Najlepšie alternatívy k Nyaa pre japonské torrenty

Nyaa Torrents prešli offline v roku 2017 ( aktualizácia: je späť na Nyaa.si! ), ale našťastie pre fanúšikov anime všade tam boli ešte nejaké slušné alternatívy pre japonské torrenty . Dnes sa budeme zaoberať piatimi torrentovými stránkami, ktoré ponúkajú rovnaký obsah ako Nyaa. Poskytneme tiež niekoľko odporúčaní ako zostať v bezpečí pri torrentovaní vrátane toho, ako si vybrať a používať VPN.

Roky po svojom vzniku Nyaa torrenty bol jedným z najväčších a najspoľahlivejších zdrojov pre anime a východoázijské médiá. Verejný sledovač torrentov obsahoval všetko od japonských televíznych relácií po kórejské drámy a čínske filmy, vďaka čomu si každý mohol ľahko stiahnuť a sledovať zahraničné filmy bez ohľadu na to, kde žije.Pôvodné Nyaa Torrenty boli vypnuté v roku 2017 . Výsledná prázdnota spôsobila, že fanúšikovia anime a ázijských filmov hľadali najlepšie alternatívy, ktoré by sa im dostali do rúk. Zozbierali sme niekoľko z nich najspoľahlivejšie stránky pre japonské torrenty nižšie, aby ste pomohli vyplniť túto medzeru (v prípade, že sa to stane znova). Nič nemôže skutočne nahradiť svoje miesto, iba tieto Jedzte alternatívy poď bližšie.

Najlepšie potravinové alternatívy

Silnými stránkami Nyaa Torrent sú hlavne anime, fansubs a všeobecný obsah z východnej Ázie. Je neuveriteľne komplexný, takže web nebudete môcť nahradiť iba jedným zdrojom. Ak si však vyberiete správne alternatívy, vaša knižnica anime zostane plne zásobená a aktualizovaná.

Tu sú najlepšie siete VPN na bezpečné používanie súkromných torrentových stránok:

 1. NordVPNNajlepšia torrentová sieť VPN – Servery NordVPN optimalizované pre P2P ponúkajú najrýchlejšie a najbezpečnejšie dostupné sťahovanie torrentov. Nulové protokoly; užite si neobmedzené torrenty v úplnom súkromí.
 2. Surfshark – Rozvíjajúca sa sieť VPN s množstvom pokročilých funkcií ochrany osobných údajov, ktoré sú ideálne na zdieľanie súborov.
 3. IPVanish – Klasické riešenie VPN pre anonymné zdieľanie súborov P2P. Stále veľmi stojí za pozretie.
Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

SÚVISIACE ČÍTANIE: Ako odblokovať Crunchyroll pomocou VPN

Vyhlásenie: Niektoré z nižšie uvedených stránok obsahujú animovaný sexuálny obsah a mali by si ich prezerať iba osoby staršie ako 18 rokov.

AcgnX Torrent

AcgnX je najlepšie opísať ako roj obsahu anime. Používatelia nahrávajú torrenty z rôznych stránok so zameraním na rýchlosť a kvantitu, nie kvalitu. TV ripy a HD videá sedia vedľa seba, čo vám umožňuje poškriabať to svrbenie anime bez čakania na dabované zahraničné vydania. Klasický obsah je tiež uložený v hlbokých archívoch stránky, vďaka čomu je ľahké získať celú sériu na víkend plný anime.

Na AcgnX nájdete anime, komiksy, hry, filmy, živé akčné programy, manga, fansubs a ďalšie japonské torrenty – nie všetky budú úhľadne označené v angličtine. Je to však skvelý zdroj pre stále bežiace relácie, pretože nové epizódy získate v momente, keď ich fanúšikovia nahrajú a vydajú titulky.

Projekt Shana

Väčšina anime a japonských torrentových stránok ukladá hromady obsahu do svojej databázy a ponecháva na používateľov, aby si všetko pretriedili. Projekt Shana vyhýba sa tejto filozofii zbieraním vysokokvalitných videí a ich organizovaním a jednoduchým prehliadaním. Obsah je kategorizovaný podľa relácie a sezóny s pohodlným najnovším predvoleným zoradením na domovskej stránke. Hneď ako navštívite stránku, môžete vidieť, čo je nové, a potom hĺbkovo nájsť staršie relácie alebo kompletné seriály pripravené na pozeranie. Stránka nemá ohromujúce množstvo obsahu, ktoré majú iné komunity torrentov, ale určite oceníte zameranie na organizáciu a jednoduchosť používania.

Tokyo Toshokan

Japonská knižnica médií na torrentovanie Tokyo Toshokan posúva koncept minimalizmu do extrému. Stránka vynecháva bláznivé farebné schémy a efektné obrázky bannerov v prospech čistého, základného vzhľadu, ktorý kladie obsah na prvé miesto. Hlavná stránka obsahuje zoznam všetkých najnovších vydaní, indexovanie japonských torrentov, fansubov, hier, manga a ďalších. Narazíte aj na množstvo živých akčných drám a hudby, vďaka čomu je Tokyo Toshokan skvelým zdrojom nielen pre anime.

GGBases

Nyaa Torrent nebol príliš známy pre veľké množstvo vizuálneho románového obsahu, ale na stránke bol pekný výber pre každého, kto sa o hry zaujímal. Väčšina z nich má pekný domov GGBases teraz. GGBases je nenáročná torrentová stránka, ktorá je plná vizuálnych románov od hlavy po päty. Všetko je prehľadne roztriedené podľa žánru a ľahko sa prehľadáva a vyhľadáva z hlavnej stránky. Veľa štítkov je v japončine, takže budete potrebovať pracovnú znalosť jazyka, aby ste zo stránky vyťažili maximum. Všimnite si, že na GGBase je veľa hier pre dospelých, takže vstupujte len vtedy, ak ste plnoletí na zobrazenie tohto obsahu vo vašej krajine.

AnimeBytes

The AnimeBytes komunita obsahuje desiatky tisíc torrentov sústredených okolo japonských médií, všetko od anime po filmy, hudbu a mangu. Klasické série sa dajú ľahko nájsť, rovnako ako vybrané vydania pre stále prebiehajúce predstavenia. AnimeBytes je tiež jedným z najlepších zdrojov na sťahovanie celých dokončených sérií, čo uľahčuje preháňanie vašich obľúbených relácií. Nájdete tu aj zdravý výber tlačených materiálov a videohier pre prípad, že by ste si potrebovali oddýchnuť od všetkých anime.

AnimeBytes je súkromný sledovač torrentov, čo znamená, že nemôžete len navštíviť stránku a začať sťahovať – najprv musíte získať členstvo. Pre AnimeBytes to znamená sledovanie náborových stránok sledovačov pre oznámenia o nábore alebo požiadanie aktuálneho člena o pozvánku. Viac informácií nájdete v našej príručke, ktorá obsahuje najlepšie súkromné ​​sledovače torrentov.

Zostaňte v bezpečí pri torrentovaní pomocou VPN

Zdá sa, že online svet je každým dňom nebezpečnejší. Vlády prevádzkujú programy hromadného sledovania, hackeri kradnú údaje a poskytovatelia internetových služieb dokonca zaznamenávajú a predávajú vašu aktivitu. Používatelia torrentu sú pod osobitnou kontrolou, pretože protokol sa často používa na sťahovanie pirátskych filmov a televíznych relácií. Aj keď torrentujete iba legálne súbory, stále ste v ohrození.

Jedným jednoduchým a jednoduchým spôsobom, ako sa udržať v bezpečí, je prevádzkovať virtuálnu privátnu sieť. Siete VPN berú údaje a šifrujú ich skôr, ako opustia vaše zariadenie. To bráni tretím stranám, ako je váš ISP, vidieť, čo sťahujete, alebo sledovať aktivitu späť do vašej polohy. Bezpečne prejdite na Torrenting s kvalitnou sieťou VPN, prehliadajte web s úplnou slobodou a už sa nikdy nestarajte o svoje súkromie.

1. NordVPN

Navštívte stránku nordvpn.com

NordVPN je možno najdôveryhodnejšie meno v odvetví VPN a komunita zdieľania súborov ich obzvlášť miluje. Súčasťou ich masívnej siete sú servery optimalizované pre P2P. Vďaka nim je vaša návštevnosť torrentu nevysledovateľná bez obetovania rýchlosti sťahovania. Bezpečné a rýchle sťahovanie – čo viac si môže P2P šialenec priať?

Čo tak viacero šifrovacích protokolov (OpenVPN, IKEv2/IPSec, L2TP a ďalšie, s neprelomiteľnou 256-bitovou kryptografickou šifrou? Alebo nezávisle overená politika protokolovania, ktorá zaručuje, že na serveroch NordVPN sa nikdy nebudú uchovávať žiadne identifikačné informácie o vás?

Už sme spomenuli P2P servery, ale zvážte aj ich celú sieť: 5500+ v 59 krajinách po celom svete. To znamená, že bez ohľadu na to, kam idete, budete mať rýchly prístup k Nyaa Torrents – alebo k akejkoľvek inej stránke na webe. NordVPN sú tiež skvelé na odblokovanie streamovacích služieb, ako sú Netflix a Hulu.

Napokon jurisdikcia NordVPN v Paname ich stavia mimo invazívnych dohôd o dohľade 5, 9 a 14 očí.

Prečítajte si naše celé Kontrola NordVPN .

Pros
 • ŠPECIÁLNA PONUKA: 2-ročný plán (zľava 70 % - odkaz nižšie)
 • 5 400+ serverov na celom svete
 • Nenašli sa žiadne úniky IP/DNS
 • Neuchováva žiadne metadáta vášho prehliadania
 • 24/7 chat podpora.
Zápory
 • Niektoré servery môžu byť pomalé a nespoľahlivé
 • Niekedy je spracovanie vrátenia peňazí pomalé (ale vždy to urobte).
NAJLEPŠIE PRE BEZPEČNÉ TORRENTY:NordVPN je najbezpečnejší spôsob sťahovania torrentov kdekoľvek na svete.Získajte obrovskú 70% zľavu na 3-ročný plán (3,49 USD/mesiac), podporenú bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

2. Surfshark

Navštívte surfshark.com

Surfshark robí vlny v komunite VPN tým, že robí veci trochu inak ako ostatní. Po prvé, každý server je vhodný pre server torrentov, ktorý je predkonfigurovaný so všetkými ustanoveniami o súkromí a výkone, ktoré sú potrebné na udržanie dobrých rýchlostí DL a odpočúvania vášho podnikania. A hoci táto sieť nie je taká veľká ako niektorí z vyspelejších poskytovateľov na trhu, stále je to úctyhodných 800+ uzlov roztrúsených v 50 krajinách po celom svete.

A čo viac, Surfshark používa iba servery RAM, ktoré fyzicky nie sú schopné dlhodobo ukladať vašu históriu a metadáta aktivity. Aj oni prešli nezávislým auditom ich politiky ťažby dreva a potvrdilo sa, že nikdy nesľúbili, že budú držať vodu. Jurisdikcia Britských Panenských ostrovov priaznivá pre súkromie posilňuje ich slobodu držať sa svojho slova, ktorým je samozrejme súkromie.

Chcete iba zašifrovať svoj torrentový prenos a zvyšok nechať na pokoji? Vyskúšajte funkciu deleného tunelovania Surfshark Whitelister. Pre väčšie súkromie kliknite na ich špeciálny maskovací režim. A čo je najlepšie, chráňte každé jedno zo svojich zariadení s neobmedzeným počtom súčasných pripojení.

Pros
 • Prelomte tvrdú cenzúru a získajte bezpečný prístup k sociálnym médiám a zahraničným spravodajským webom
 • Odblokujte Netflix na akomkoľvek serveri, už žiadne vyberanie a vyberanie
 • Nulové obmedzenia pre simultánne pripojenia, aplikácie dostupné na každom väčšom zariadení
 • Absolútne žiadne zaznamenávanie údajov o pripojení, IP adries, použitej šírky pásma alebo prevádzky
 • Pomocný personál obsadený skutočnými ľudskými bytosťami 24/7.
Zápory
 • Rýchlosti pripojenia nezapôsobia na používateľov iných špičkových sietí VPN
 • Nároční používatelia si možno budú priať viac nastavení, s ktorými sa môžu popasovať.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Surfshark.

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ROZPOČTU:Surfshark je moderné riešenie VPN, ktoré si každý môže dovoliť pre bezpečnejšie torrenty. Získajte 83 % zľavu na dvojročný plán + 3 mesiace ZDARMA len za 2,21 $ mesačne.

3. IPVanish

Navštívte ipvanish.com

Skúsenosti IPVanish sa sústreďujú na dve veci: súkromie a rýchlosť. Služba je postavená na veľkej sieti viac ako 1 300 serverov vo viac ako 60 rôznych krajinách s kombinovanými 40 000 zdieľanými IP adresami, čo vytvára silný základ pre online anonymitu. Údaje prechádzajúce cez tieto servery sú uzamknuté pomocou 256-bitového šifrovania AES a chránené zásadou nulového protokolovania pre všetku komunikáciu. Budete tiež v bezpečí pred náhodným odhalením polohy vďaka ochrane proti úniku DNS a automatickému prepínaču zabíjania.

Rýchle servery vám poskytujú neuveriteľné pripojenie kdekoľvek na svete a funkcie, ako je neobmedzená šírka pásma a žiadne obmedzenia sietí P2P alebo prenosu torrentov, vám umožňujú získavať súbory z akéhokoľvek zdroja na internete. A ak potrebujete trochu viac súkromia, IPVanish vám tiež umožní vyladiť nastavenia šifrovania a dokonca nastaviť časovač miešania IP, aby bola vaša identita skrytá.

Prečítajte si našu úplnú recenziu IPVanish.

EXKLUZÍVNA PONUKA:Čitatelia AddictiveTips tu môžu ušetriť obrovských 60% na ročnom pláne IPVanish, čím sa mesačná cena zníži iba na 4,87 $ / mesiac.

Ako zostať v bezpečí na stránkach Torrent

Kedykoľvek sa ponoríte do sveta torrentov, vystavujete svoj počítač nebezpečenstvu. Torrentové stránky sú známe tým, že na svojich stránkach nabaľujú rušivú reklamu, blikajúce bannery, dokonca aj skryté skripty na ťažbu bitcoinov. Sieť VPN je absolútnou nevyhnutnosťou, ak plánujete sťahovať akýkoľvek obsah, ale mali by ste urobiť aj niekoľko ďalších opatrení, aby ste udržali seba a svoj počítač v bezpečí.

  Použite blokovač reklám– Blokátory reklám zabraňujú webovým stránkam načítať čokoľvek, čo by vás rozptyľovalo alebo poškodzovalo vo vašom webovom prehliadači. Dobré blokátory reklám dokonca zabraňujú skriptom na ťažbu kryptomien, aby kradli váš výpočtový výkon. uBlock Origin je jedným z najlepších a funguje vo všetkých hlavných prehliadačoch, aby ste boli v bezpečí. Nainštalujte blokovač skriptov– Webové stránky môžu sledovať vašu aktivitu aj po opustení ich hlavnej stránky. s Ochrana osobných údajov Badger , však budete môcť surfovať bez toho, aby ste zanechali stopy na každej stránke, ktorú navštívite. Nepoužívajte mobilné zariadenia– Aj keď používate blokátory reklám a zabíjačov skriptov, sťahovanie torrentov alebo návšteva torrentových stránok na vašom smartfóne nie je dobrý nápad. Mobilné zariadenia jednoducho nemôžu konkurovať bezpečnostným funkciám, ktoré poskytuje operačný systém pre stolné počítače so stabilným prehliadačom s ohľadom na súkromie. Ak je to možné, torrentujte zo skutočného počítača. Používajte antivírusový softvér– Malo by to byť samozrejmé, ale vždy majte aktívny antivírusový softvér a monitorujte váš systém. Spustite pravidelné skenovanie, aby ste sa uistili, že sa cez štít tiež nič nevkradne.

Aká je vaša obľúbená alternatíva Nyaa?

Nyaa Torrent bol taký skvelý zdroj anime, je ťažké ho úplne nahradiť, takže sme radi, že je konečne späť Nyaa.áno . Máte nejaké obľúbené stránky, ktoré radi používate na archivované série a nové vydania? Verejné alebo súkromné ​​sledovače sú vítané, takže sa podeľte o svoje poznatky v komentároch nižšie.

Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN.NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje toplný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete plnú náhradu. Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac