Clownfish Voice Changer: Ako používať Clownfish na Discord

Discord je najväčšia služba VoIP na svete venovaná hráčom a ich potrebám. Aplikácia ponúka širokú škálu funkcií chatu, ako aj funkcie vylepšenia chatu.

Zatiaľ čo sa Discord bežne používa ako služba textových správ alebo hlasového chatu, vyvinul sa do bodu, kedy ho možno použiť ako nástroj na spoluprácu tým, že hráčom umožňuje zdieľať obrázky, odkazy, posielať súbory online a ďalšie. Umožňuje tiež používateľom spojiť sa s ostatnými a nadviazať priateľstvá alebo vytvárať špecializované skupiny na základe tém spoločného záujmu.Jednou z najväčších predností, vďaka ktorým Discord vyniká od iných podobných služieb, je práve to, ako je prispôsobiteľný a ako veľmi ho možno vylepšiť pomocou nástrojov tretích strán.

Čo je to Clownfish Voice Changer?

Jedným z takýchto nástrojov je Clownfish Voice Changer , nástroj, ktorý mnohí používajú na zmenu vlastného hlasu v reálnom čase, keď hovoríte cez mikrofón.

Nie je to jediný softvér svojho druhu, ale je to jeden z najpopulárnejších, ktorý ponúka široký výber hlasových filtrov a zmien, ktoré určite oživia akýkoľvek hlasový rozhovor, do ktorého vstúpite.

Tu je úplný zoznam všetkých zvukových efektov, pomocou ktorých môžete vylepšiť svoj hlas pomocou tohto nástroja:

 • Votrelec
 • Atari
 • Detské ihrisko
 • Klonovať
 • Vlastné ihrisko
 • Rýchla mutácia
 • Ženské ihrisko
 • Héliová smola
 • Mužské ihrisko
 • Mutácia
 • Rádio
 • Robot
 • Pomalá mutácia
 • Ticho

Ako môžem nainštalovať Clownfish Voice Changer?

Inštalácia Clownfish Voice Changer sa nelíši od inštalácie akejkoľvek inej typickej aplikácie pre stolné počítače, pretože všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si inštalačné súpravy z oficiálnych webových stránok, nainštalovať ich podľa pokynov na obrazovke a po dokončení ju spustiť:

 1. Choďte k úradníkovi Webová stránka Clownfish Voice Changer
 2. Stiahnite si inštalačnú sadu vhodnú pre architektúru vášho operačného systému
 3. Nájdite miesto, kde ste prevzali inštalačnú súpravu, a dvakrát na ňu kliknite
 4. Vyberte, kam chcete nainštalovať Clownfish Voice Changer, a potom postupujte podľa zobrazených pokynov na obrazovke.

Majte na pamäti, že Clownfish Voice Changer nie je len váš typický menič hlasu, pretože sa dá použiť aj ako hudobný prehrávač, zvukový prehrávač alebo hlasový asistent.

V čase písania tohto článku je Clownfish Voice Changer k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii a iba pre používateľov systému Windows.

Ako používam Clownfish Voice Changer?

Po nainštalovaní Clownfish Voice Changer je jeho používanie spolu s Discordom jednoducho otázkou otvorenia a spustenia oboch programov súčasne.

Urobíte to takto:

  Spustite Discordzo skratky na pracovnej ploche alebo z ponuky Štart dvojitým kliknutím na ikonu Spustite Clownfish Voice Changerpomocou rovnakých krokov uvedených vyššie
  • Na rozdiel od väčšiny programov sa neotvorí žiadne nové okno, ale budete počuť zvuk oznamujúci, že program bol spustený
 1. Nájdite teraz aktívnu aplikáciu Clownfish Voice Changer v rámci System tray
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu na systémovej lište a vyberte Nastaviť menič hlasu z kontextovej ponuky, ktorá sa teraz objavila
 3. Teraz vyberte čo Voice Changer súbor spolu s pridanými zvukovými efektmi a zároveň úpravou citlivosti mikrofónu
 4. Otvorte chat Discord a uskutočnite hlasový hovor.

Váš hlas by sa teraz mal zmeniť podľa vašich nastavení Clownfish Voice Changer a konečne si môžete užiť trochu zábavy na Discorde.

Slová na rozlúčku

Pamätajte, že Clownfish Voice Changer bude fungovať s akýmkoľvek nástrojom VoIP, nielen s Discordom, takže ak vytvárate Skype alebo Google Meets hovory, dá sa to použiť aj tam.

Vyskúšali ste už Clownfish Voice Changer? Radi by sme od vás počuli a dozvedeli sa viac o vašich skúsenostiach.

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS