Ako pridať priateľov na Facebooku na Pokémon Go

Pokémon Go je stále populárna hra napriek predpovediam o opaku. Od prvého uvedenia na trh rastie a z hľadiska funkcií a stability prešiel míľovými krokmi. Keď bola hra prvýkrát predstavená, mohli ste sa prihlásiť iba pomocou svojho účtu Google. Niantic teraz pridal podporu pre Facebook. Môžete pripojiť svoj účet na Facebooku a pridať priateľov na Facebooku na Pokémon Go.

Pripojte Facebook k Pokémon Go

Toto je nová funkcia, ktorá bola pridaná prostredníctvom aktualizácie aplikácie, takže sa uistite, že používate najnovšiu verziu aplikácie.

Otvorte Pokémon Go a klepnite na Pokéball v strede dole. Na ďalšej obrazovke klepnite na tlačidlo ozubeného kolieska vpravo hore.Na obrazovke Nastavenia prejdite nadol do časti Účet a klepnite na Facebook. Tým sa otvorí aplikácia Facebook, ak je nainštalovaná vo vašom systéme, alebo vás presmeruje do prehliadača, kde sa môžete prihlásiť do svojho účtu na Facebooku a umožniť Pokémon Go pripojiť sa k nemu.

Budete presmerovaní späť do aplikácie. Znova prejdite na obrazovku Nastavenia a uistite sa, že je váš účet Facebook pripojený. Akonáhle to bude, môžete do Pokémon Go pridať priateľov z Facebooku.

Facebook priatelia do Pokémon Go

Vráťte sa na hlavnú obrazovku Pokémon Go a klepnite na svojho avatara vľavo dole. Na obrazovke profilu prejdite na kartu Priatelia.

Klepnite na tlačidlo Pridať priateľa a na ďalšej obrazovke klepnite na Pridať priateľov na Facebooku. Znova budete presmerovaní do aplikácie Facebook a budete musieť udeliť Pokémon Go povolenie na prístup k zoznamu vašich priateľov.

Keď aplikácii udelíte povolenie, vyhľadá v zozname vašich priateľov priateľov, ktorí si pripojili Pokémon Go k svojim účtom. Pre tých, ktorí majú, ich pridá do zoznamu vašich priateľov v Pokémon Go.

Ak máte priateľov, ktorí nechcú prepojiť svoje účty na Facebooku s aplikáciou, môžete ich pridať do hry pomocou ich trénerského kódu. K dispozícii je tiež možnosť skenovania QR kódu. Môžete tiež zdieľať svoj vlastný kód trénera s priateľmi alebo svoj QR kód a môžu si vás pridať sami.

Stále neexistuje možnosť importovať kontakty z vášho účtu Gmail/Google. Ak chcete pridať priateľov z iných sociálnych sietí, budete musieť použiť kódy trénera.

Ak chcete používať výlučne Facebook, môžete odstrániť svoj účet Google a použiť Facebook na prihlásenie do aplikácie a uložiť svoj postup.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS