Celkovo najlepšie fungujúce doplnky Kodi v roku 2022

Čo? je úžasne užitočný softvér pre váš počítač, tablet alebo telefón. Pôvodne bol navrhnutý na organizovanie a prehrávanie vašich mediálnych súborov, ale môžete si nainštalovať doplnky, ktoré rozšíria jeho funkčnosť všetkými možnými spôsobmi. Tieto doplnky vám umožnia sledovať šport, prezerať videá na YouTube, počúvať hudbu a oveľa viac. Tieto doplnky sú k dispozícii na stiahnutie z hostiteľských stránok tretích strán nazývaných archívy a na internete je veľa archívov Kodi.

Bohužiaľ, tento rok bolo vypnutých veľa úložísk Kodi a ešte viac doplnkov, ktoré prestali fungovať. Stalo sa tak v dôsledku právnych hrozieb od držiteľov autorských práv v súvislosti so skutočnosťou, že niektoré doplnky umožňujú používateľom ľahko streamovať obsah. Pre vášho priemerného používateľa Kodi to bolo nepríjemné – boli ste zvyknutí používať svoje obľúbené doplnky a úložiská, ale teraz veľa z nich nefunguje!Toto však v žiadnom prípade nie je koniec doplnkov Kodi. Ak hľadáte nový doplnok, ktorý vám umožní streamovať filmy, epizódy televíznych relácií a ďalšie, prečítajte si naše odporúčania pre 5 najlepších celkových doplnkov Kodi, ktoré stále fungujú .

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Než začneme

Skôr než sa dostaneme k nášmu zoznamu najlepších doplnkov, musíme vyriešiť bezpečnostné problémy. Ako môžete povedať zo zásahu proti úložiskám Kodi, niektoré doplnky Kodi vám umožňujú nelegálny prístup k obsahu a ak vás prichytia pri ich používaní, môžete čeliť pokute. Aj keď hráte podľa pravidiel, poskytovatelia internetových služieb majú na všetkých používateľov Kodi slabý pohľad.

Ak používate doplnky Kodi cez nezabezpečené internetové pripojenie, váš poskytovateľ internetových služieb môže ľahko vidieť, čo robíte, a sledovať a zaznamenávať celú vašu internetovú históriu. Môžu vidieť, kde ste navštívili a či ste streamovali alebo stiahli nejaké súbory chránené autorskými právami. Váš ISP sa môže rozhodnúť odovzdať tieto informácie orgánom činným v trestnom konaní alebo držiteľom autorských práv, aby vás mohli stíhať.

Aby ste sa pri používaní doplnkov Kodi udržali v bezpečí, dôrazne vám odporúčame používať sieť VPN. Toto je softvér, ktorý nainštalujete do svojho zariadenia Kodi a ktorý zašifruje všetky údaje odosielané cez vaše internetové pripojenie. To znamená, že nikto nemôže vidieť, čo robíte online, a váš poskytovateľ internetových služieb nemôže sledovať, či streamujete obsah cez Kodi. Používanie siete VPN vás ochráni pri streamovaní.

Najlepšia VPN pre Kodi: IPVanish

Používatelia Kodi potrebujú VPN, ktorá má rýchle pripojenia, veľa serverov a dobré bezpečnostné zásady. Preto odporúčameIPVanishpre používateľov Kodi . Spoločnosť má povesť najrýchlejších pripojení a má veľkú sieť s viac ako 850 servermi, ktoré máte k dispozícii. Zabezpečenie je spoľahlivé, so silným 256-bitovým šifrovaním a zásadou bez protokolovania. Vďaka tomu sú našou najlepšou voľbou pre VPN pre Kodi.

IPVanish ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že máte týždeň na otestovanie bez rizika. Vezmite prosím na vedomie, že Čitatelia návykových tipov tu môžu ušetriť obrovských 63% na ročnom pláne IPVanish , čím sa mesačná cena znížila iba na 3,99 USD/mesiac.

Aké sú najlepšie doplnky Kodi pre rok 2022, ktoré stále fungujú?

1. BoB Unleashed

Jedným z najväčších a najobľúbenejších doplnkov na streamovanie obsahu je BoB Unleashed . Tento doplnok má veľký rozsah obsahu, od bežných filmov a televíznych relácií až po špecializovanejší obsah, ako sú športy, detské relácie a dokumentárne filmy. K dispozícii je tiež vianočná sekcia plná slávnostných filmov a videí s tipmi na zdobenie, ktoré vás naladia na sviatočnú náladu! Výber obsahu je obrovský, takže pri listovaní doplnkom môže niekedy chvíľu trvať, kým sa stránky načítajú. Buďte trpezliví a za potešenie zo sledovania budete odmenení najrôznejšími videami.

Ako nainštalovať doplnok BoB Unleashed pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Klikni na nastavenie a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite na políčko, kde je napísané
 5. Zadajte túto adresu URL: https://noobsandnerds.com/portal/ Uistite sa, že ste ho napísali presne tak, ako je napísané, vrátane https://, inak to nebude fungovať
 6. Pomenujte zdroj. Zavoláme to noobsandnerds
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na noobsandnerds , potom ďalej noobsandnerds Repo (2.3.0).zip
 13. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní zdroja sa vám zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na noobsandnerds úložisko
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Prejdite nadol na BoB Unleashed a kliknite naň
 18. Otvorí sa obrazovka s popisom doplnku. Vyberte Inštalácia z ponuky v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní doplnku sa vám zobrazí upozornenie
 20. Ak chcete doplnok použiť, začnite na svojom Domovská obrazovka , potom prejdite na Doplnky , potom do Video doplnky , potom kliknite na BoB Unleashed na spustenie doplnku

2. Zmluva

Covenant, vidlička staršieho doplnku Exodus, sa rýchlo rozrástol a stal sa jedným z najobľúbenejších doplnkov v komunite Kodi. Žiaľ, bol umiestnený v Colossus Repo, ktorý bol nedávno stiahnutý z dôvodu právnych hrozieb. Stále je však možné nainštalovať Covenant z iného zdroja. Odporúčame vám nainštalovať si tento doplnok hneď, kým je to možné, aby ste ho mohli naďalej používať, aj keď sa odstráni aj nové úložisko. Covenant je pravdepodobne najlepším doplnkom pre bežných televíznych divákov, pretože často obsahuje najnovšie epizódy relácií uverejnené v priebehu niekoľkých hodín od ich vysielania.

Ako nainštalovať doplnok Covenant pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Klikni na nastavenie a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite na políčko, kde je napísané
 5. Zadajte túto adresu URL: https://archive.org/download/repository.xvbmc Aby to fungovalo, musíte ho zadať presne vrátane https://
 6. Pomenujte zdroj. Zavoláme to xvbmc
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na xvmbc , potom ďalej úložisko.xvbmc-4.2.0.zip
 13. počkaj na chvíľu. Po nainštalovaní zdroja sa zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na ÚLOŽISKO XvBMC (doplnky).
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Nájsť Covenant a kliknite naň
 18. Zobrazí sa obrazovka s informáciami o doplnku. Kliknite na Inštalácia v ponuke v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu. Po nainštalovaní doplnku dostanete ďalšie upozornenie
 20. Ak chcete doplnok používať, začnite na svojom Domovská obrazovka . Ísť do Doplnky , potom do Video doplnky a potom kliknite na Covenant otvorte doplnok

3. UK Turk Playlisty

Nenechajte sa zmiasť názvom – UK Turk Playlist ponúka oveľa viac obsahu ako len veci zo Spojeného kráľovstva alebo Turecka. Môžete sledovať živé televízne vysielanie, šport, kreslené filmy, dokumentárne filmy a stand up comedy, ako aj filmy a televízne programy. A môžete počúvať rádio alebo živé koncerty. Často nájdete odkazy na sledovanie televíznych relácií a filmov vo vysokom rozlíšení. Hoci doplnky sťahujú menej odkazov ako iné doplnky, odkazy, ktoré zobrazuje, sú mimoriadne rýchle a spoľahlivé. Tento určite stojí za pozornosť pre jeho široký rozsah obsahu.

Ako nainštalovať doplnok UK Turk Playlists Add-on pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Nájsť nastavenie ikonu, ktorá vyzerá ako ozubené koliesko, kliknite na ňu a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite tam, kde je uvedené
 5. Zadajte nasledujúcu adresu URL: https://addoncloud.org/ukturk/install Dávajte pozor, aby ste zahrnuli https://, inak to nebude fungovať správne
 6. Pomenujte zdroj niečo nezabudnuteľného, ​​napr ukturk
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na ukturk , potom ďalej úložisko.ukturk-1.0.6.zip
 13. počkaj na chvíľu, potom sa po nainštalovaní zdroja zobrazí kontextové upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na Úložisko doplnkov UKTurk
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Prejdite nadol na UK Turk Playlisty a kliknite naň
 18. Otvorí sa obrazovka s podrobnosťami o doplnku. Kliknite Inštalácia z ponuky v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu a uvidíte ďalšie upozornenie, že doplnok bol nainštalovaný. Teraz ste pripravení ho použiť
 20. Ak chcete doplnok použiť, začnite na svojom Domovská obrazovka , potom prejdite na Doplnky , potom do Video doplnky , potom do UK Turk Playlisty na spustenie doplnku

4. Neptún stúpa

Novším doplnkom, ktorý sme si obľúbili, je Neptune Rising . Tento doplnok, podobne ako Covenant, je rozvetvením obľúbeného doplnku Exodus. Aj keď má podobné rozloženie a štýl ako Covenant, má tiež jedinečný obsah. The Čo The Fork? sekcia obsahuje zoznamy filmov, ktoré sú trendové, populárne alebo očakávané, takže je to skvelé, keď hľadáte nový film na pozeranie a chcete vidieť niečo, čo je dobre hodnotené. Podobne aj Critter's Corner sekcia obsahuje zoznamy filmov usporiadaných do kategórií ako 100 najlepších akčných filmov alebo 100 najlepších fantasy filmov. To všetko znamená, že Neptune Rising je nevyhnutným doplnkom pre filmových nadšencov.

Ako nainštalovať doplnok Neptún Rising pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Klikni na nastavenie a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite na políčko, kde je napísané
 5. Zadajte túto adresu URL: https://blamo.teverz.com/ Uistite sa, že ste ho napísali presne tak, ako je napísané, vrátane https://, inak to nebude fungovať
 6. Pomenujte zdroj. Zavoláme to blamo
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na blamo , potom ďalej úložisko.blamo.zip
 13. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní zdroja sa vám zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na Blamo Repo
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Nájsť Neptún stúpa a kliknite naň
 18. Otvorí sa obrazovka s popisom doplnku. Vyberte Inštalácia z ponuky v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní doplnku sa vám zobrazí upozornenie
 20. Ak chcete sledovať obsah s doplnkom, začnite na svojom Domovská obrazovka , potom prejdite na Doplnky , potom do Video doplnky , potom kliknite na Neptún stúpa a doplnok sa otvorí

5. Elysium

Ďalším doplnkom, ktorý je pre nás najlepší, je Elysium. Tento doplnok je pomerne jednoduchý a má len niekoľko funkcií navyše. Namiesto množstva doplnkov sa zameriava iba na odkazy na streamovanie televíznych relácií a filmov a robí to veľmi dobre. Vo všeobecnosti nájde desiatky odkazov na epizódu alebo film, takže vždy existuje veľa šancí nájsť kvalitný stream, ktorý funguje. Výber relácií a filmov je veľmi dobrý, ak máte radi žánrové veci, ako je horor, superhrdinovia, akcia, sci-fi, fantasy atď. Je to menej dobré pre umeleckejšie filmy alebo televízne žánre, ako sú mydlá alebo reality TV. Ale ak chcete jednoducho použiteľný doplnok na sledovanie skvelého geekovského obsahu, Elysium vám pomôže.

Ako nainštalovať doplnok Elysium pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Kliknite na nastavenie ikonu, ktorá vyzerá ako ozubené koliesko, potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite tam, kde je uvedené
 5. Zadajte nasledujúcu adresu URL (vrátane https://): https://noobsandnerds.com/portal/
 6. Pomenujte zdroj nejako takto noobsandnerds
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na noobsandnerds , potom ďalej noobsandnerds Repo (2.3.0).zip
 13. počkaj moment. Po dokončení inštalácie sa zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na noobsandnerds úložisko
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Nájsť Elysium a kliknite naň
 18. Zobrazí sa obrazovka s popisom doplnku. V ponuke v dolnej časti kliknite na Inštalácia
 19. počkaj ešte chvíľu. Zobrazí sa ďalšie upozornenie, ktoré vám oznámi, že doplnok bol nainštalovaný
 20. Ak chcete doplnok použiť, začnite na svojom Domovská obrazovka. Ísť do Doplnky , potom do Video doplnky , potom kliknite na Elysium a doplnok sa otvorí

Záver

Je škoda, že toľko úložísk Kodi bolo nedávno vypnutých a že veľa kvalitných doplnkov teraz buď nefunguje, alebo sa ťažko inštalujú. Netrápte sa však! Stále existuje veľa skvelých doplnkov, ktoré môžete použiť, a ďalšie doplnky budú vytvorené v budúcnosti.

Zdieľali sme náš zoznam piatich najlepších doplnkov pre Kodi, ktoré stále fungujú, takže môžete sledovať filmy a epizódy televíznych relácií plus doplnky, ako je počúvanie hudby alebo sledovanie internetových videí. Ktorýkoľvek z týchto doplnkov bude skvelým doplnkom vášho systému Kodi.

Ktorý z týchto doplnkov je váš obľúbený? Súhlasíte s naším zoznamom piatich najlepších, alebo existuje nejaký doplnok, ktorý sme nespomenuli a ktorý by tam podľa vás mal byť? Potom dajte nám a vašim čitateľom vedieť o tom v komentároch nižšie!

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac