Najlepšie vianočné filmy na Netflixe

„Je obdobie pitia nadmerného množstva vaječného likéru, jedenia cukrových sušienok ku každému jedlu a nosenia vlnených svetrov cez zodpovedajúce pyžamá, aby vaša dovolenková nálada nezistila, aká je vonku zima. Aj keď tieto tradície spôsobujú, že sa naše vnútro cíti slávnostne, sviatky sa skutočne nezačnú, kým sa neponoríte do sladkého miesta na pohovke a pozriete si svoje obľúbené vianočné filmy na Netflixe. Streamovací gigant nemá núdzu o sviatočné filmy, a tak sme zhrnuli zoznam klasických a nových vydaní, aby sme oslávili toto najkrajšie obdobie v roku.

Môžete si všimnúť, že niektoré filmy v našom zozname sa nezobrazia na vašom účte Netflix. netráp sa. Pochopili sme zadanie a prišli sme s darmi neobmedzeného streamovania. Pokračujte v čítaní a získajte ďalšie informácie o streamovaní bez hraníc.Chlapec zvaný Vianoce (2021)

Mladý chlapec Nikolas sa vydáva na nezabudnuteľnú cestu na sever, aby našiel svojho otca, ktorý hľadá dedinu elfov. S verným domácim miláčikom myšou a sobom po boku Nikolas čoskoro stretne svoj osud.

Hrad na Vianoce (2021)

Brooke Shields hrá najpredávanejšiu autorku, Sophie Brown, ktorá cestuje do Škótska, aby unikla škandálu zo svojej poslednej knihy. Sophie sa zameriava na kúpu zámku, ale súčasný majiteľ sa zdráha predať cudzincovi.

Vianočné kroniky (2018)

Súrodenci Kate a Teddy Pierceovci sú odhodlaní zachytiť Santa Clausa na kameru. Ich plány sa však zmenia na epické dobrodružstvo, aby pomohli Santovi a jeho verným elfom zachrániť Vianoce.

David a elfovia (2021)

Prepracovaný škriatok uteká do skutočného sveta, kde sa spriatelí s mladým chlapcom, ktorý sa vo veľkomeste cíti nepatrične. Spoločne cestujú do Tatier, kde odhaľujú skutočný význam Vianoc.

Prázdniny (2006)

V tejto klasickej romantickej komédii hrajú Kate Winslet a Cameron Diaz, dve ženy, ktoré si kvôli dovolenke vymenia domy. Cestou objavujú viac než len zmenu prostredia.

The Night Before (2015)

Na Štedrý večer sa traja celoživotní priatelia rozhodnú ukončiť svoju každoročnú tradíciu na vysokej úrovni tým, že strávia noc v New Yorku hľadaním Svätého grálu vianočných večierkov.

Single All the Way (2021)

Aby sa Peter vyhol ďalšiemu vianočnému roku plnému odsúdenia za svoj slobodný stav, požiada svojho najlepšieho priateľa, aby sa na vianočnej návšteve doma vydával za jeho priateľa. Ich plány – a pocity – sa zmenia, keď sa jeho rodina zahrá dohadzovača.

Tvrdá láska (2021)

Po tom, čo sa Natalie stretla so svojou perfektnou partnerkou v zoznamovacej aplikácii, prekvapí svoju lásku tým, že odletí na prázdniny do jeho rodného mesta, len aby zistila, že ju ulovili sumce.

Elf (2003)

Will Ferrell hrá Buddyho, človeka vychovaného elfmi na severnom póle. Po zistení, že nie je skutočným elfom, cestuje Buddy do New Yorku hľadať svojho biologického otca, ktorý nevie, že existuje a zúfalo potrebuje trochu sviatočnej nálady.

Láska vlastne (2003)

Sledujte prepletené príbehy párov žijúcich v Londýne, keď si cestujú romantikou a chaosom vianočných sviatkov. Colin Firth, Hugh Grant, Liam Neeson, Alan Rickman a Emma Thompson vedú áčkové obsadenie v tejto veľmi obľúbenej romantickej komédii.

Sám doma (1990)

Macaulay Culkin si každý rok získava naše srdcia vo svojej úlohe Kevina McCallistera, chlapca, ktorý náhodou ostane pozadu počas rodinnej dovolenky. Jeho novonadobudnutá sloboda má krátke trvanie, keď sa pripravuje na ochranu svojho rodinného domu pred dvojicou zlodejov.

Die Hard (1988)

Bruce Willis hrá Johna McClanea, newyorského detektíva, ktorý sa snaží zachrániť svoju manželku a ďalších rukojemníkov z firemnej dovolenkovej párty, ktorú prevzala skupina teroristov.

National Lampoon's Christmas Vacation (1989)

Chevy Chase pokračuje vo svojej úlohe Clarka Griswolda v tretej časti série Prázdniny. Plány na dokonalé rodinné Vianoce sa predvídateľne zmenia na plnohodnotnú sviatočnú núdzovú situáciu so štyrmi budíkmi.

Vianočné rande môjho otca (2021)

Jules a jej otec sa chystajú osláviť Vianoce v pôvabnom mestečku York v Anglicku. Len tento rok si Jules dala za úlohu pomôcť svojmu otcovi nájsť lásku na sviatky.

Ako Grinch ukradol Vianoce (2000)

V tejto akčnej adaptácii milovanej detskej knihy plánuje Grinch túžiaci po pomste zničiť Vianoce občanom Whoville. Grinch je spokojný s jeho besnenie, ale čoskoro si uvedomí, že jeho útok nezbavil ducha Vianoc z Whos.

Vianočný príbeh (1983)

Mladý chlapec Ralphie sa odohráva v 40. rokoch 20. storočia a trávi väčšinu času vyhýbaním sa násilníkom a dostávaním sa do problémov s trojitými psími odvahami. Zvyšok času venuje presvedčeniu svojich rodičov a Santu, že dokonalým vianočným darčekom je pištoľ Red Ryder BB.

Santa Claus (1994)

Keď Santa skĺzne zo strechy, Scott Calvin prevezme opraty kúzelných saní, ktoré ho dopravia na severný pól, kde je naverbovaný, aby zaujal miesto veľkého muža. Teraz musí presvedčiť svet neveriacich, vrátane seba, že Santa je skutočný.

Odomknite vianočné filmy na Netflixe

Tu sú najlepšie VPN pre Netflix:

    NordVPN– Ustanovenia o ochrane osobných údajov spoločnosti NordVPN sa smejú z pokusov vášho poskytovateľa internetových služieb sledovať a obmedziť vaše internetové pripojenie. Vyskúšajte to s 30-dňovou zárukou.
  1. Surfshark – Surfshark vám umožňuje získať späť vaše súkromie online a vyhnúť sa sledovaniu pomocou výkonného šifrovania a zahmlievania.
  2. ExpressVPN – Dôveryhodná sieť VPN pre súkromie, bleskovo rýchla sieť ExpressVPN zachováva vašu prirodzenú rýchlosť pripojenia pred škrtením.
  3. CyberGhost – Povoľte anonymný režim surfovania, aby ste zablokovali akékoľvek pokusy vášho ISP obmedziť vašu šírku pásma alebo zobraziť vašu aktivitu.
  4. PureVPN – Ďalšia bleskovo rýchla sieť VPN s rozsiahlymi ustanoveniami na blokovanie špehovania ISP, adwaru, malvéru a ďalších.
Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Nie je nič horšie, ako keď sa usadíte na gauči s občerstvením dokonale umiestneným na dosah ruky, aby ste si mohli prezerať svoje obľúbené vianočné filmy na Netflixe, no zasiahne vás dušu zdrvujúca obrazovka, ktorá hovorí, že nie sú k dispozícii. Bohužiaľ, vaša bieda má veľa spoločnosti kvôli geografickým obmedzeniam. Aj keď je Netflix dostupný vo väčšine krajín, geografické obmedzenia obmedzujú prístup používateľov k obsahu na základe toho, kde žijú. V podstate ste Cindy Lou Who a geografické obmedzenia sú Grinch, ktorý sa vás snaží pripraviť o všetko – Vianoce.

Aby ste pomer svojho vaječného likéru neodhodili slzami zúfalstva, stačí si stiahnuť VPN (virtuálnu privátnu sieť) . VPN smeruje vaše internetové pripojenie cez súkromný server. Toto skryje vašu IP (internetový protokol) adresu a vymení ju za takú, vďaka ktorej to bude vyzerať, akoby ste prehliadali z umiestnenia servera VPN namiesto svojho vlastného zariadenia. Rozlúčte sa so zablokovaným obsahom a ahojte neobmedzený prístup ku všetkým najlepším vianočným filmom, ktoré môžete streamovať počas sviatkov.

Mali by ste na dovolenke používať bezplatné Wi-Fi pripojenie na sieť VPN?

Počas bezplatnej a/alebo verejnej siete Wi-Fi by ste mali vždy používať sieť VPN. Sieť VPN je najlepší spôsob, ako streamovať filmy počas cestovania, pretože šifruje váš internetový prenos, aby sa zabezpečilo, že vaše osobné údaje nebudú sledované ani zaznamenávané. Je to užitočné na zabezpečenie vášho prístupu k citlivým informáciám na verejnosti, ako je online bankovníctvo, e-maily alebo heslá na prihlásenie do Netflixu – nikto nechce, aby ste si náhodne pohrávali s vaším algoritmom na sledovanie navrhovaných relácií. Či už cestujete, bývate v zahraničí alebo len chcete preskúmať inú kultúru prostredníctvom ich miestneho obsahu, VPN vám môže pomôcť zostať v bezpečí pri streamovaní vašich obľúbených vianočných filmov na Netflixe.

Najlepšie VPN pre Netflix

NordVPN Surfshark ExpressVPN CyberGhost IPVanish VPN PrivateVPN
Neobmedzená šírka pásma
Neobmedzená rýchlosť
Mobilná aplikácia
Zásady neprihlásenia
Bezpečné protokoly
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte