Ako sťahovať obsah Netflix v systéme Windows 10

Koncom roka 2016 Netflix predstavil funkciu sťahovaniaaplikácie pre iOS a Android. Táto funkcia umožňuje používateľom sťahovať vybraný obsah do telefónu alebo tabletu. Táto funkcia pomáha znižovať spotrebu dát v rámci mobilného plánu. Používatelia Netflixu môžu sťahovať obsah, keď je k dispozícii pripojenie Wi-Fi, a sledovať ho, keď sú offline. Rovnaká funkcia je teraz k dispozícii v aplikácii Netflix pre Windows 10. Aplikácia Netflix je dostupná iba prostredníctvom Windows Store, čo znamená, že táto funkcia je určená pre používateľov Windows 8 a Windows 10. Tu je návod, ako si môžete stiahnuť obsah Netflix v systéme Windows.

Stiahnite si obsah Netflix

Otvorte aplikáciu Netflix a kliknite na ikonu hamburgeru vľavo hore. Na paneli, ktorý sa vysunie, kliknite na „Dostupné na stiahnutie“.Netflix vám ukáže všetky televízne programy a filmy, ktoré si môžete stiahnuť. Kliknite na reláciu alebo film. Ak vyberiete reláciu na stiahnutie, zobrazí sa zoznam všetkých dostupných epizód. Epizódy, ktoré si môžete stiahnuť, budú mať tlačidlo sťahovania. Kliknite naň a epizóda sa začne sťahovať.

Keď spustíte sťahovanie, v spodnej časti aplikácie sa zobrazí modrý indikátor priebehu. Je všadeprítomný a zmizne len vtedy, ak niečo zahráte. Ak kliknete na indikátor priebehu, dostanete sa na stránku Moje stiahnuté súbory.

Pozastaviť a zrušiť sťahovanie

Z ikony hamburgeru vľavo hore prejdite na stránku „Moje stiahnuté súbory“. Táto stránka obsahuje zoznam všetkých dokončených a prebiehajúcich sťahovaní. Vyberte epizódu seriálu alebo film, ktorý sa práve sťahuje. Súhrnné okno má tlačidlo, ktoré indikuje priebeh sťahovania. Kliknite naň a z ponuky vyberte možnosť „Pozastaviť“ alebo „Zrušiť“.

Zobraziť stiahnutý obsah

Kliknite na ikonu hamburgeru vľavo hore. Na vysúvacom paneli vyberte možnosť „Moje stiahnuté súbory“.

Dostanete sa na stránku „Moje stiahnuté súbory“. Tu môžete kliknúť na ľubovoľnú epizódu filmu alebo seriálu, ktorá bola stiahnutá, a pozrieť si ju.

Odstrániť stiahnutý obsah

Stiahnutý obsah môžete odstrániť zo stránky Moje stiahnuté súbory. Kliknite na tlačidlo Upraviť, ikonu pera, vpravo hore. Vyberte epizódy seriálu a filmy, ktoré chcete odstrániť. Kliknutím na ikonu smetného koša vpravo hore ich všetky odstránite.

Zo zrejmých dôvodov to nebude fungovať vo webovej aplikácii Netflix. Používatelia macOS nebudú môcť sťahovať obsah Netflix, pretože neexistuje žiadna oficiálna aplikácia Netflix pre macOS. Táto funkcia bude prínosom pre vlastníkov Surface Book a na začiatku boli pravdepodobne cieľom.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac