GBA4iOS je emulátor Game Boy Advance pre zariadenia iOS bez väzenia

Emulátory nie sú pre iOS žiadnou novinkou a pre tých z vás, ktorí majú prístup do obchodu Cydia, sme sa už venovali emulátoru PlayStation Pocket. V obchode na útek z väzenia je k dispozícii aj niekoľko emulátorov Game Boy, ale na iných platformách, ako je Windows Phone 8, môžete takéto emulátory začať používať prostredníctvom vhodných aplikácií dostupných v oficiálnych obchodoch. Zásady App Store spoločnosti Apple sú o niečo prísnejšie, ale teraz konečne existuje relatívne jednoduchý spôsob, ako získať emulátor GBA na akomkoľvek zariadení so systémom iOS, aj keď nie je prerušené z väzenia! s GBA4iOS , váš iPhone bude schopný spustiť akúkoľvek Game Boy ROM. Aplikácia má celkom pekné ovládacie prvky, umožňuje vám meniť rýchlosť hry a podporuje uloženie až 128 herných stavov.

Inštalácia

  1. Zamierte k odkaz GBA4iOS GitHub z webového prehliadača vášho zariadenia.
  2. Prejdite nadol po stránke a stlačte tlačidlo „Inštalovať aplikáciu“.
  3. Inštalácia nevyžaduje od používateľov veľa; stačí stlačiť tlačidlo „Ďalej“ na každej obrazovke.
  4. Pred začatím inštalácie sa zobrazí potvrdzovacie upozornenie – stačí kliknúť na tlačidlo „Inštalovať“.Po nainštalovaní webového klipu GBA4iOS sa nelíši od iných aplikácií. V aplikácii štandardne nie sú žiadne ROM a musíte si ich stiahnuť zo Safari, alebo ak už nejaké vlastníte, pošlite si ich e-mailom a potom môžete prílohy otvárať priamo v GBA4iOS. Ak chcete použiť Safari na vyhľadávanie ROM, stačí kliknúť na ikonu zrkadlového skla v aplikácii a dostanete sa na stránku vyhľadávania Google s odkazmi na niekoľko zdrojov obsahujúcich GBA ROM.

Z ponuky nastavení vo vnútri emulátora je možné prepínať automatické ukladanie, aktualizovať aplikáciu vzduchom alebo zvoliť jej aspekty škálovania (ak používate emulátor na iPade alebo iPade mini). GBA4iOS je vybavený ovládačmi GBA aj Nintendo Wii a môžete si vybrať jeden z nich v rovnakej aplikácii nastavení. Počas hrania hier je možné vyvolať možnosti ako „Prepnúť rýchlosť“ a ponuky načítať/uložiť stlačením tlačidla „Menu“ umiestneného na ovládači.

GBA4iOS podporuje režimy na šírku aj na výšku a pre každý si môžete vybrať iné ovládače. Aby ste získali maximálny priestor na obrazovke, režim na výšku stlmí ovládač, takže je priehľadný.

GBA4iOS je úplne zadarmo a funguje so všetkými zariadeniami so systémom iOS vrátane iPhonu 5. Vyskúšajte to, ak máte trochu nostalgie po niektorých klasikách Game Boy.

Aktualizovať : To bolo rýchle. Spoločnosť Apple zrušila certifikát používaný týmto emulátorom, aby správne fungoval, takže odteraz nebudete môcť nainštalovať GBA4iOS. Ak sa vám podarilo dostať do rúk aplikáciu skôr, ako ju Apple vzal na vedomie, všetko zostáva plne funkčné.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac