Najlepšie doplnky Kodi pre dospelých v roku 2022 pre necenzurovaný obsah

Kodi ponúka skutočné bohatstvo streamovaného obsahu pre publikum všetkých vekových kategórií, ale je obzvlášť vhodné pre obsah pre dospelých. Dnes sa pozrieme na najlepšie doplnky Kodi pre necenzurovaný obsah, ktoré boli potvrdené v roku 2022. Nahliadneme do toho, čo je vo vnútri, a ukážeme vám, ako ich nainštalovať za pár minút.

Softvér Kodi media center je známy tým, že sa ľahko používa, je dostupný pre viaceré platformy a je mimoriadne flexibilný. Keďže ide o softvér s otvoreným zdrojom, mnoho rôznych ľudí z celého sveta prispieva do softvéru svojimi vlastnými dodatkami, ktoré si možno stiahnuť v balíku nazývanom doplnok. Či už chcete sledovať videá YouTube, počúvať rádio alebo sledovať anime z Japonska, môžete nájsť doplnok pre Kodi, ktorý vám to umožní.Výhodou tohto prístupu s otvoreným zdrojom je, že si môžete prispôsobiť Kodi svojim potrebám. V predvolenom nastavení je softvér Kodi dodávaný s nastavením vhodným pre rodinu, aby bol vhodný pre používateľov všetkých vekových kategórií. Ale ak ste dospelý a chcete používať Kodi na sledovanie obsahu s hodnotením R, ako sú krvavé filmy, televízne programy s explicitnými scénami alebo riskantné stand up comedy, potom existuje veľa doplnkov, ktoré vám to umožnia. .

Dnes vám ukážeme, ako sledovať obsah s hodnotením R s najlepšie doplnky Kodi pre dospelých .

Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Pre doplnky Kodi pre dospelých by ste mali používať sieť VPN

Tieto doplnky sú neoficiálne, čo znamená, že sú vytvorené vývojármi tretích strán a nie sú schválené oficiálnymi vývojármi Kodi. Tieto doplnky vám umožňujú streamovať obsah chránený autorskými právami zadarmo, čo je vo väčšine krajín nezákonné. Ak vás prichytia pri používaní týchto doplnkov na streamovanie obsahu, mohli by ste byť vyhodení zo siete vášho poskytovateľa internetových služieb alebo dokonca čeliť pokute alebo trestnému stíhaniu.

Aby ste sa vyhli týmto právnym problémom a aby ste boli v bezpečí pri používaní doplnkov Kodi, dôrazne vám odporúčame používať sieť VPN. Sieť VPN funguje tak, že šifruje všetky údaje, ktoré vaše zariadenie odosiela cez internet. Zašifrované údaje sa odošlú na server niekde inde na svete, kde sa dešifrujú a odošlú na pôvodné miesto určenia. Tento proces šifrovania znamená, že váš ISP alebo akýkoľvek iný vonkajší pozorovateľ nemôže vidieť, aké stránky navštevujete alebo či streamujete obsah. Váš ISP môže vidieť iba to, koľko údajov odosielate, nie obsah týchto údajov. Vďaka tomu budete v bezpečí pri používaní doplnkov Kodi na streamovanie.

NordVPN – Úplné súkromie pre Kodi

Navštívte stránku nordvpn.com

Jednoducho nie je dôvod povoliť prístup k vášmu internetovému pripojeniu komukoľvek, kto nie ste vy. Či už streamujete obsah pre dospelých alebo niečo viac vhodné pre rodinu, mali by ste mať všeobecné pravidlá, ktoré vás chránia pred kontrolou tretích strán, ako je váš ISP. NordVPN vám na to poskytuje nástroje a ešte oveľa viac s Kodi alebo akoukoľvek inou aplikáciou, ktorú chcete.

NordVPN využíva najpokročilejšie šifrovanie – dokonca poskytuje svoj vlastný proprietárny protokol s názvom NordLynx. Je to tak bezpečné, ako prichádzajú, zahaľuje váš prenos Kodi nepreniknuteľným 256-bitovým šifrovacím kľúčom, ale je tiež zamerané na rýchlosť. Preč sú dni, keď ste sa vyhýbali streamovaniu pomocou VPN len kvôli pomalým pripojeniam; a preč sú dni, keď by ste sa báli, že váš poskytovateľ internetových služieb sleduje vašu aktivitu a obmedzuje vaše pripojenie. Je to jediný najlepší spôsob, ako zrýchliť vaše streamy a definitívne sa zbaviť ukladania do vyrovnávacej pamäte.

Ďalším pretrvávajúcim problémom pre používateľov Kodi sú geobloky, ale masívna sieť serverov NordVPN s viac ako 5 800 servermi v 59 krajinách robí aj s nimi krátku prácu. Jednoducho kliknite na krajinu s IP, ktorú chcete sfalšovať, a sledujte, ako sa rozplývajú umelé prekážky vstupu. Prečo nemôže byť internet vždy taký bezplatný a otvorený? S NordVPN je to možné a nič vám nebráni v tom, aby ste naplno využívali ich služby na streamovanie obsahu vášho srdca – v súlade so zásadami spoločnosti sa uchovávajú nulové protokoly pre úplnú anonymitu.

Prečítajte si naše celé Kontrola NordVPN .

Pros
 • Optimalizované servery na odblokovanie Netflixu
 • Rôzne IP adresy aervers
 • 256-bitové šifrovanie AES s dokonalým dopredným utajením
 • Dvojitá ochrana údajov
 • Živý chat 24/7.
Zápory
 • V aplikácii nie je možné určiť mesto alebo provinciu.
SÚKROMNÉ STREAMY KODI:NordVPN šifruje váš prenos Kodi, čím eliminuje ukladanie do vyrovnávacej pamäte poskytovateľa internetových služieb a geobloky jediným kliknutím.Získajte obrovskú 68% zľavu na 3-ročný plán (3,71 USD/mesiac), podporenú bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

So zavedenou sieťou VPN, ktorá vás ochráni pri používaní doplnkov, prejdime k odporúčaniam a pokynom na inštaláciu.

Naše obľúbené doplnky Kodi pre dospelých

Sledujte necenzurované televízne relácie s Neptúnom na vzostupe

V niektorých krajinách môžu byť populárne televízne programy silne cenzurované. Od sexuálnych scén v Game of Thrones po krv a násilie v Spartaku, veľa relácií má scény upravené alebo úplne odstránené, aby boli vhodnejšie na vysielanie vo verejnoprávnej televízii. Ale ak ste dospelý a chcete sledovať úplné, necenzurované verzie televíznych relácií, môžete to urobiť pomocou Kodi. Predstavíme vám celkom nový doplnok s názvom Neptune Rising, ktorý má veľký výber televízneho a filmového obsahu. Tento doplnok môžete použiť na sledovanie úplných a necenzurovaných verzií vašich obľúbených televíznych relácií.

Ako nainštalovať doplnok Neptune Rising Kodi:

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Klikni na nastavenie a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite na políčko, kde je napísané
 5. Zadajte túto adresu URL: http://hazmatcorner.com/OKB/ Uistite sa, že ste ho napísali presne tak, ako je napísané, vrátane http://, inak to nebude fungovať
 6. Pomenujte zdroj. Zavoláme to blamo
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na blamo , potom ďalej úložisko.blamo-0.0.4.zip
 13. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní zdroja sa vám zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na Blamo Repo
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Nájsť Neptún stúpa a kliknite naň
 18. Otvorí sa obrazovka s popisom doplnku. Vyberte Inštalácia z ponuky v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu a po nainštalovaní doplnku sa vám zobrazí upozornenie
 20. Ak chcete sledovať obsah s doplnkom, začnite na svojom Domovská obrazovka , potom prejdite na Doplnky , potom do Video doplnky , potom kliknite na Neptún stúpa a doplnok sa otvorí
 21. Ísť do TV relácie , potom do Nové televízne relácie a môžete vyhľadávať epizódy. Všetky dostupné epizódy budú plné a pôvodné verzie bez cenzúry

Sledujte hororové filmy so zmluvou

Ak máte radi strašidelné filmy, mali by ste si pozrieť Covenant. Tento veľmi populárny doplnok má veľa filmov a televíznych relácií, ktoré môžete sledovať. Vo svojom filmovom výbere má veľa hororových filmov so všetkou krvou, krvou a skokmi, za ktoré by ste tiež mohli. Existujú aj ďalšie kategórie filmov pre dospelých, ako sú zločin, akcia a thriller. Doplnok Covenant bol k dispozícii v repo obchode Colossus, ale tento repo bol bohužiaľ minulý rok stiahnutý. Našťastie sme našli ďalší zdroj, ktorý môžete použiť na inštaláciu tohto doplnku a začať sledovať svoje obľúbené horory.

Ako nainštalovať doplnok Covenant pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Klikni na nastavenie a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite na políčko, kde je napísané
 5. Zadajte túto adresu URL: https://covenant01.github.io/zip Musíte ju zadať presne, vrátane https://, aby to fungovalo
 6. Pomenujte zdroj. Zavoláme to zmluva
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na zmluva , potom ďalej repository.covenant-0.1.zip
 13. počkaj na chvíľu. Po nainštalovaní zdroja sa zobrazí upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na Úložisko dohovorov
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Nájsť Covenant a kliknite naň
 18. Zobrazí sa obrazovka s informáciami o doplnku. Kliknite na Inštalácia v ponuke v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu. Po nainštalovaní doplnku dostanete ďalšie upozornenie
 20. Ak chcete doplnok používať, začnite na svojom Domovská obrazovka . Ísť do Doplnky , potom do Video doplnky a potom kliknite na Covenant otvorte doplnok
 21. Ak chcete nájsť hororové filmy, prejdite na stránku Filmy oddiel, potom do Žánre , potom kliknite na Hrôza vidieť výber najnovších hororových filmov
 22. Kliknite na názov akéhokoľvek filmu, aby ste videli možnosti jeho streamovania

Pozrite si Stand Up Comedy With UK Turk's Playlists

Ak máte radi stand up komikov ako Dave Chappelle, Doug Stanhope alebo Patton Oswalt, potom budete radi, že existuje doplnok Kodi s celou sekciou venovanou týmto stand up umelcom a mnohým ďalším. UK Turk's Playlists je jedným z najlepších doplnkov kodi a obľúbeným pre mnohých používateľov na sledovanie živého televízneho vysielania a športu, ale dnes sa zameriame na necenzurovanú sekciu stand-up comedy. Ak sa chcete skvele zasmiať, vyskúšajte kategóriu stand up comedy v tomto doplnku.

Ako nainštalovať doplnok UK Turk Playlists Add-on pre Kodi

 1. Začnite na svojom Kodi Domovská obrazovka
 2. Nájsť nastavenie ikonu, ktorá vyzerá ako ozubené koliesko, kliknite na ňu a potom prejdite na Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. Kliknite tam, kde je uvedené
 5. Zadajte nasledujúcu adresu URL: https://addoncloud.org/ukturk/install Dávajte pozor, aby ste zahrnuli https://, inak nebude fungovať správne
 6. Pomenujte zdroj niečo nezabudnuteľného, ​​napr ukturk
 7. Kliknite OK
 8. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky
 10. Kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorená krabica
 11. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip
 12. Kliknite na ukturk , potom ďalej úložisko.ukturk-1.0.7.zip
 13. počkaj na chvíľu, potom sa po nainštalovaní zdroja zobrazí kontextové upozornenie
 14. Kliknite na Inštalovať z úložiska
 15. Kliknite na Úložisko doplnkov UKTurk
 16. Kliknite na Video doplnky
 17. Prejdite nadol na UK Turk Playlisty a kliknite naň
 18. Otvorí sa obrazovka s podrobnosťami o doplnku. Kliknite Inštalácia z ponuky v spodnej časti
 19. počkaj na chvíľu a uvidíte ďalšie upozornenie, že doplnok bol nainštalovaný. Teraz ste pripravení ho použiť
 20. Ak chcete doplnok použiť, začnite na svojom Domovská obrazovka , potom prejdite na Doplnky , potom do Video doplnky , potom do UK Turk Playlisty na spustenie doplnku
 21. Možno vás o to požiadajú zadajte kód PIN . Ak áno, prejdite na webovú stránku uvedenú na obrazovke a preklikajte sa päťmiestnym kódom PIN. Potom zadajte tento pin do doplnku UK Turk a získate úplný prístup
 22. Ísť do Stand-up Comedy

 23. Vyberte akciu, ktorú chcete sledovať, a kliknite na názov na spustenie streamu

Tip – Oddeľte obsah pre dospelých a deti pomocou profilov

Ak chcete mať vo svojom systéme Kodi obsah pre dospelých, ale máte aj deti, ku ktorým chcete mať prístup ku Kodi, môžete si nastaviť profily. Profily sú spôsob, ako uložiť určité nastavenia na Kodi a zabezpečiť, aby k určitému obsahu mali prístup iba určití ľudia. Môžete si nastaviť profil pre seba s plným prístupom ku všetkým svojim doplnkom pre dospelých Kodi a potom nastaviť samostatný profil pre deti, ktorý má iba obsah vhodný pre rodinu. Postup:

Ako vytvoriť profil pre deti v Kodi

 1. Začnite na svojom Domovská obrazovka Kodi
 2. Ísť do nastavenie kliknutím na ikonu, ktorá vyzerá ako ozubené koliesko
 3. Kliknite na Nastavenia profilu

 4. Vyberte Profily z ponuky vľavo
 5. Teraz uvidíte všetky profily, ktoré ste už vytvorili. Ak si prvýkrát zakladáte nový profil, bude tu len jeden s názvom Hlavný používateľ . Ak chcete vytvoriť nový profil, kliknite na Pridať profil… napravo
 6. Zobrazí sa textové pole s označením Názov profilu . Pomenujte svoj profil. Tu to nazveme deti
 7. Kliknite na OK
 8. Teraz uvidíte vstupné pole, ktoré hovorí Vyhľadajte priečinok . Tu nemusíte nič zadávať. Nechajte to prázdne a kliknite na OK
 9. Týmto sa dostanete na Upraviť profil okno, kde môžete nastaviť možnosti pre váš nový profil:
  • Set Predvoľby uzamknutia na áno
  • Set Informácie o médiách do Samostatné
  • Set Zdroj médií s do Samostatné
 1. Teraz kliknite na OK na uloženie profilu
 2. Ísť do generál v menu vľavo
 3. Povoliť Zobraziť prihlasovaciu obrazovku pri spustení. Teraz budete vyzvaní, aby ste sa prihlásili ako vy alebo ako detský profil vždy, keď spustíte Kodi
 4. Teraz môžete začať vypĺňať detský profil. V detskom profile nebudú k dispozícii žiadne vaše doplnky (napríklad Neptune Rising, Covenant alebo UK Turk). Môžete pokračovať a nainštalovať do tohto profilu nejaké doplnky vhodné pre deti. Tieto doplnky sa zobrazia iba v detskom profile, nie vo vašom profile

Ako prepínať profily v Kodi

Keď potrebujete prepnúť medzi svojím profilom a profilom pre deti, postupujte takto:

 1. Začnite na svojom Domovská obrazovka Kodi
 2. Ísť do nastavenie kliknutím na ikonu, ktorá vyzerá ako ozubené koliesko
 3. Kliknite na Nastavenia profilu
 4. Vyberte Profily z ponuky vľavo
 5. Nájdite profil, ktorý chcete načítať, a kliknite pravým tlačidlom myši na ňom
 6. Vyberte si Načítať profil z vyskakovacieho okna
 7. Počkajte sekundu a Kodi sa znova načíta. Teraz uvidíte, že ste na svojom nový profil
 8. Takto môžete prepínať medzi svojím profilom so všetkým obsahom pre dospelých a profilom pre deti s obsahom vhodným pre deti

Záver

Kodi je skvelý softvér na prehrávanie médií vďaka svojej nekonečnej prispôsobiteľnosti. Ak chcete sledovať obsah s hodnotením R, ako sú hororové filmy, necenzurované televízne programy alebo stand up comedy, môžete si nainštalovať doplnky, ktoré odporúčame, aby ste si mohli prezerať požadovaný obsah. Všetky tieto doplnky sa inštalujú zadarmo a ľahko sa používajú na prezeranie obsahu pre dospelých. Ak zdieľate svoj systém Kodi s mladšími ľuďmi, môžete si nastaviť profily tak, aby nemali prístup k tomuto obsahu pre dospelých.

Máte obľúbený doplnok pre Kodi na sledovanie obsahu s hodnotením R? Dajte nám o tom vedieť v komentároch nižšie.

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad