Najlepšie možnosti Popcorn Time VPN v roku 2022 – Ako odblokovať Popcorn Time

Popcorn Time je úžasný spôsob, ako sledovať filmy online, ale v mnohých regiónoch po celom svete je blokovaný, pokiaľ nepoužívate sieť VPN. Ale nebude to robiť len tak hocijaký poskytovateľ VPN; potrebujete aplikáciu, ktorá odblokuje Popcorn Time a zároveň zachová rýchlosť vášho pripojenia pre rýchle streamy bez vyrovnávacej pamäte. V tejto príručke nižšie posudzujeme a ponúkame porovnania najlepších možností Popcorn Time VPN pre streamovanie HD filmov.

Bezpečne odblokujte Popcorn Time kdekoľvek na svete pomocou týchto sietí VPN: 1. NordVPNNajlepší nástroj na odblokovanie streamovacích stránok – NordVPN je najdôveryhodnejší spôsob, ako sa dostať cez geobloky a bezpečne pristupovať k vašim obľúbeným streamom Popcorn Time, kdekoľvek na svete.
 2. Surfshark – Ľahká a intuitívna sieť VPN, ktorá dokáže poraziť geobloky.
 3. ExpressVPN – Prakticky vytvorený na streamovanie vďaka robustnej šifrovanej sieti po celom svete.
 4. PureVPN – Odblokovanie stránok, ochrana pred malvérom, šifrovanie – PureVPN ponúka všetko a ešte viac.
 5. IPVanish – klasické riešenie pre blokované streamovacie stránky; rýchle, súkromné ​​​​streamy za dobrú cenu.
 6. VyprVPN – Vlastné servery a jedinečné šifrovacie protokoly z neho robia neuveriteľne bezpečnú voľbu na odblokovanie Popcorn Time kdekoľvek.

Čo je to Popcorn Time?

Pokiaľ ide o jednoduchosť použitia a dostupnosť filmov, je ťažké prekonať Popcorn Time. Bezplatný multiplatformový softvér s otvoreným zdrojom využíva silu torrentov na poskytovanie rýchleho prístupu ku všetkému streamovanému obsahu, aký si dokážete predstaviť. Televízne relácie a filmy máte na dosah ruky, zabalené v úhľadnom rozhraní podobnom Netflixu, v ktorom sa dá veľmi ľahko prechádzať.

Potrebujete VPN na sledovanie Popcorn Time?

Povesť Popcorn Time pritiahla veľa negatívnej pozornosti. Zákonnosť softvéru je neustále predmetom sporov a niektoré krajiny zašli tak ďaleko, že službu úplne zablokovali. Používanie Popcorn Time sa v mnohých krajinách stalo riskantným alebo dokonca nemožným, čo núti používateľov obrátiť sa na VPN, aby znovu získali prístup a získali späť svoje súkromie. Bez ohľadu na vašu polohu alebo miestne zákony používajte VPN počas streamovaniaobsahuprostredníctvom Popcorn Time je jednoduchý a jednoduchý spôsob, ako odblokovať filmy a zároveň zostať v anonymite.

Urobili sme prieskum a prišli sme na to najlepšie Čas na popcorn Možnosti VPN ktoré sú super rýchle a chránia vaše súkromie pri sledovaní vašich obľúbených televíznych relácií alebo filmov. A ak by ste nejaké potrebovali, zahrnuli sme aj dôvody, prečo by ste mali používať VPN s časom Popcorn.

ZVEREJNENIE: AddictiveTips neschvaľuje ani nepodporuje žiadne porušenie obmedzení autorských práv. Pred použitím aplikácie, ako je Popcorn Time, zvážte zákon, obete a riziká pirátstva.

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Čo robí dobré streamovanie Popcorn Time VPN?

Nájdite si dobrý čas na popcornVPNmôže byť náročná úloha. Rýchlosť je dôležitá, pretože streamované videá zaberajú veľkú šírku pásma a aj ten najmenší pokles môže spôsobiť zasekávanie. Niektoré siete VPN poskytujú zvýšenie rýchlosti ušetrením opatrení na šifrovanie a ochranu osobných údajov, čo je postup, ktorý pre Popcorn Time jednoducho nebude fungovať. Zvážili sme postupy ochrany osobných údajov s testami rýchlosti, aby sme našli poskytovateľov VPN najvhodnejších na streamovanie videana Popcorn Time, ruky dole.

  Rýchlosti sťahovania.Nemôžete pozerať film, ak si ho nemôžete stiahnuť. Popcorn Time využíva silu torrentov na získavanie údajov z mraku používateľov na webe, ale ak vaša sieť VPN nedokáže zvládnuť prenos, máte smolu. Výsledky rýchlosti sa budú líšiť v závislosti od vašej polohy, ako aj od umiestnenia servera VPN, ku ktorému ste pripojení. Našli smeVPNposkytovateľov s najlepším celkovým skóre rýchlosti, takže nebudete musieť čakať na spustenie streamuna Popcorn Time. Obmedzenia šírky pásma.Niektorí poskytovatelia VPN stanovujú limity na množstvo, ktoré si môžete stiahnuť každý mesiac, a často obmedzujú rýchlosť, keď dosiahnete určitý bod. Neobmedzené prenosy sú nevyhnutnosťou pre používanie Popcorn Time a všetky nižšie uvedené siete VPN neobsahujú žiadne obmedzenia prevádzky. Obmedzenia súborov.Mnoho sietí VPN zakazuje určitým typom súborov prechádzať ich sieťou, pričom pripojenia P2P a súbory torrent sú na začiatku zoznamu. Bez prenosu torrentov je Popcorn Time prakticky zbytočný, takže sme sa uistili, že naše výbery VPN nikdy neobmedzujú, čo si môžete stiahnuť, najmä pokiaľ ide o torrenty. Simultánne pripojenie.Popcorn Time je k dispozícii pre množstvo operačných systémov vrátane Windows, Mac, Linux, Android a iOS. Používanie softvéru na týchto zariadeniach spolu s VPN by normálne nebolo problémom, ale ak ich použijete príliš veľa naraz, môžu nastať problémy, pretože siete VPN obmedzujú počet zariadení, ktoré sa môžu kedykoľvek pripojiť. Aby sme sa uistili, že každý môže sledovať filmy, kedy chce, uprednostnili sme siete VPN s vysokým počtom súčasných pripojení alebo alternatívnymi možnosťami rozšírenia predvoleného rozsahu. Funkcie ochrany osobných údajov a zásady protokolovania.Súkromie je vo VPN mimoriadne dôležité, najmä pokiaľ ide o protokolovanie. VPN to zabezpečujú prijatím politiky nulového protokolovania, čím je pre tretie strany takmer nemožné získať prístup k zhromaždeným údajom, pretože nič z toho neexistuje. Používatelia Popcorn Time musia mať funkcie, ako je automatický prepínač zabíjania a ochrana proti úniku DNS na prerušenie náhodných nezabezpečených pripojení. Dostupnosť platformy.Ak môžete nainštalovať Popcorn Time na operačný systém, mali by ste byť schopní nainštalovať svoju sieť VPN na rovnaké zariadenie, jednoducho a jednoducho.

Najlepšie celkové VPN pre plynulé a bezpečné streamy Popcorn Time

Urobili sme pre vás prieskum a nižšie máte to najlepšie pre Popcorn TimeMožnosti VPN:

1. NordVPN

Navštívte stránku nordvpn.com

NordVPN robí niečo zaujímavé so svojimi servermi, aby poskytovali vysoké rýchlosti. Namiesto distribúcie strojov na všeobecné použitie, ktoré spracovávajú všetku sieťovú prevádzku, sú servery vyladené tak, aby efektívnejšie zvládali určité typy prenosov. Existujú napríklad servery na sťahovanie torrentov, vďaka čomu je používanie Popcorn Time v sieti NordVPN prekvapivo rýchle.

Okrem špecializácie na server ponúka NordVPN aj neobmedzenú šírku pásma, žiadne obmedzenia návštevnosti, politiku nulového protokolovania a žiadne obmedzenia prenosu torrentu alebo P2P. Sieť má viac ako 5 500 serverov, ktoré pokrýva 58 krajín a tisíce proxy serverov. K dispozícii je tiež dvojité šifrovanie podpisu NordVPN, aby sa zabezpečilo, že údaje zostanú v bezpečí.

Medzi bezpečnostné funkcie v softvéri NordVPN patrí ochrana proti úniku DNS, ako aj prepínač automatického zabíjania. VäčšinaVPNposkytovatelia rezervujú tieto doplnky pre používateľov počítačov Mac a Windows, ale NordVPN pridáva podporu aj pre zariadenia so systémom iOS, vďaka čomu je jednou z najbezpečnejších mobilných sietí VPN v okolí.

Prečítajte si naše celé Kontrola NordVPN .

Pros
 • Vysoko dostupné plány
 • Väčšina serverov VPN s rôznymi adresami IP
 • 256-bitové šifrovanie AES s dokonalým dopredným utajením
 • Žiadne protokoly a šifrované pripojenia pre úplné súkromie
 • Zákaznícky servis (24/7 chat).
Zápory
 • Veľmi malý
 • Pripojenie aplikácií môže byť niekedy pomalé.
NAJLEPŠIE PRE POPCORN TIME:NordVPN vám umožňuje odblokovať najplynulejšie streamy Popcorn Time v úplnej anonymite.Získajte obrovskú 60% zľavu na 2-ročný plán (3,99 USD/mesiac), podporenú bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

2. Surfshark

Navštívte surfshark.com

Každá sieť VPN pracuje na zvýšení vášho súkromia, ale zdá sa, že Surfshark sa špecializuje na odblokovanie toho, čo bolo cenzurované alebo obmedzené. A čo je najlepšie, na efektívne fungovanie nie sú potrebné veľké technické znalosti.

Aplikácie Surfshark sú k dispozícii na každom väčšom zariadení a sú zjednodušené a samovysvetľujúce, s jednoduchými možnosťami prepínania medzi ich 800+ servermi (v 50 krajinách). Podobne môžete získať statickú IP, aby ste obišli detekciu VPN, ktorú používa mnoho streamovacích služieb (vrátane Netflixu), alebo si môžete zvoliť viacskokové smerovanie, keď je súkromie prvoradé.

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, získate rovnakú neprelomiteľnú kryptografiu 256-AES-GCM na skrytie vašej aktivity a identity online. Streamy Popcorn Time sú plynulé a bez vyrovnávacej pamäte vďaka pokročilým protokolom tunelovania Surfshark (OpenVPN, WireGuard, IKEv2/IPSec).

A môžete bezpečne streamovať na každom jednom zariadení, ktoré vlastníte, vďaka tomu, že Surfshark nemá obmedzenia na šírku pásma a súčasné pripojenia. To všetko je podporené jednou z najlepších zásad protokolovania v tomto odvetví.

Pros
 • Robustné servery prenikajú cez geobloky, aby získali prístup k vašim obľúbeným streamovacím stránkam
 • Neobmedzené prepínanie serverov
 • Dôverne vyskúšajte s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí
 • Zásady nulového protokolovania zaisťujú, že vaša aktivita nemôže byť použitá proti vám
 • Žiadosti o vrátenie peňazí sú jednoduché a rýchle – bez čakania alebo problémov.
Zápory
 • Celkovo nie je veľmi čo vytknúť
 • Nároční používatelia si možno budú priať viac nastavení, s ktorými sa môžu popasovať.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Surfshark.

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ROZPOČTU:Surfshark je jedným z najdostupnejších spôsobov, ako bezpečne odblokovať streamy Popcorn Time. Získajte 83 % zľavu na dvojročný plán + 3 mesiace ZDARMA len za 2,21 $ mesačne.

3. ExpressVPN

Navštívte stránku expressvpn.com

Rýchlosť je niečo, na čo sa ExpressVPN špecializuje.Akoposkytovateľa, ExpressVPNPoskytovateľ má jedny z najrýchlejších výsledkov testov rýchlosti v okolí a dosahuje vysoké skóre pre servery umiestnené vo veľkých mestách, ako aj v mnohých stredne veľkých mestách. Celkovo existuje viac ako 3 000 globálnych serverov v 94 krajinách, takže aj keď máte pomalé pripojenie, je vysoko pravdepodobné, že s trochou experimentovania nájdete rýchlejší. ExpressVPN tiež neobmedzuje šírku pásma, neblokuje torrent alebo P2P prenos a má prísnu politiku nulového protokolovania, aby bolo vaše súkromie najvyššou prioritou.

Jednoznačnou vynikajúcou funkciou pre ExpressVPN sú vstavané testy rýchlosti pre verzie softvéru pre Windows, Mac a Android. Ak sú vaše sťahovanie Popcorn Time pomalé, jednoducho prejdite do ponuky a spustite rýchly test rýchlosti, aby ste zistili, či ide o sieť VPN alebo súbor, ktorý streamujete. Ak je to prvé, prepnite servery, znova spustite test a potom pokračujte, keď nájdete rýchle pripojenie.

Obmedzenia zariadení sú nakoniec miernou nevýhodou ExpressVPN. Kedykoľvek sú povolené iba tri súčasné pripojenia, čo je počet, ktorý možno rozšíriť aktualizáciou plánu. Poskytovateľ ponúka softvér pre všetky rovnaké platformy, ktoré pokrýva Popcorn Time, ale ich súčasné pripojenie môže byť problém.

Nulové protokolovanie je pre ExpressVPN vysokou prioritou. Poskytovateľ tiež poskytuje ochranu proti úniku DNS zabudovanú do jeho vlastného softvéru spolu s prepínačom Network Lock Kill Switch, aby sa zabezpečilo, že údaje nikdy neopustia vaše zariadenie so systémom Windows alebo Mac nezašifrované.
Prečítajte si našu úplnú recenziu ExpressVPN.

Pros
 • ŠPECIÁLNA PONUKA: 3 mesiace zadarmo (49% zľava - odkaz nižšie)
 • Spoľahlivé a rýchle pripojenie
 • Podporuje VŠETKY zariadenia
 • Prísna politika zákazu protokolovania
 • Skvelá podpora (24/7 chat).
Zápory
 • Mesačný plán má vysoké náklady.
VEĽKÝ VŠESTRANNÝ:Získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49 % na ročnom pláne. Vrátane 30-dňovej záruky vrátenia peňazí.

4. PureVPN

Navštívte purevpn.com

PureVPN sa zameriava na rozšíriteľnosť so svojou sieťou serverov. Zastúpených je 180 miest v 141 krajinách s viac ako 2 000 servermi, z ktorých si môžete vybrať. Zatiaľ čo väčšina používateľov VPN považuje túto úroveň rozmanitosti za cenzúrne riešenia, používatelia Popcorn Time, ktorí hľadajú zvýšenie rýchlosti, ju môžu použiť na nájdenie rýchleho pripojenia kedykoľvek počas dňa. PureVPN vám tiež umožňuje otestovať tieto skóre rýchlosti priamo z webovej stránky.

PureVPN spája túto veľkú sieť s neobmedzenými dátami, riešeniami na obmedzenie ISP, súčasnými pripojeniami až pre päť zariadení a skvelou politikou nulového protokolovania. Spoločnosť tiež šifruje prenos pomocou 256-bitového AES a prichádza s prepínačom zabíjania pre Windows a Mac, aby sa zabránilo úniku údajov.

Plány PureVPN prichádzajú so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Vyskúšajte to a zistite, či skóre rýchlosti udrží vaše streamy plynulé a neprerušované.

Prečítajte si našu úplnú recenziu PureVPN.

ČITATEĽSKÝ ŠPECIÁL:Ušetrite tu obrovských 74% na 2-ročnom pláne, len 2,88 $ / mesiac s 31-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

5. IPVanish

Navštívte ipvanish.com

IPVanish, známy svojim ľahkým softvérom a pôsobivými možnosťami vyhýbania sa uzamknutiu regiónu, predstavuje silného kandidáta na použitie Popcorn Time vďaka výsledkom vysokorýchlostných testov a nekompromisnej bezpečnosti. Služba ponúka 1 300 serverov vo viac ako 60 krajinách, všetky s 256-bitovým šifrovaním AES a zásadou nulového protokolovania bez výnimiek. Neobmedzená šírka pásma a žiadne obmedzenia torrentu alebo prenosu P2P z neho robia skvelú voľbu pre filmové streamy, rovnako ako predvolených päť súčasných pripojení zariadení dostupných vo všetkých plánoch.

Rovnako ako u všetkých sietí VPN sa testy rýchlosti pre IPVanish líšia v závislosti od miesta, ale niektoré výsledky sú jednoducho úžasné. Mestá ako Chicago, Los Angeles a Toronto dosahujú stabilné skóre v rozsahu 55 – 60 Mbps, čísla, na ktoré by boli hrdí aj miestni poskytovatelia služieb. V mnohých iných mestách je priemer približne polovičný, čo je stále o niečo vyššie ako väčšina služieb VPN.

Funkcie ochrany osobných údajov s IPVanish zahŕňajú politiku nulového protokolovania a sekundárne IP adresy DNS priradené na zabránenie úniku. Vo verzii klienta IPVanish pre Mac a Windows je tiež zabudovaný automatický prepínač zabíjania, ktorý poskytuje ešte väčšiu ochranu súkromia.

Prečítajte si našu úplnú recenziu IPVanish.

EXKLUZÍVNA PONUKA:Čitatelia AddictiveTips tu môžu ušetriť obrovských 63% na ročnom pláne IPVanish, čím sa mesačná cena zníži iba na 3,99 $ / mesiac.

6. VyprVPN

Navštívte stránku vyprvpn.com

VyprVPN sa pravidelne radí medzi najlepšie najrýchlejšie služby VPN a poskytuje pripojenia nad referenčnou rýchlosťou 50 Mbps do mnohých veľkých miest a mimo nich. Dosahujú to tým, že vlastnia a prevádzkujú celú svoju sieť, všetkých 700 serverov na viac ako 70 miestach. Hardvér aj softvér sú optimalizované na rýchlosť a výsledky sú jasné už pri prvom pripojení.

VyprVPN dopĺňa svoje ponuky priateľské k Popcorn Time a ponúka neobmedzenú šírku pásma, žiadne blokované typy súborov alebo obmedzenia prenosu torrentov, politiku bez protokolovania a inteligentnú technológiu smerovania, ktorá pomáha obísť pomalé siete pre neustále rýchle pripojenie.

Vstavaný prepínač zabíjania VyprVPN má niekoľko prispôsobiteľných funkcií ako väčšina poskytovateľov VPN, čo mu dáva mierny náskok pred konkurenciou. A aj keď táto funkcia nie je inzerovaná, vo verziách softvéru pre Windows aj Mac je zahrnutá aj ochrana proti úniku DNS.

Prečítajte si našu úplnú recenziu VyprVPN.

ČITATEĽSKÝ ŠPECIÁL:Všetky plány zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí len za 5 USD/mesiac.

Ktorá verzia Popcorn Time mal by si používať ?

Popcorn Time mal skalnatý začiatok, ale jeho prvé vydanie upútalo pozornosť všetkých. Používatelia sa hrnuli do softvéru kvôli jednoduchému a rýchlemu streamovaniu videa, čo mu poskytlo enormný nárast popularity krátko po spustení. Korporácie a vlády to nakoniec pochopili a v mnohých krajinách zakročili, aby softvér vypli alebo zablokovali. Aby sa vyhli akýmkoľvek právnym bitkám, pôvodní vývojári Popcorn Time potichu zmizli.

Našťastie pre komunitu bol Popcorn Time bezplatný a open source softvér. Iní vývojári kód rozdelili a vytvorili svoje vlastné verziePopcorn Time, čím sa v nasledujúcich mesiacoch a rokoch uvoľní roj klonov. Niektoré z týchto vidlíc sa stali bezpečnými alternatívami bohatými na funkcie, no iné boli nebezpečné ako vírus alebo malvér.

Pôvodní vývojári Popcorn Time sa nakoniec znovu objavili a dali svoj súhlas s jedným z najpopulárnejších klonov. Táto vidlica je teraz známa ako oficiálna verzia Popcorn Time . Je k dispozícii pre rôzne zariadenia, má pravdepodobne najlepšie funkcie a čo je najdôležitejšie, je bezpečné ho stiahnuť.

Môže byť mätúce, ktorá webová stránka alebo ktorá verzia Popcorn Time je skutočná, najmä preto, že mnohé z klonov používajú rovnaké rozloženie a názov webovej stránky. Schválená a oficiálna verzia Popcorn Time sa momentálne nachádza na popcorntime.sh, čo je jediné miesto, odkiaľ by ste si ju mali stiahnuť.

ĎALŠIE ČÍTANIE: Ako zabrániť Netflixu v blokovaní vašej VPN

Nezahŕňa Popcorn Time sieť VPN?

Jedna vidlica pôvodného softvéru Popcorn Time oznámila partnerstvo s poskytovateľom virtuálnej privátnej siete, aby pri každom sťahovaní spájala bezplatnú službu VPN. Ktokoľvek by použil túto verziu Popcorn Time, bol by automaticky chránený pred cenzúrou a geografickým blokovaním, a to všetko bez sťahovania samostatného softvéru alebo registrácie do služby VPN. TotoBalík Popcorn Time VPNznelo to ako šikovný skok vpred, no v skutočnosti to bol krok späť.

Zabudovaná sieť VPN má vážnu nevýhodu – nedostatok súkromia

Spoločnosť stojaca za bezplatnou sieťou Popcorn Time VPN celkom jasne uvádza, že vedie záznamy o všetkých aktivitách používateľov, jeden z najbezprostrednejších príznakov nebezpečnej služby VPN . Informácie sú šifrované, ale pretože sú uložené, môžu viesť k zabaveniu treťou stranou, najmä preto, že návštevnosť Popcorn Time je pod prísnejšou kontrolou. Myšlienka bezplatného vstavanéhoČas na popcornSlužba VPN je pekná a pomáha obísť geografické blokovanie vo väčšine krajín, ale v praxi sa v skutočnosti vzdáte časti svojho súkromia. Držte sa spoľahlivej, platenej služby VPN a oficiálnej verzie Popcorn Time.

SÚVISIACE: Ako sledovať Popcorn Time na Chromecaste

Vyhnite sa bezplatným sieťam VPN pre streamovanie Popcorn Time

Výber cenovo dostupného, ​​bezpečnéhoČas na popcornPoskytovateľ VPN, ktorý vyhovuje všetkým vašim potrebám prehliadania a streamovania, môže chvíľu trvať. Je lákavé použiť jedno z mnohých bezplatných riešení VPN inzerovaných na banneroch a webových stránkach po celom webe, ale ako si mnohí používatelia VPN uvedomujú, je to nebezpečný nápad.

Prevádzka virtuálnej privátnej siete stojí peniaze. Podnik, ktorý ponúka bezplatnú službu, musí náklady získať iným spôsobom. Najbežnejšie spôsoby, ako to urobiť, zahŕňajú vkladanie reklám do pripojení používateľov, šetrenie na šifrovaní alebo dokonca predaj samotných používateľských údajov, ktoré sľúbili chrániť. Bezplatné siete VPN majú tendenciu byť pomalé a nie je zaručené, že budú ponúkať súkromie alebo anonymitu, čo z nich robí extrémne zlé možnosti na použitie s Popcorn Time.

Ako opraviť spomalenie Popcorn Time VPN

Siete VPN poskytujú moderným používateľom internetu životne dôležité služby, ale toto pridané šifrovanie a anonymita sú na úkor rýchlosti. Služby VPN sú notoricky pomalšie ako miestni poskytovatelia internetových služieb, často klesajú o 10 – 20 % v prípade poskytovateľov najvyššej úrovne alebo o dvojnásobok v prípade zlých pripojení. Je to frustrácia, s ktorou sa musí vyrovnať každý používateľ, existujú však určité riešeniapre vašu sieť Popcorn Time VPNto môže pomôcť.

VPN Alternatívne riešenie 1: Prepnite VPN serverov

Rýchlosť pripojenia VPN priamo súvisí so vzdialenosťou medzi vašou polohou a serverom, ku ktorému ste pripojení. Čím ďalej musia vaše dáta cestovať, tým dlhšie to trvá, je to také jednoduché. Ak nedostávate dostatočne rýchly stream z tohto servera VPN na druhej strane zemegule, prepnite na iný, ktorý je bližšie, a zistite, či to nezlepší čísla.

VPN Alternatívne riešenie 2: Nastavte nové úrovne šifrovania

Šifrovanie údajov si vyžaduje čas a tiež zvyšuje veľkosť paketov, ktoré prechádzajú cez vaše pripojenie. Väčšina šifrovacích procesov pridáva 20 – 50 % k celkovej veľkosti každého paketu, čo sú vážne čísla, ktoré sa pripočítavajú pre základné úlohy prehliadania webu, nehovoriac o streamovaní filmov. Aby ste tomu zabránili, niektorí poskytovatelia VPN vám umožňujú znížiť úroveň aktívneho šifrovania vo vašom pripojení. Ak je váš stream pomalý, skúste znížiť šifrovanie.

VPN Alternatívne riešenie 3: Skontrolujte svoje vlastné pripojenie

Sieť VPN nemusí byť na vine za vaše nízke rýchlosti. Poskytovatelia internetových služieb často obmedzujú určité porty, čo vedie k užšej šírke pásma vždy, keď je váš softvér VPN aktívny. Väčšina dobrých aplikácií VPN vám umožňuje zmeniť porty a protokoly, aby ste to obišli. Spomalenie rýchlosti pripojenia môže spôsobiť aj bezpečnostný softvér, ako sú brány firewall a antivírusové programy, rovnako ako používanie siete Wi-Fi namiesto káblového pripojenia.

Naše posledné myšlienky o používaní VPN na získanie prístupu k Popcorn Time

Tu to máte: náš definitívny zoznam najlepších sietí VPN na odblokovanie a streamovanieobsahubezpečne s Popcorn Time. Diskutovali sme o rizikách sledovania videí online bez šifrovania a o tom, ako kompenzovať nevyhnutné spomalenie,Čas na popcornOchrana VPN.

Čoobsahubudete pozerať s Popcorn Time? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.
Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN.NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje toplný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete plnú náhradu. Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte