Ako stiahnuť .NET Framework 3.5 na Windows 10

Na spustenie aplikácií je v systémoch Windows potrebný rámec .NET. Ak aplikácia vyžaduje rámec .NET a nie je nainštalovaná vo vašom systéme, budete si ju musieť pred inštaláciou nainštalovať. Niektoré aplikácie môžu nainštalovať rámec .NET za vás. Aplikácie zvyčajne používajú najnovšiu verziu rámca .NET, ale ak inštalujete staršiu aplikáciu, ktorá nebola aktualizovaná, možno budete musieť nainštalovať staršiu verziu rámca.

.NET Framework 3.5

.NET framework má veľa rôznych verzií a skvelé je, že si ho môžete do systému nainštalovať viacero verzií. Môžete mať nainštalovanú najnovšiu verziu a popri nej aj staršie verzie. Aplikácie budú môcť používať akúkoľvek verziu, na ktorú sú vytvorené.Stiahnite si .NET framework 3.5

Rozhranie .NET je predinštalované v systéme Windows 10. Ak ste ho odinštalovali alebo nie je z akéhokoľvek dôvodu k dispozícii, môžete si ho stiahnuť od spoločnosti Microsoft. Na stiahnutie .NET frameworku 3.5;

  1. Navštíviť oficiálna stránka na stiahnutie pre .NET framework 3.5.
  2. Vyberte jazykpoužívaš.
  3. Kliknite na tlačidlo Stiahnuť.
  4. Spustite súbor EXEna inštaláciu rámca.

Nainštalujte .NET framework 3.5 s NET 2.0 a 3.0

.NET Framework 3.5 je voliteľná funkcia v systéme Windows 1o, ktorá sa dodáva s balíkmi Service Pack 2.0 a 3.0.

  1. OTVORENÉ Ovládací panel.
  2. Ísť do programy.
  3. Vyberte Zapnite alebo vypnite funkcie systému Windows.
  4. Vyberte .NET framework 3.5 a kliknite na OK .
  5. Postupujte podľa pokynov na obrazovkeaby ste ho nainštalovali.

Akú verziu .NET frameworku potrebujem?

Zvyčajne je bezpečné nainštalovať najnovšiu verziu rámca .NET. To znamená, že ak najnovšia verzia nie je to, čo aplikácia potrebuje, skontrolujte požiadavky aplikácie. Konkrétne vám povie, ktorú verziu .NET frameworku musíte nainštalovať, aby aplikácia fungovala.

Mám odinštalovať iné verzie .NET frameworku?

.NET framework nezaberá veľa miesta na disku a do systému je možné nainštalovať niekoľko jeho verzií. Staršia verzia nie je inovovaná na novú verziu a nová verzia nie je downgradovaná. Aplikácie používajú verziu, pre ktorú sú vytvorené. To znamená, že ak nepotrebujete používať konkrétnu verziu .NET frameworku, jej odinštalovanie je neškodné.

Ako upgradujem verziu .NET frameworku?

Windows 10 automaticky nainštaluje novšiu verziu .NET frameworku, keď ju budete potrebovať, t. j. ak si nainštalujete aplikáciu, ktorá to vyžaduje, Windows 10 ju nainštaluje za vás. Novšie verzie môžete nainštalovať aj manuálne. Všetky sú k dispozícii ako súbory EXE na stiahnutie od spoločnosti Microsoft.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad