Zmeňte zvuky uzamknutia a odomknutia pomocou meniča zvuku zámku pre Android

Operačný systém Android bol zrodený a vyšľachtený na prispôsobenie na použitie s ROM, témami, spúšťačmi, jadrami atď. podľa vášho výberu! Zatiaľ čo možnosti boli nekonečné, niekde na ceste zostal priemerný používateľ PC alebo menej technicky zdatný používateľ Androidu pozadu. Ako? Zvážte zmenu jednoduchého zvuku zámku na zariadení so systémom Android a príkazov push a pull prostredníctvom ADB. Zálohujte toto, zálohujte tamto! Niektorí ľudia jednoducho odídu od bolesti hlavy. s Zamknúť menič zvuku môžete ľahko zmeniť zvuky uzamknutia / odomknutia zariadenia.

Jediná vec, ktorú táto aplikácia vyžaduje, je, aby bolo vaše zariadenie zakorenené a zvukové súbory určené na uzamknutie a odomknutie boli v .ogg formát, to je všetko. Podpora aplikácie pre prácu iba so súbormi OGG je prekvapením kvôli popularite a všeobecnému použitiu, na ktoré sme si už zvykli u väčšiny mobilných zariadení. Pokiaľ si však vystačíte s konverziou svojich obľúbených MP3 na požadované súbory OGG, mali by ste si tieto zvukové kúsky vychutnať ako predvolené zvuky uzamknutia a odomknutia vášho systému Android.Používanie aplikácie je pomerne veľmi jednoduché s pokynmi na hlavnej obrazovke. Dôležité je, aby ste si zálohovali staré zvuky zámku predtým, ako sa budete motať. Môžete to urobiť výberom Zálohujte staré zvuky . Pokračujte, nemusíte byť voči tomu skeptickí, testovali sme to a úspešne to robí.

Keď budete mať svoje zvuky zálohované, premenujte zvuk uzamknutia a odomknutia na zamknuté a odomknuté . Skopírujte tieto súbory do Locksoundchanger priečinok na vašej SD karte. Keď to urobíte, uvidíte dva súbory už v tomto priečinku, odomknutý.orig a zamknuté.orig , toto sú vaše pôvodné zálohované zvuky, takže ich nechajte tam, kde sú, a neodstraňujte ich.

Po skopírovaní súborov do tohto priečinka jednoducho vyberte Zmeniť zvuky zámku a zmena sa prejaví okamžite. Pokračujte a zamknite svoj telefón, budete počuť zvuk nového zámku. Odomknite ho a budete počuť nový zvuk odomknutia, taký jednoduchý!

V prípade, že sa chcete vrátiť späť k skladovým zvukom, vždy si môžete vybrať Obnoviť staré zvuky a okamžite sa vrátite späť k zálohovaným zvukom uzamknutia/odomknutia.

Takže pokračujte a vyskúšajte túto úžasnú aplikáciu jej inštaláciou z nižšie uvedeného odkazu Android Market alebo pomocou QR kódu.

Stiahnite si Lock Sound Changer pre Android

Získajte denné tipy vo svojej doručenej pošte Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS