Ako môžete sledovať Fantastické zvery Grindelwaldove zločiny na Netflixe?

Dva roky po tom, čo Fantastic Beasts and Where to Find Them vrhli ľudí späť do vesmíru Harryho Pottera, The Crimes of Grindelwald nás posunuli o krok ďalej v odhaľovaní príbehu. Ak chcete sledovať The Crimes of Grindelwald na Netflixe, vieme, ako to môžete urobiť.

Aj v réžii Davida Yatesa, ktorý sa podpísal pod prvý film Fantastické zvery a štyri filmy o Harrym Potterovi, film naberá temnejší smer, keďže J.K. Rowlingová nám predstaví slávneho Gellerta Grindelwalda, postavu, o ktorej sa toho v pôvodných potterovských románoch dozvieme pomerne dosť.Pokiaľ ide o herecké obsadenie, dostaneme späť Eddieho Redmayna, Katherine Waterston, Dana Foglera, Alison Sudol a Ezru Millera a získame prídavok Johnnyho Deppa ako Grindelwalda a Judea Lawa ako veľmi mladého Dumbledora.

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Môžete sledovať Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald na Netflixe?

Sledovanie druhého filmu zo série Fantastické zvery online je niečo, čo je celkom možné urobiť, ak žijete v správnej krajine. Prekopali sme knižnice Netflix po celom svete a zistili sme, že film je k dispozícii na Netflix Australia. Prítomnosť jedného alebo druhého titulu na Netflixe v určitej krajine závisí od mnohých vecí, napríklad od toho, aké iné streamovacie platformy sú v danej krajine k dispozícii a aké licenčné dohody platia. V USA je napríklad The Crimes of Grindelwald k dispozícii na Hulu a HBO Now, takže Netflix ho v dohľadnej dobe nebude vysielať.

Čo tak Fantastické zvery a kde ich nájsť?

Ak si chcete pozrieť Fantastic Beasts and Where to Find Them, musíte vedieť, že film je dostupný aj na Netflixe. Aj tento je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách, takže budete musieť trochu popracovať, aby ste sa k nemu dostali. Ak chcete získať všetky podrobnosti, môžete si prečítať tento článok!

Môžem sledovať Fantastic Beasts 2 na Netflix US?

Bohužiaľ, ako sme už diskutovali, nie je súčasťou miestnej knižnice. Neznamená to však, že ho nemôžete sledovať na Netflixe z USA. Len treba vedieť, ako na to.

Poznámka redakcie: NordVPN je naša voľba číslo 1 na odblokovanie Netflixu. Zaregistrujte sa na 2-ročný plán s NordVPN za 3,49 $ mesačne, ako aj na 3 mesiace ZADARMO. Všetky plány zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ich môžete kedykoľvek zrušiť a získať späť svoje peniaze.

Ako môžem sledovať The Crimes of Grindelwald na Netflixe z ktoréhokoľvek kúta sveta?

Sme si istí, že The Crimes of Grindelwald je prítomný v niekoľkých knižniciach Netflixu. Už teraz môžeme potvrdiť, že film je prítomný v Austrálii a Japonsku. Problém, ktorý sa objaví, keď nemáte určitý film vo svojej miestnej knižnici, je, ako si ho vôbec môžete pozrieť? Odpoveď je celkom jednoduchá, pretože na cestovanie kamkoľvek potrebujete iba sieť VPN.

Netflix zobrazí knižnicu, ktorá zodpovedá umiestneniu vašej IP adresy. Takže ak vaša IP ukazuje, že ste v USA, nezískate Grindelwaldove zločiny. Ak by ste však na pripojenie k serveru v Austrálii použili VPN, veci sa zrazu zmenia.

NordVPN používame zakaždým, keď potrebujeme VPN, pretože je to dôveryhodný nástroj, ktorý má servery po celom svete a niektoré skvelé funkcie ochrany osobných údajov. Môže vám pomôcť pripojiť sa k serverom v Austrálii alebo Japonsku v priebehu niekoľkých sekúnd, ako aj v USA, Kanade, Veľkej Británii a desiatkach ďalších krajín.

Ako sa pozerať na Fantastic Beasts 2 s VPN

  • Najprv sa budete musieť prihlásiť na odber NordVPN, ak ste tak ešte neurobili. Ak si službu predplatíte, získate 3 mesiace zadarmo a zľavu 68 % na 2-ročný plán za 3,49 $ mesačne!
  • Potom musíte nájsť server, ktorý sa nachádza v Austrálii alebo Japonsku, a pripojiť sa k nemu.
  • Po nadviazaní spojenia – trvá to niekoľko sekúnd – môžete načítať Netflix na novej karte a prechádzať, aby ste našli Grindelwaldove zločiny.

Nech sa páči! To je všetko!

Je táto metóda spoľahlivá?

Bohužiaľ, toto nie je spoľahlivá metóda. Netflix má na svojej platforme anti-VPN softvér a dokáže zistiť, kedy ľudia používajú tieto nástroje. Svetlou stránkou tejto celej veci je, že tak často, ako používame NordVPN, sme sa nikdy nestretli s problémami. Nehovoríme, že sa to nemôže stať, ale nám sa to nestalo.

V prípade, že Netflix nejako zistí, že používate VPN, jednoducho musíte ísť do NordVPN a kontaktovať zákaznícku podporu. Sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a veľmi radi vás prevedú na správny server, aby ste mali neobmedzený prístup k Netflixu bez ohľadu na vybratú knižnicu.

Tu to máte! Nie je to také ťažké a budete môcť sledovať Grindelwaldove zločiny z akéhokoľvek kúta sveta, v ktorom sa nachádzate, pokiaľ máte účet na Netflixe.

Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN.NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje toplný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete plnú náhradu. Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte