôže pripojiť k vašej satelitnej parabole alebo má problémy s komunikáciou s vašou parabolou. Problém môže spočívať v prijímači, v adaptéri SWiM alebo v samotnej satelitnej parabole.

Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť opraviť chybu DirecTV 771, 40.

1. Zapnite a zapnite SWiM adaptér

SWiM adaptér je v podstate to, čo spája satelit s prijímačom. Je to nevyhnutná súčasť spojenia.

    Odpojte adaptér SWiMzo zdroja energie.
  1. počkaj 10-15 sekúnd.
  2. Zapojte adaptér späť.

2. Skontrolujte, či neprekáža signál

Satelit prijíma signál, ktorý sa prenáša do prijímača a vášho televízora. Ak to niečo blokuje, zobrazí sa chyba DirecTV 771, 40.

Uistite sa, že váš satelit nie je ničím blokovaný a že nezmenil smer. Buďte opatrní pri jeho kontrole a ak máte podozrenie, že by mohlo byť nebezpečné dostať sa na satelit, požiadajte o technickú podporu od AT&T.

3. Skontrolujte prijímač

Uistite sa, že prijímač nemá uvoľnené káble. Skontrolujte zadnú stranu a (najskôr ho odpojte od napájania) a uistite sa, že je všetko správne vložené a zaskrutkované.

4. Zlé poveternostné podmienky

Extrémne počasie môže rušiť signál vašej satelitnej paraboly. V tomto prípade sa dá urobiť len málo, len čakať na zlepšenie počasia.

Ak žijete niekde, kde je v zime sneh, je možné, že sa na tanieri nahromadil a zamrzol sneh. Bude sa musieť vyčistiť. Zavolajte na podporu AT&T a pošlú technika, ktorý túto prácu vykoná.

Záver

Ak všetko ostatné zlyhá, kontaktujte zákaznícku podporu. AT&T to odporúča urobiť, pretože to môže byť problém so satelitným tanierom, ktorý by ste sa nemali snažiť opraviť sami.

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte