Ako zmeniť, keď vyprší platnosť správ na Snapchat

Snapchat je aplikácia postavená na celom koncepte vynechania, ak sa okamžite nezapojíte – takže ak správu v obmedzenom časovom rámci nevidíte, je preč.

Všetci vaši priatelia o tom budú hovoriť a vy budete mimo. Ide buď o obmedzený časový rámec, alebo o politiku jedného zobrazenia, ktorú majú chatové správy.

Nastavenia chatu Snapchat, ako ukladať správy na SnapchatNastavenia chatu Snapchat: 24 hodín

Snapchat však trochu mení veci s chatovými správami. Používatelia majú teraz možnosť povoliť, aby správy mali jednorazový limit zobrazenia alebo aby ich bolo možné zobraziť viackrát počas 24 hodín.

Tu je návod, ako si môžete vybrať, kedy vyprší platnosť správ na Snapchate.

Správa o vypršaní platnosti na Snapchat

Toto je nová funkcia dostupná pre iOS aj Android. Zaoberá sa súkromnými chatovými správami, ktoré si vymieňajú používatelia.

Uvedomte si, že toto je nastavené na osobu, čo znamená, že niektorým priateľom môžete povoliť zobrazenie správy iba raz, zatiaľ čo ostatným umožníte zobraziť si ju toľkokrát, koľkokrát chcete počas 24 hodín.

  1. Otvorte Snapchat a klepnite na tlačidlo chatu v ľavej dolnej časti obrazovky.
  2. Vyberte konverzáciuzo zoznamu konverzácií alebo začnite nové vlákno s jedným z vašich kontaktov.
  3. Klepnite na ikonu ikona hamburgeru vľavo hore.
  4. Klikni na nastavenia chatu obrazovke klepnite na Odstrániť rozhovory možnosť.

Otvorí sa ponuka s dvoma možnosťami; Po zhliadnutí a 24 hodín po zhliadnutí.

Predvolene je uplynutie platnosti pre všetky konverzácie nastavené na Po zobrazení. Možnosť 24 hodín je potrebné zmeniť manuálne.

24-hodinové obdobie na prezeranie správy sa začína po jednom zobrazení správy. Ak správa nebola zobrazená, vždy môžetevymaž to.

Toto nie je ako uverejňovanie príspevkov vo vašom príbehu. Platnosť všetkého, čo uverejníte vo svojom príbehu, vyprší 24 hodín po uverejnení bez ohľadu na to, kto ho videl a kto ho nevidel.

Pri četových správach neprečítaná správa nezačne odpočítavanie 24 hodín. Až keď používateľ zobrazí správu, ktorú ste odoslali, začne sa odpočítavanie 24 hodín.

Platnosť správ vyprší jednotlivo, čo znamená, že každá správa odoslaná v rámci vlákna konverzácie bude mať svoj vlastný čas vypršania platnosti podľa toho, kedy bola prvýkrát videná.

Tu je príklad

Ak ste poslali správu o 8:00 ráno a ďalšiu správu o 8:00 večer, za predpokladu, že boli obe zobrazené ihneď po odoslaní, budú mať rôzne časy platnosti. Ak boli obe správy zobrazené v rovnakom čase, budú mať rovnaký čas vypršania, teda niekoľko sekúnd.

Posledná vec, ktorú by sme chceli spomenúť. Uvedomte si, že keď zmeníte čas vypršania platnosti správy, váš kontakt bude upozornený na zmenu.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako sledovať Mad Max: Fury Road na Netflixe odkiaľkoľvek Predchádzajúci Článok

Ako sledovať Mad Max: Fury Road na Netflixe odkiaľkoľvek

Ako odinštalovať zostavy Kodi a obnoviť Kodi do pôvodného stavu Čítajte Viac

Ako odinštalovať zostavy Kodi a obnoviť Kodi do pôvodného stavu