Ako nájsť a odoslať GIF na Slack

Slack je jedinečná aplikácia na odosielanie správ; je vytvorený pre pracovné miesto a má všetky funkcie, ktoré by ste mohli potrebovať v službe odosielania správ, no zároveň má aj zábavný aspekt. Aplikácie sociálnych správ, ktoré podporujú odosielanie obrázkov GIF, pridali túto funkciu až potom, čo sa stala populárnou v tejto aplikácii. Ak začínate s aplikáciou na odosielanie správ, možno neviete, ako nájsť a odoslať GIF na Slack. V tomto článku vám vysvetlíme, ako to urobiť.

GIF na Slacku

Slack prichádza s vlastnou sadou funkcií, nad ním je však možné vyvinúť ďalšie aplikácie na rozšírenie jeho funkčnosti. To umožňuje používateľom vyvíjať aplikácie špecifické pre použitie, ktoré sa dajú integrovať so Slackom. Jednou z takýchto aplikácií sú aplikácie GIF. Zistíte, že pre Slack nie je nedostatok aplikácií GIF.Aplikácie GIF môžete vyhľadávať na Adresár aplikácií Slack a vyberte si. Odporúčame používať Giphy pre jeho rozsiahlu knižnicu GIF a pre to, aké jednoduché je použitie. Navštívte aplikáciu Giphy Slack a pridajte ju do svojho pracovného priestoru. Stačí ho pridať do pracovného priestoru v prehliadači. Ak používate počítačovú aplikáciu Slack, odtiaľ budete môcť používať aj aplikáciu Giphy.

Ak chcete nájsť GIF, zadajte nasledujúci text do poľa vstupnej správy v ľubovoľnom kanáli.

|_+_|

Príklad

|_+_|

Giphy vráti GIF, ktorý sa zhoduje so slovom alebo frázou, ktorú ste zadali. Ak sa vám páči, kliknite na tlačidlo Odoslať pod obrázkom GIF. Ak chcete iný GIF, kliknite na tlačidlo Zamiešať a získajte iný GIF, ktorý sa hodí k zadanému slovu/fráze.

GIFy sa zdieľajú ako odkazy a v Slacku získate ich úplný náhľad. To znamená, že GIF nebude zaberať miesto na disku, ale vy a váš príjemca nebudete musieť otvárať GIF vo svojom prehliadači, aby ste si ho mohli pozrieť.

Mali by sme vás varovať, že zdieľanie GIF cez Slack má tendenciu byť rušivé. Ak sa niekedy rozhodnete, že aplikácia už nie je užitočná, môžete ju odstrániť. Ak chcete aplikáciu odstrániť, navštívte vo svojom prehliadači Slack a prihláste sa do pracovného priestoru, z ktorého chcete aplikáciu odstrániť.

Prejdite na kartu Spravovať a vyberte aplikáciu, ktorú chcete odstrániť. Kliknutím na tlačidlo Odstrániť v pravom hornom rohu aplikáciu odstránite. Ak chcete, môžete ho tiež zakázať na tej istej obrazovke.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS