Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Chcete zo svojej Fire TV vyťažiť maximum? Skúste nainštalovať niekoľko aplikácií! Preverujeme najlepšie aplikácie Firestick dostupné v Appstore, aby sme vám pomohli maximalizovať vaše streamy. Niektoré ponúkajú prístup k novým knižniciam obsahu, iné sú nevyhnutné pomôcky; všetky sú navrhnuté tak, aby naplnili váš zážitok z Fire TV.

Neexistuje nič ako trhovisko plné aplikácií, ktoré čakajú na inštaláciu. Fire TV a Zariadenia Fire Stick mať prístup k množstvu obsahu vďaka špecializovanému obchodu s aplikáciami od Amazonu. Môžete si nainštalovať stovky bezplatných a lacných nástrojov, hier, pomôcok na streamovanie a ďalších, a to všetko z pohodlia vášho veľkého nadýchaného gauča. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších aplikácií pre Fire Stick a Fire TV, ktoré vás udržia prilepené k televízoru celé hodiny.Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Najlepšie aplikácie VPN pre Fire TV

VPN sú neuveriteľne užitočné nástroje, najmä ak si ceníte svoje súkromie online. Zatiaľ čo mnoho spoločností VPN podporuje širokú škálu zariadení, nie všetky majú aplikácie dostupné priamo z obchodu s aplikáciami Fire TV. Na trhu nájdete aj niekoľko útržkovitých a úplne nebezpečných bezplatných sietí VPN, služieb, ktoré skôr poškodia vaše zariadenie alebo predajú vaše informácie, než aby vás ochránili.

Všetky nižšie uvedené siete VPN sú 100% kompatibilné s Fire Sticks a Fire TV. Sú rýchle, ľahko použiteľné, neuveriteľne efektívne a možno ich stiahnuť a nainštalovať priamo z vášho zariadenia Amazon, nie je potrebné žiadne dodatočné načítanie! Zaregistrujte sa na nižšie uvedených odkazoch a potom vyhľadajte svoju novú sieť VPN v obchode s aplikáciami, ktorú chcete nainštalovať.

NordVPN – Základná bezpečnosť pre Fire TV

Navštívte stránku nordvpn.com

Existuje niekoľko typov aplikácií pre Amazon Fire TV; niektoré vám ukážu nové filmy a relácie, zatiaľ čo iné zlepšujú používateľskú skúsenosť so samotným Firestickom. NordVPN robí oboje, čo z neho robí vražednú aplikáciu pre streamovacie zariadenia.

V prvom rade NordVPN šifruje vašu odchádzajúce a prichádzajúce prenosy Firestick, čím znemožňuje zachytenie a dekódovanie nebezpečnými tretími stranami, ako sú hackeri a vládne dozorné agentúry. Okamžitejšou aplikáciou protokolu NordVPN NordLynx je však skutočnosť, že úplne blokuje vášho poskytovateľa internetových služieb v sledovaní a obmedzovaní vašej prevádzky. Toto je obzvlášť dôležité pre ošípaných so šírkou pásma a milovníkov HD. Samotný NordLynx je navyše hypermoderný a minimalizuje réžiu šifrovania, ktorá v minulosti neslávne spôsobovala spomalenie a latenciu.

Ďalšou podstatnou výhodou NordVPN je, že vám umožňuje meniť oblasť vášho zariadenia Fire TV za chodu. Inými slovami, ak sa chcete rozvetviť a zistiť, čo ľudia vo Francúzsku alebo Japonsku pozerajú, môžete tak urobiť kliknutím na tlačidlo. Alebo, ak cestujete so svojím Firestickom, môžete sa pripojiť k akémukoľvek televízoru a potom si vybrať server z domova, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené relácie, ktoré by inak mohli byť geograficky blokované mimo krajiny. Celkovo je na výber viac ako 5 800 serverov v 59 krajinách. Bez ohľadu na to, kam idete alebo čo sledujete, NordVPN nikdy neuchováva záznamy, ktoré by sa dali použiť na odhalenie vašej aktivity.

Prečítajte si naše celé Kontrola NordVPN .

Pros
  • Vysoko dostupné plány
  • Rýchle a stabilné pripojenia
  • Nenašli sa žiadne úniky IP/DNS
  • Neuchováva žiadne metadáta vášho prehliadania
  • 24/7 chat podpora.
Zápory
  • Používanie aplikácií môže byť trochu ťažkopádne.
NAJLEPŠIE FIRESTICK VPN:NordVPN otvára celý svet geoblokovaného obsahu na Firestick, pričom zastavuje ISP obmedzovanie chladu.Získajte obrovskú zľavu 68 % na 2-ročný plán (3,29 USD/mes.), ktorá je podporená bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Najlepšie streamovacie aplikácie pre Fire TV

Fire TV bola stvorená na streamovanie. Zariadenie sa dodáva s niekoľkými užitočnými aplikáciami, ktoré sú už predinštalované, ale jeho funkčnosť môžete míľovými krokmi rozšíriť inštaláciou správnych aplikácií tretích strán čo najskôr. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších aplikácií na streamovanie pre Fire TV a Fire Stick.

Netflix

Je ťažké argumentovať nadvládou Netflixu na trhu streamovania videa. Služba je dostupná po celom svete a ponúka tisíce filmov, televíznych relácií a originálnych programov dostupných na neobmedzené streamovanie. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať aplikáciu a vytvoriť si účet, potom si užite Netflix. Aj keď konkurencia rastie na rovnakom trhu, Netflix zostáva najlepším zdrojom filmov a televíznych relácií v okolí.

Hulu

Tesne na druhom mieste v pretekoch platených streamovacích služieb je Hulu, predplatiteľská aplikácia orientovaná na televíziu dostupná v USA a Japonsku. Hulu ponúka väčšiu škálu televíznych seriálov ako jeho konkurenti a dokonca môžete nájsť nové epizódy, ktoré si môžete pozrieť deň po ich odvysielaní. Je to najlepší spôsob, ako držať krok so všetkými svojimi obľúbenými reláciami, a aplikácia beží ako sen na Fire TV. Môžete dokonca upgradovať svoj účet, aby ste sa zbavili otravných reklám a odomkli živé televízne kanály.

PlayStation Vue

Streamovacia služba spoločnosti Sony poskytuje množstvo káblových a satelitných TV kanálov, ktoré si môžete predplatiť priamo zo svojho zariadenia Fire. Ponuky sú spárované do tematických skupín, čo vám umožňuje zamerať sa na veci, ako sú športové alebo spravodajské kanály, bez toho, aby ste museli kupovať prebytočný obsah, o ktorý nemáte záujem. Je ideálny pre tých, ktorí sú unavení z vysokej ceny káblovej televízie a so stovkami kanály na vyžiadanie, z ktorých si môžete vybrať, je pravdepodobné, že v blízkej dobe vám nebudú chýbať možnosti zábavy. Od klasických televíznych seriálov až po nové filmy, Vue má všetko!

Sling TV

Televízna streamovacia služba a la carte vyvolala vlnu prístupu k živému televíznemu vysielaniu typu „kúpte si, čo chcete“. S Slingom si zaregistrujete účet, vyberiete si základnú úroveň kanálov a potom si prezeráte rozsiahlu ponuku spoločnosti. Vyberte si streamy, ktoré vás zaujímajú, a potom si ich pridajte do svojho účtu za malý poplatok. To je všetko! Sling TV funguje skvele na zariadeniach Fire a je to vynikajúci nákladovo efektívny spôsob, ako získať prístup k živému televíznemu vysielaniu.

Plex

Plex je bezplatná služba streamovania médií, ktorú veľa ľudí porovnáva s Kodi. Plex sa však nezameriava na doplnky alebo zdroje videa. Je úplne venovaný prenosu obsahu z jedného zariadenia do druhého, ako je napríklad streamovanie filmov z počítača do Fire TV. Nastavenie Plex je jednoduchá záležitosť, ale akonáhle je spustené, môžete okamžite bezdrôtovo sledovať stiahnuté filmy na svojom televízore.

Čo?

Žiadna diskusia o streamovacích aplikáciách nie je úplná bez toho, aby sme hovorili o Kodi. Bezplatný softvér mediálneho centra s otvoreným zdrojovým kódom je dostupný na širokej škále zariadení a umožňuje vám spravovať a streamovať filmy a televízne programy z veľkého množstva zdrojov. Chcete nové filmy? Živý šport? TV seriály zo zahraničia? Kodi vás môže pripojiť a to všetko zadarmo!

Keďže Kodi nie je k dispozícii v obchode s aplikáciami Amazon, budete ho musieť nahrať na svoj Fire TV. Nebojte sa, proces je prekvapivo jednoduchý a zaberie vám len pár minút času. Úplné pokyny nájdete v našom sprievodcovi na stránke jednoduchý spôsob inštalácie Kodi na Fire TV a Fire Stick .

Najlepšie nástroje a pomôcky Fire TV

Aj keď sú zariadenia Fire určené na streamovanie, dokážu toho oveľa viac. Niektoré z najužitočnejších aplikácií sú nástroje a pomôcky navrhnuté na pridanie funkcií do vášho Fire Stick a Fire TV. Pozrite si naše obľúbené nižšie!

Downloader

Opýtajte sa ktoréhokoľvek používateľa Fire TV, aká je najlepšia aplikácia na bočné načítanie, a povedia Downloader. Tento jednoduchý softvér vám umožňuje zadať adresu URL aplikácie pre Android, stiahnuť ju priamo do zariadenia Fire a nainštalovať ju o chvíľu neskôr. Môžete ho použiť na inštaláciu Kodi, získanie prístupu na YouTube alebo nájdenie ľubovoľného počtu jedinečných streamovacích služieb a ich získanie na vašom zariadení Fire bez akýchkoľvek problémov. Downloader je zďaleka najlepší nástroj, ktorý si môžete nainštalovať na Fire Stick alebo Fire TV.

SK Prieskumník súborov

Jednou z nevýhod používania televízneho prijímača alebo streamingového zariadenia je, že nemáte prístup k systému ako stolný počítač. A čo všetky tie súbory, ktoré sa skrývajú za elegantným rozhraním? A čo vzdialené inštalácie, FTP prístup a ďalšie doplnky? ES File Explorer vám to všetko ponúka a ešte oveľa viac. Táto bezplatná aplikácia na prieskum súborov otvára Fire TV a umožňuje vám pozerať sa na všetko ako na stolnom počítači. Použite ho na inštaláciu aplikácií tretích strán, odstránenie nechcených materiálov alebo len preskúmanie vnútorného fungovania vášho streamovacieho zariadenia.

Firefox pre Fire TV

Prístup k dobrému webovému prehliadaču môže byť na zariadení Fire prekvapivo užitočný. S mobilnou verziou Firefoxu môžete surfovať po internete, hľadať novinky a aktualizovať informácie, dokonca streamovať videá cez YouTube! Firefox ide veľmi ďaleko, aby sa ubezpečil, že máte prístup ku všetkým správnym funkciám na Fire TV, aj keď nemáte poruke bluetooth klávesnicu a myš.

VLC pre Fire TV

Pozeráte na počítači veľa divných filmových formátov? Väčšina streamovacích zariadení nedokáže spracovať rozšírenia ako FLAC alebo mkv. VLC však určite dokáže, vďaka čomu je jednou z najvýkonnejších aplikácií na prehrávanie videa na akomkoľvek zariadení. Verzia Fire TV vám umožňuje prehrávať lokálny alebo sieťový zdieľaný obsah len niekoľkými kliknutiami. Vopred je veľmi málo na konfiguráciu a už sa nikdy nebudete musieť obávať, že sa znova stretnete s chybou formátu, ktorý nie je podporovaný!

Najlepšie športové aplikácie pre Fire TV

Kto by nemiloval živé športy počas slnečného víkendového rána? Fire TV obsahuje množstvo úžasných aplikácií, ktoré vám poskytujú krištáľovo čistý prístup k hrám z celého sveta.

NBC Sports

Získajte naživo a na požiadanie pokrytie zo špecializovaných športových služieb NBC, všetko streamované priamo do vašej Fire TV. Zimné olympijské hry 2018 boli vysielané na NBC, rovnako ako NFL Sunday Night Football, zápasy NHL, PGA Tour, futbal Premier League, NASCAR a dokonca aj Kentucky Derby! Prihláste sa u svojho poskytovateľa káblovej televízie a budete mať okamžitý prístup ku všetkému priamo z Fire TV.

FOX Sports GO

Aplikácia FOX Sports pre Fire TV poskytuje sieťam plnú ponuku bežného obsahu priamo do vašej Fire TV. Získate živé spravodajstvo NFL, zápasy MLB a NBA, obsah sezóny NHL, najdôležitejšie udalosti a zápasy UFC a množstvo univerzitného futbalu a basketbalu. Prihlásenie pomocou poverení poskytovateľa káblovej televízie vám poskytne úplný prístup k tomuto a oveľa viac a nemusíte ani vstať z pohovky.

NFL pre Fire TV

Oficiálne licencovaná aplikácia vytvorená NFL.com, ktorá streamuje množstvo obsahu amerického futbalu. Pozrite si NFL Now, kde nájdete živý obsah a najdôležitejšie momenty z celej ligy, sledujte najdôležitejšie momenty v hre alebo si pozrite NFL Network a NFL RedZone s platným prihlásením do káblovej televízie. Môžete si dokonca predplatiť, aby ste získali prístup k NFL Game Pass na celé sezóny, vrátane záznamov a trénerských filmov.

NBA pre Fire TV

Basketbalová asociácia Severnej Ameriky, ktorá neprekoná NFL, má jednoduchú aplikáciu, ktorá vám poskytuje prístup k veľkému množstvu živého obsahu NBA vrátane úplných hier, živých štatistík a opakovaní, vydaní League Pass a mnohých ďalších.

MLB v Bat

Baseball je americkou zábavou a v Fire TV je živý a zdravý. Oficiálna aplikácia vám prináša pôsobivú pomoc s prémiovým obsahom vo forme živých vysielaní pre domáce a vonkajšie zápasy, rádiových záznamov pre komentáre k hitu, vylepšených videí, ktoré zobrazujú štatistiky a vykresľovanie na obrazovke, a mnoho ďalších. Môžete sa dokonca prihlásiť na odber At Bat pre obsah dňa otvorenia a svetovej série.

Najlepšie aplikácie na prenášanie obrazovky pre Fire TV

Máte zariadenie so systémom Android alebo iOS, ktoré by ste chceli zrkadliť do televízora? Fire Stick alebo Fire TV môžu urobiť trik. Na rýchle zdieľanie obsahu použite niektorú z nižšie uvedených aplikácií alebo si pozrite naše kompletné sprievodca aplikáciami na prenášanie obrazovky pre Fire TV pre viac možností.

AllConnect pre Fire TV

Jednoduchý a ľahko použiteľný AllConnect for Fire TV je perfektný stream caster na použitie so zariadeniami iPhone a iOS. S ním môžete zdieľať filmy s televízorom, posielať hudobné súbory na veľkú obrazovku, dokonca zrkadliť obsah Plex, Vimeo, YouTube a Kodi! Ak chcete použiť AllConnect, najprv musíte nainštalovať aplikáciu pre iOS , potom chyťte Aplikácia AllConnect pre Fire TV . Je to zadarmo na vyskúšanie, ale za plnú verziu nesie malú cenovku.

AirReceiver

Plne vybavená aplikácia na prenášanie obrazovky, ktorej cieľom je byť komplexným miestom pre všetky vaše potreby zrkadlenia. S AirReceiverom môžete streamovať hudbu a video obsah zo svojho iOS zariadenia priamo do televízora, zaraďovať obsah do frontu bez prerušenia streamu a prezerať si videá z Kodi cez Sling TV na YouTube. Množstvo funkcií prispôsobenia dáva softvéru prednosť pred konkurenciou, no stále ho môžete spustiť a prenášať bez toho, aby ste strávili hodinu ladením nastavení.

Záver

Zariadenia Fire TV a Fire Stick sú neuveriteľné malé stroje. Sú ľahké, lacné a vysoko konfigurovateľné, a to všetko vďaka množstvu aplikácií a pomôcok, ktoré si môžete nainštalovať. Vyberte si ten správny softvér a svoj Fire Stick môžete premeniť na zdroj zábavy typu všetko v jednom. Prečo vstávať z pohovky, keď všetko, čo potrebujete, je práve tam?

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad