Ares Wizard for Kodi – Ako nainštalovať aktualizovanú verziu, čo dokáže

V posledných mesiacoch bol odstránený veľký počet najvýznamnejších úložísk a doplnkov Kodi. Pre komunitu Kodi to bolo na určitý čas niečo ako úder kladivom, no pozbieralo sa to a oprášilo sa a objavili sa nové doplnky, ktoré nahradili tie smutne stratené. Niektoré úložiská, ako napríklad TVAddons Fusion Repository, sa tiež vrátili, aj keď v inom šate. Ale iní ako Colossus už bohužiaľ nie sú tu. V tomto článku sa pozrieme na novinku Čarodejník Ares addon, ktorý stále funguje, ale ponúka veľmi odlišnú službu od obľúbeného úložiska, ktoré bolo predtým.

V súčasnosti už úložisko Sprievodcu Ares nie je miestom, kde by ste mohli hľadať doplnky alebo zostavy Kodi. Namiesto toho sa znovu objavil ako doplnok, ktorý sa účtuje ako domov pre technické nástroje Kodi; administratívne nástroje a ďalší softvér, ktorý možno použiť na zlepšenie vášho zážitku s Kodi. V tomto článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o novom Sprievodcovi Ares, a tiež vám poskytneme úplného a podrobného sprievodcu, ako ho stiahnuť a nainštalovať do systému Kodi.Získajte VPN s hodnotením číslo 1 60% ZĽAVA 2-ročný plán

Pred stiahnutím a inštaláciou Ares Wizard použite sieť VPN

Všetci používatelia Kodi by mali používať sieť VPN pri streamovaní obsahu prostredníctvom neoficiálnych doplnkov, ale je vhodné ju používať vždy, keď ste na Kodi, bez ohľadu na to, čo robíte. Je to z dôvodu možného právneho konania, ktorému by ste mohli čeliť, ak by sa držitelia autorských práv dozvedeli, že k obsahu pristupujete nezákonne.

Sieť VPN funguje tak, že všetky vaše online údaje presmeruje do šifrovaného tunela. Toto šifrovanie znamená, že všetko, čo robíte na Kodi, je bezpečné a bezpečné pred hackermi a snopiacimi očami, ktoré chcú vidieť, čo robíte, ako sú vládni dozorcovia a právnici v oblasti autorských práv. Vaše údaje sa prenášajú aj cez server VPN. To znamená, že je označený IP adresou tohto servera (ktorý sa môže nachádzať kdekoľvek na svete), čo pomáha skryť vašu identitu online.

Najlepšia VPN pre Kodi – IPVanish

Najlepšia sieť VPN pre používateľov Kodi je IPVanish . Vďaka super rýchlym rýchlostiam pripojenia budete len zriedka čakať, kým sa váš stream ukladá do vyrovnávacej pamäte. Ich sieť je dostatočne robustná, takže to platí aj vtedy, keď svoj signál smerujete cez mnohé vzdialené servery. Okrem toho milovníci ochrany osobných údajov ocenia 256-bitové šifrovanie AES a prísnu politiku IPVanish bez protokolovania.

Pre používateľov Kodi je dôležité, že IPVanish je k dispozícii takmer na každej platforme a operačnom systéme. Teraz ho môžete dokonca použiť na Amazon Fire TV Stick bez akýchkoľvek problémov! Zatiaľ čo iné siete VPN vyžadujú zložitý proces inštalácie na toto najobľúbenejšie zariadenie Kodi, IPVanish tento proces výrazne zjednodušuje.

IPVanish ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že máte týždeň na otestovanie bez rizika. Vezmite prosím na vedomie, že Čitatelia návykových tipov tu môžu ušetriť obrovských 60% na ročnom pláne IPVanish , čím sa mesačná cena znížila iba na 4,87 USD/mesiac.

Ako nastaviť Ares Wizard na Kodi

Dni, keď Ares Wizard bol obľúbeným úložiskom pre mnohé z najpopulárnejších doplnkov a zostáv Kodi, sú už bohužiaľ minulosťou. Ale Ares Wizard nie je úplne preč. V súčasnosti bol prepracovaný ako doplnok, ktorý ponúka celý rad nástrojov na správu, ktoré vám pomôžu nastaviť, udržiavať a prispôsobovať vaše skúsenosti s Kodi. Dá sa stiahnuť priamo zo zdroja Dimitrology a nevyžaduje úložisko. Proces stiahnutia a inštalácie nového doplnku Ares Wizard je jednoduchý, ale aby sme vám s ním pomohli, tu je jednoduchý návod krok za krokom:

  1. Otvorte Kodi a kliknite na nastavenie ikonu. Pripomína ozubené koleso a nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky.
  2. Kliknite na Správca súborov kartu, ktorá sa nachádza v spodnej časti obrazovky, a potom na ňu dvakrát kliknite Pridať zdroj ktorý sa nachádza na ľavej strane obrazovky.
  3. Vo vyskakovacom okne s názvom Pridať zdroj súboru ktorý sa zobrazí, kliknite tam, kde je uvedené a potom presne zadajte nasledujúcu adresu URL: https://dimitrology.com/repo Kliknite OK a potom dať tomuto novému zdroju názov, ako napr dimitrológia, pred kliknutím OK znova.
  4. Teraz sa vráťte k Čo je domovská stránka a tentoraz kliknite na Addons .
  5. Ďalej kliknite na Prehliadač doplnkov ikonu, ktorá pripomína otvorenú schránku a nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky.
  6. Kliknite na Nainštalujte zo súboru zip a potom vyberte Dimitrológia. Kliknite na súbor s názvom script.areswizard.0.0.69.zip. Kliknite OK a toto nainštaluje Ares Wizard do Kodi. Možno budete musieť chvíľu počkať, ale po dokončení sťahovania dostanete upozornenie v pravom hornom rohu obrazovky.
  7. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi a kliknite na Addons nasledovaný Doplnky programu . Doplnok Ares Wizard by mal byť teraz uvedený a pripravený na použitie.

Čo ponúka doplnok New Ares Wizard

Ak ste používali bývalé úložisko Ares Wizard, tento nový doplnok vám bude pri prvom otvorení veľmi známy. Retro sci-fi štýly a fonty zostávajú spolu s krátkym vysvetlením toho, čo v týchto dňoch ponúka nový doplnok Ares Wizard. V podstate už nie je výber doplnkov a zostavení, ale zostávajú všetky nástroje na údržbu a správu, ktoré boli tiež mimoriadne obľúbené u používateľov Kodi. Ak chcete vidieť, čo má Ares Wizard v týchto dňoch k dispozícii, musíte vybrať možnosť z ponuky v hornej časti. Toto zostáva rovnaké ako v minulých dňoch, ale karty Builds a Addons už nie sú funkčné. Nasledujúce karty však stále fungujú:

Údržba

V tejto časti vám Sprievodca Ares môže pomôcť upratať váš Kodi odstránením miniatúr. Balíčky a pomoc pri vymazaní vyrovnávacej pamäte. To všetko sa dá urobiť jediným kliknutím, čo z neho robí jednoduchý proces aj pre technicky najnekompetentnejších používateľov Kodi.

Zálohovanie

Ako už názov napovedá, toto je miesto, kam ísť, ak chcete ľahko zálohovať nastavenia a obsah Kodi. Na výber sú rôzne režimy zálohovania, a keď ich máte, stačí kliknúť na Make Backup a doplnok Ares Wizard urobí zvyšok za vás. Ak chcete obnoviť Kodi z predchádzajúcej zálohy, môžete to urobiť na druhej strane obrazovky.

Vychytávky

Táto karta ponuky vás prenesie do ponuky Rozšírené nastavenia. Prichádza s varovným varovaním a je to tak správne. Nie je to niečo, s čím sa chcete hrať, pokiaľ neviete, čo robíte. Ak to však urobíte, môžete tu upraviť veľkosť vyrovnávacej pamäte videa, časový limit CURL, faktor čítania vyrovnávacej pamäte a režim vyrovnávacej pamäte.

Viac

Táto karta ponuky obsahuje niekoľko užitočných funkcií pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov Kodi. Je to miesto, kam prísť, ak chcete skontrolovať svoje systémové informácie, otestovať rýchlosť internetového pripojenia alebo vynútiť zatvorenie Kodi. Odtiaľto môžete tiež vymazať všetky svoje údaje Kodi a vynútiť nový štart.

nastavenie

Toto je ponuka Nastavenia pre doplnok Ares Wizard a obsahuje rôzne podrobnosti a informácie o doplnku.

Závery čarodejníka Ares

Aj keď je smutné vidieť Ares Wizard zbavený doplnkov a zostáv, vďaka ktorým bol taký populárny, pre používateľov Kodi je stále veľkým bonusom, že nástroje na údržbu a správu, ktoré ponúka, sú stále k dispozícii. Nový doplnok Ares Wizard odvádza skvelú prácu, pretože spája všetky najužitočnejšie nástroje na jednom mieste. Doplnok zostáva rovnako štýlovo navrhnutý a jednoduchý na používanie ako pôvodné úložisko Ares Wizard predtým. Všetky nástroje obsahujú prehľadné vysvetlenia toho, čo robia, a s väčšinou z nich môžete pracovať jediným kliknutím. Ak hľadáte doplnok, ktorý vám môže pomôcť dohliadať na všetky vaše nastavenia Kodi, nie je veľa, ktoré na to ponúkajú lepšie nástroje ako nový doplnok Ares Wizard. A stále je príjemné užiť si trochu výbuchu z minulosti.

Ako ste našli nový doplnok Ares Wizard? Pomohol vám náš inštalačný sprievodca jednoducho stiahnuť a nainštalovať? Sú nejaké funkcie, ktoré by ste doň radi pridali (okrem doplnkov a zostáv, o ktorých sa obávam, že sa už nevrátia)? Vždy si radi vypočujeme vaše myšlienky a nápady, tak prečo sa s nami o ne nepodeliť v poli s obsahom nižšie.

Ako sledovať Mad Max: Fury Road na Netflixe odkiaľkoľvek Predchádzajúci Článok

Ako sledovať Mad Max: Fury Road na Netflixe odkiaľkoľvek

Ako odinštalovať zostavy Kodi a obnoviť Kodi do pôvodného stavu Čítajte Viac

Ako odinštalovať zostavy Kodi a obnoviť Kodi do pôvodného stavu