Ako používať VPN na Netflixe na obídenie regionálnych blokov (2022)

Je možné obísť regionálne bloky Netflix, aby ste mohli sledovať svoje obľúbené medzinárodné televízne programy a filmy. Tu je postup:

 1. Vyberte si poskytovateľa VPN a zaregistrujte si plán.
 2. Stiahnite si a nainštalujte softvér VPN.
 3. Spustite svoj softvér VPN, vyberte server z krajiny, z ktorej chcete sledovať Netflix, a pripojte sa k nemu.
 4. Otvorte prehliadač a prejdite na https://www.netflix.com/. Mali by ste vidieť verziu stránky, ktorá zodpovedá umiestneniu vášho servera VPN.
 5. Prihláste sa a môžete stránku používať ako zvyčajne, ale teraz môžete vidieť všetok obsah z medzinárodnej lokality namiesto obsahu z vašej domovskej krajiny.

Netflix bol taký úspešný v zákaze sietí VPN a proxy, že si možno myslíte, že nie je možné odblokovať vaše obľúbené streamy zo zahraničia. Nenechajte sa zmiasť – stále existuje niekoľko špičkových sietí VPN so sieťami dostatočne výkonnými na to, aby obišli blok Netflix. Vyskúšali sme ich a nižšie uvádzame naše odporúčania, ktorých poskytovateľov použiť, a vysvetľujeme, ako sledovať Netflix pomocou VPN.

Blok VPN Netflix: Aké sú najlepšie siete VPNJe možné sledovať Netflix z iného regiónu, ako je váš vlastný? Chce to len trochu práce.

Tu je ukážka najlepších sietí VPN na odblokovanie Netflixu kdekoľvek:

 1. NordVPNNajlepšie VPN na odblokovanie Netflixu – Serverová sieť NordVPN patrí medzi najrozsiahlejšie v odbore, vďaka čomu sú jej silne šifrované pripojenia VPN dokonalým spôsobom, ako odblokovať Netflix po celom svete.
 2. Surfshark– Surfshark vládne, pokiaľ ide o streamovanie Netflixu z inej krajiny. Ktorýkoľvek z ich serverov bude fungovať a bude vopred nakonfigurovaný na optimálne streamovanie geograficky blokovaného obsahu.
 3. ExpressVPN– Rýchle rýchlosti a výkonné šifrovanie ExpressVPN majú skvelé výsledky pri odblokovaní Netflixu v USA, Veľkej Británii, Japonsku a ďalších.
 4. CyberGhost- Rešpektovaný hlavný poskytovateľ VPN s mnohými servermi, ktoré sú nástrojmi na prekonanie blokov Netflix. Jednoduché rozhranie.
 5. PrivateVPN– Táto ľahká, ale výkonná sieť VPN obsahuje servery špecifické pre Netflix, optimalizované pre rýchlosť a bezpečnosť.
 6. StrongVPN– Obmedzené iba na Netflix v USA, ale je to skvelá sieť VPN s prístupom k najobľúbenejšej knižnici Netflix, takže ju odporúčame.

Takmer 100 miliónov ľudí z celého sveta používa Netflix na sledovanie televíznych relácií a filmov. Možno ste však počuli, že Netflix ponúka v rôznych krajinách rôzny obsah. Aj keď všetci používatelia prechádzajú cez rovnakú webovú stránku, netflix.com, obsah, ku ktorému majú prístup, sa líšiv závislosti od ich polohy. Všimli ste si to, ak ste bolicestovať do zahraničiaa pokúsili ste sa niečo pozrieť na Netflixe – možno sa vám nepodarí načítať požadované video pretože nie je k dispozícii v regióne, v ktorom sa nachádzate . Na miestach ako Nemecko,Španielskoa Hong Kong, používatelia Netflixu nemôžu vidieť pôvodné programy Netflix (ako napríklad Shadow a Bone). Takže veľaPoužívatelia Netflixuobrátil na VPN, aby získal prístup k obsahu z iných krajín. Ak tyžiť v Nemeckuale chcel som pozerať aNetflixukázať, že to bolo dostupné iba v USA, stačí spustiť softvér VPN, pripojiť sa k americkému serveru, potom prejsť na netflix.com a sledovať bez problémov.

Nedávno to však mnohým prestalo fungovať.

Takže ak teraz hľadáte spôsoby, ako obísť zákaz Netflix VPN, urobili sme pre vás prieskum. Začneme vysvetlením, ako Netflix blokuje siete VPN, a potom vám ukážeme naše najlepšie možnosti, ako prekonať zákaz geografickej polohy odkiaľkoľvek na svete.

KONEČNÝ VÝPREDAJ: 2-ročná akcia so ZĽAVOU 70 %. Získajte VPN číslo 1 pre Netflix 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Problém s používaním VPN na odblokovanie streamovania Netflix

Netflix zasiaholo používaní sietí VPN a rozhodli sa zablokovať pokusy o to obísť ich obsah uzamknutý v regióne pomocou služieb VPN, čo sťažuje prístup k obsahu Netflix z iných krajín. Netflix bol do tejto akcie dotlačený držiteľmi autorských práv k filmom, pretože drahé práva na streamovanie veľkých filmov sa v rôznych krajinách predávajú samostatne.

Netflix VPN a prístup do katalógu

Keď na sledovanie filmu, ktorý nie je licencovaný vo vašej krajine, používate sieť VPN, ktorá spolupracuje s Netflixom, držitelia autorských práv za toto prehratie nedostanú platbu . Na Netflix bol teda vyvíjaný tlak, aby zabránil používateľom obchádzať regionálne zámky a sťažiť tozmeniť umiestnenie na Netflixe.

Existuje tiež faktor, že Netflix sa stáva tvorcom obsahu, ako aj distribútorom obsahu - teraz, keď sa ich predstavenia páčia Vynájdenie Anny a Ozark alebo filmy ako Nepozeraj hore sú také úspešné.

Pred niekoľkými rokmi zaujal Netflix tolerantnejší postoj k zákonu o súkromí a autorských právach, ale s rastúcim významom vlastného obsahu sa stáva prísnejším v súvislosti s potenciálnymi problémami pirátstva.

nakoniec Netflix uviedol, že chce poskytnúť globálny prístup k obsahu aby ste mohli sledovať všetok obsah, nech ste kdekoľvek na svete.

Dosiahnuť to však bude dlhý proces rokovaní s držiteľmi autorských práv, takže je nepravdepodobné, že by sa Netflix v dohľadnej dobe stal globálnym. Nateraz je vysoko pravdepodobné, že obsah Netflix zostane v blízkej budúcnosti uzamknutý v regióne.

Vysvetlenie detekcie VPN

Keď majú používatelia povolenú sieť VPN a navštívia stránku Netflix, môžu prehliadať obsah pomocou umiestnenia VPN .

Ak sa napríklad pripojíte k serveru VPN v Spojenom kráľovstve a prejdete na stránku netflix.com, uvidíte verziu lokality pre Spojené kráľovstvo a všetko bude fungovať. Keď však vyberiete video na prehrávanie,môže sa zobraziť chyba servera proxy, Ojoj, niečo sa pokazilo... Chyba streamu.

Pod týmto je varovanie, ktoré Netflix zistil, že ste pomocou odblokovača alebo servera proxy a nebudete môcť prehrať video. Ak sa vám zobrazí toto upozornenie, znamená to, že Netflix zablokoval vašu sieť VPN a nebudete môcť sledovať svoj obsah.

Tento problém je spôsobený sofistikovanou detekciou VPN, ktorú Netflix používa. VPN najprv funguje tak, ako to vidí webová stránka NetflixIP adresu vo Veľkej Británii, a tak poskytuje britskú verziu stránky (prečíta kód krajiny prichádzajúcej IP adresy a zobrazí príslušnú verziu stránky).

Používa ho však server Netflix, ktorý je hostiteľom skutočného video obsahu, a nie web oveľa prísnejšie metódy detekcie zistiť, či sa používa sieť VPN. To vám bráni sledovať video, aj keď môžete prechádzať webom.

SÚVISIACE ČÍTANIE: Ako obísť chybu proxy servera Netflix

Najlepšie možnosti VPN pre Netflix

Tu je náš zoznam najlepších sietí VPN, ktoré vám umožňujú sledovať Netflix odkiaľkoľvek:

jeden.NordVPN

NordVPN - Voľba editorov Navštívte stránku nordvpn.com

NordVPNvďaka silnému šifrovaniu a zásadám bez protokolovania je ideálny pre používateľov, ktorí majú veľký dôraz na súkromie. NordVPN sa špecializuje na obchádzanie regionálnych zámkov, takže má jednu z najväčších sietí serverov s viac ako 5 280 servermi v 60 krajinách. NordVPN má v skutočnosti servery optimalizované pre Netflix, ktoré na fungovanie nevyžadujú ďalšiu konfiguráciu.

Ide o konkrétne očíslované servery, ktoré boli špeciálne nastavené na sledovanie Netflixu. Presné pokyny na sledovanie Netflixu nájdete na webovej stránke NordVPN. Podľa informácií NordVPN servery v súčasnosti spolupracujú s Netflixom v USA, ako aj vo Francúzsku, Indii, Holandsku, Kanade, Nemecku a Austrálii.

Prečítajte si naše celéKontrola NordVPN.

Pros
 • ŠPECIÁLNA PONUKA: 2-ročný plán (zľava 70 % - odkaz nižšie)
 • Väčšina serverov VPN s rôznymi adresami IP
 • Nulové úniky: IP/DNS/WebRTC
 • Dvojitá ochrana údajov
 • Skvelý zákaznícky servis cez chat.
Zápory
 • Veľmi malý
 • Niekedy je spracovanie vrátenia peňazí pomalé (ale vždy to urobte).
NAJLEPŠIE PRE NETFLIX: Žiadny iný poskytovateľ neponúka taký rýchly alebo rýchly prístup k Netflixu ako NordVPN. Získajte obrovskú zľavu 66 % za registráciu na 2-ročný plán, čím sa mesačná cena zníži iba na 3,99 USD. Upozorňujeme tiež, že všetky plány sa dodávajú s bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

dva.Surfshark

Surfshark VPN Navštívte surfshark.com

Surfsharksa rýchlo etablovala ako hlavný hráč na trhu VPN. A ich rýchly úspech je z veľkej časti spôsobený výnimočne spoľahlivým prístupom k Netflixu kdekoľvek na svete. V skutočnosti sa môžete pripojiť k akémukoľvek z ich 3200 serverov a odblokovať 14 rôznych knižníc Netflix. Nie je potrebné použiť žiadne špeciálne nastavenia, nie je potrebné loviť servery kompatibilné so streamovaním; stačí kliknúť na pripojenie a môžete začať flámovať!

Vďaka výkonnému šifrovaniu 256-AES-GCM vám ani tie najprísnejšie vládne obmedzenia alebo obmedzenia poskytovateľa internetových služieb nijako nezabránia pozerať, čo chcete, keď chcete. A aby vás nikto nesledoval, odpočívajte s vedomím, že Surfshark má množstvo ustanovení o ochrane osobných údajov vrátane zásadných zásad bez protokolovania, štruktúry serverov bez disku a ochrany pred únikmi IP, DNS a WebRTC.

Ak chcete ešte viac presadiť silnú cenzúru, jednoducho zapnite režim NoBorders Surfshark. A užite si streamovanie bez reklám s ich prepínačom CleanWeb.

Prečítajte si naše celérecenzia Surfshark.

Pros
 • Spoľahlivo odblokuje Netflix USA, Spojené kráľovstvo, Japonsko a ďalšie
 • Viac ako 800 serverov v 50 krajinách po celom svete a neustále rastie
 • Široká dostupnosť aplikácií pre stolné počítače, mobilné zariadenia, konzoly, inteligentné televízory a ďalšie
 • So sídlom na Britských Panenských ostrovoch, kde neexistujú žiadne zákony o uchovávaní údajov
 • Užitočný 24/7 live chat so skutočnou ľudskou bytosťou.
Zápory
 • Serverová sieť nie je ani zďaleka taká rozsiahla ako u hlavných konkurentov
 • Nároční používatelia si možno budú priať viac nastavení, s ktorými sa môžu popasovať.

Prečítajte si naše celérecenzia Surfshark.

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ROZPOČTU: Surfshark bezpečne odblokuje 14 knižníc Netflix po celom svete jediným kliknutím. Získajte zľavu 83 % na dvojročný plán + 3 mesiace ZADARMO len za 2,21 $ mesačne.

3.ExpressVPN

ExpressVPN Navštívte stránku expressvpn.com

ExpressVPNmá extrémne rýchly serverov ktoré sú ideálne na streamovanie Netflixu, vďaka čomu je jedným z najspoľahlivejších poskytovateľov VPN. Vďaka obrovskej sieti 160 serverových umiestnení v 94 krajinách po celom svete budete môcť jednoducho použiť ExpressVPN na sfalšovanie svojej polohy na sledovanie Netflixu z miest ako USA, Kanada a Nemecko.

Možno zistíte, že nie všetky servery fungujú s Netflixom, keď používate ExpressVPN, pretože detekcia VPN sa časom vyvíja. Ak ste vyskúšali niekoľko serverov a nenašli ste ten, ktorý funguje, môžete kontaktovať 24/7 zákaznícky servis ExpressVPN a požiadať ich o odporúčanie, ku ktorému serveru sa pripojiť. Mali by byť schopní nasmerovať vás na server, ktorý potrebujete.

ExpressVPN podporuje množstvo rôznych platforiem vrátane Windows, Mac OS, Linux, Android, Chromebook, Kindle Fire a Firestick, Nook a mnoho ďalších. Silné 256-bitové šifrovanie AES udržuje vaše údaje v bezpečí a zásada bez protokolovania zaisťuje vaše súkromie s ExpressVPN.

Prečítajte si naše celéRecenzia ExpressVPN.

Pros
 • Odblokovanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Super rýchle servery (minimálna strata rýchlosti)
 • Šifrovanie AES-256
 • Neuchovávajú sa žiadne protokoly osobných údajov
 • Podpora živého chatu.
Zápory
 • Drahý mesačný plán.
VEĽKÝ VŠESTRANNÝ: Získajte zľavu 49 % na ročný plán. Vrátane 30-dňovej záruky vrátenia peňazí.

Štyri.CyberGhost

kyberghost Navštívte cyberghost.com

CyberGhostsa podarilo znovuobjaviť pod novým vlastníctvom. Výrazne zlepšili prevádzku pridaním záplavy nových serverov a umiestnení, výrazne zlepšili rýchlosť a zvýšili bezpečnosť celej svojej infraštruktúry.

Dobrá vec na reklame približne 6 600 serverov v 88 krajinách po celom svete je, že niektoré z nich sú špeciálne určené na streamovanie Netflix – stačí otvoriť aplikáciu a vybrať preferovaný server z ponuky streamovania.

To znamená, že nebudete musieť kontaktovať zákaznícku podporu pre fungujúce servery alebo len skúšať náhodné zakaždým, keď narazíte na problém.

Okrem toho je tu funkcia kontroly, ktorá vám umožňuje zobraziť palec hore alebo dole na adrese IP servera, ktorá pingne tím podpory, či bol server zablokovaný alebo nie.

Z hľadiska ochrany osobných údajov má CyberGhost sídlo v Rumunsku – krajine, ktorá nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov, čo znamená, že môžete streamovať v úplnom súkromí, pričom nedochádza k úniku žiadnych protokolov a používania údajov.

Prečítajte si naše celéCyberGhost recenzia.

Pros
 • NÍZKA CENA: 6 EXTRA bezplatných mesiacov (79% zľava - odkaz nižšie)
 • P2P povolené na akomkoľvek serveri okrem USA a Ruska
 • Jurisdikcia v Rumunsku
 • Prísne žiadne protokolovanie
 • 24/7 Live Chat podpora.
Zápory
 • Nie je možné odblokovať niektoré ďalšie streamovacie stránky.
PONUKA PRE ČITATEĽOV: Len 2,15 $ mesačne.

5.PrivateVPN

privatevpn Navštívte stránku privatevpn.com

PrivateVPNje ďalšie skvelé riešenie na odblokovanie Netflixu. Dôrazne sa zameriavajú na súkromie a použiteľnosť, čo znamená, že vám umožnia pohodlný a bezpečný prístup k obsahu.

PrivateVPN má aplikácie pre smartfóny, počítače a dokonca aj Firestick – prichádza so super ľahkým a celkom elegantným rozhraním, takže ho môže používať každý bez ohľadu na to, aký je technicky zdatný. Stačí si vybrať server a pripojiť sa. Podľa štandardov tohto zoznamu najlepších sietí VPN ich nie je veľa, ale stále máte na výber štedrých 200 serverov v 63 krajinách.

Služba prichádza s jedinečnou funkciou, vďaka ktorej bude sledovanie Netflixu mimoriadne jednoduché. Máme tým na mysli potvrdené servery, ktoré spolupracujú so službou – jednoducho si prezrite zoznam serverov a uvidíte niekoľko zvláštnych štítkov: ?Netflix?, Hulu? , ?BBC? a ďalšie.

Prečítajte si naše celéRecenzia PrivateVPN.

ŠPECIÁLNA PONUKA:Kúpte si 2-ročný plán a získajte našu skvelú zľavu 79 %.Len 2,50 $ mesačne.

6.StrongVPN

strongvpn Navštívte stránku strongvpn.com

Niektorí používatelia sa sťažujúStrongVPNnefunguje s Netflixom. Naše testovanie odhalilo, že v USA majú špecifické servery na odblokovanie Netflix USA — Miami a celkovo 950 serverov v 30 krajinách.

Jedinou nevýhodou je, že sme nemohli použiť protokol OpenVPN, ktorý je bezpečnejší ako PPTP (Poznámka: SSTP tiež fungovalo v čase písania) a že nemôžete odblokovať Netflix z aplikácie.

ŠPECIÁLNA PONUKA: Prihláste sa na odber ročného plánu s našou zľavou 67 %., len 3,66 $ mesačne. Navyše si vychutnajte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Netflix a zdieľané IP adresy

Prvým problémom, ktorý detekcia VPN skúma, sú zdieľané adresy IP . Mnoho poskytovateľov VPN bude používať zdieľané adresy IP, takže môžete byť na rovnakej adrese IP ako desiatky alebo dokonca stovky iných používateľov.

To je výhodné pre anonymitu, ale pre Netflix je ľahké zistiť, ktoré adresy IP pristupujú k obrovskému množstvu údajov, čo naznačuje, že ide o zdieľanú IP IP VPN, a zablokovať ich.

Anonymita verzus obetovanie súkromia

Jedným z riešení je použitie anindividuálnu IP adresu, ktoré niektorí poskytovatelia VPN ponúkajú, ale toto stráca výhodu anonymity ponúka zdieľaná IP.

Ďalším problémom je, že poskytovatelia VPN zvyčajne nakupujú IP adresy vo veľkom množstve, takže budú mať veľa serverov pod podobnými IP adresami. Keď Netflix zistí, že konkrétnu IP adresu používa VPN, niekedy hromadne zablokuje celý rad adries.

To znamená, že tento problém môže postihnúť používateľov, ktorí dokonca nepoužívajú siete VPN, pretože ich adresa IP sa náhodou blíži k rozsahu adries IP VPN.

Pravidlá, ktoré Netflix používa na zisťovanie sietí VPN, sú nie úplne pochopené a ich detekcia VPN sa postupom času neustále vyvíja. To vytvorilo situáciu, keď veľa, ak nie väčšina sietí VPN, už nebude fungovať s Netflixom.

Aj keď ste zákazníkom Netflixu, ktorý chce mať iba prístupstreamingobsah z vašej krajiny, službu stále nebudete môcť používať bez vypnutia siete VPN a obetovať svoje súkromie .

Používanie aplikácie Netflix vs prehliadač (testované)

Samostatná komplikácia s pozeraním cez VPN sú dva rôzne spôsoby, ktorými pristupujete k službe Netflix. Okrem zakázania adries IP Netflix zisťuje aj siete VPN tým, že zisťuje, či je umiestnenie vašej adresy IP aDNS serverzápasy.

Ak na sledovanie Netflixu používate webový prehliadač a máte nainštalovanú sieť VPN, poskytovateľ VPN bude môcť smerovať vašu premávku cez server DNS, ktorý poskytol. Týmto spôsobom sa vaša návštevnosť a váš server DNS zhodujú a nespustíte chybu servera proxy.

SÚVISIACE ČÍTANIE: Ako získať americkú IP adresu odkiaľkoľvek

Keď sa pokúsite použiť Netflix v aplikácii pre váš Android aleboiOSzariadenie, nie vždy to funguje. Aplikácie môžu prepísať nastavenia DNS na vašom zariadení a prinútiť vaše zariadenie používať predvolený server názvov poskytovateľa internetových služieb.

To znamená, že keď je vaša služba VPN zapnutá, umiestnenie prenosu prechádzajúceho cez server sa nezhoduje so serverom DNS, takžeStreamovanie Netflixaplikácia dokáže zistiť použitie VPN.

V tomto prípade spustíte chybu servera proxy.

Obíďte zákaz VPN a odblokujte obsah Netflix

Mnohí poskytovatelia VPN zatiaľ nedokázali vyriešiť tento problém, aby umožnili používateľom sledovať Netflix prostredníctvom aplikácie. Siete VPN, ktoré sme vybrali, však našli spôsob, ako tento problém vyriešiť, aby to fungovalo.

Nainštalujte si do smerovača sieť VPN, aby ste mali prístup k neobmedzenému streamovaniu zo služby Netflix v USA

Alternatívnou stratégiou na zvládnutie tohto problému jenainštalujte softvér VPN priamo do smerovačaskôr než na vaše jednotlivé zariadenia. Týmto spôsobom bude všetka prevádzka odosielaná cez váš smerovač (t. j. všetka prevádzka pochádzajúca z vašej domácej siete) automaticky šifrovaná.

Po nainštalovaní softvéru VPN do smerovača budete musieť nakonfigurovať svoje nastavenia tak, aby odosielali dotazy DNS na servery DNS, ktoré poskytuje vaša VPN. Teraz môžete sledovať Netflix na akomkoľvek zariadení – dokonca aj prostredníctvom aplikácie – bez spustenia chyby servera proxy .

Pokyny, ako nainštalovať softvér VPN do smerovača a ako nakonfigurovať nastavenia DNS, nájdete na webovej stránke poskytovateľa VPN.

Ako používate Netflix s VPN?

Keď si vyberiete poskytovateľa VPN a zaregistrujete sa na plán, potom je používanie vašej VPN s Netflixom jednoduché. Začať stiahnutím a inštaláciou softvéru VPN od zvoleného poskytovateľa.

Keď spustíte softvér pre prvýkrát , uvidíte zoznam serverov v rôznych krajinách, ku ktorým sa môžete pripojiť. Nájdite ten, ktorý sa nachádza v krajine, kde chcete sledovať Netflix, a pripojte sa k nemu.

Funguje moja sieť VPN?

Ak chcete skontrolovať, či vaša sieť VPN funguje, prejdite na stránku https://whatismyipaddress.com/ . Táto stránka vám to povie vašu aktuálnu IP adresu a zobraziť polohu tejto adresy na mape . Uistite sa, že adresa IP sa zhoduje s umiestnením, z ktorého chcete získať prístup k Netflixu.

Teraz môžete otvoriť prehliadač a prejsť na https://www.netflix.com/ . Mali by ste vidieť verziu stránky, ktorá zodpovedá umiestneniu vášho servera VPN. Ak ste si teda vybrali server vo Veľkej Británii, mali by ste vidieť britskú verziu Netflixu . Prihláste sa a môžete stránku používať ako obvykle, ale teraz uvidíte celý obsah Spojeného kráľovstva namiesto obsahu vašej domovskej krajiny.

Túto metódu môžete použiť na prístup k Netflixu z celého sveta . Niektoré z najpopulárnejších verzií Netflixu sú verzie v USA, Kanade a Spojenom kráľovstve, pretože majú veľa obsahu, ktorý chýba v iných krajinách, ako je Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Španielsko, Hong Kong aTurecko.

Obíďte zámky regiónu Netflix pomocou siete VPN

Netflix sa vydal na misiuobchádzať ich regionálne zámkyza posledný rok alebo dva je stále ťažšie a ťažšie a podarilo sa im zablokovať mnohých používateľov VPN.

Aj keď môže byť pochopiteľné, že musia presadzovať prísne pravidlá uzamykania regiónu od držiteľov autorských práv, ktorí poskytujú ich obsah, je veľmi kontroverzné, že blokujú prístup aj tým zákazníkom, ktorí chcú používať VPN, aby chránili svoje súkromie.

Slová na rozlúčku – Budúcnosť používania VPN a Netflix

Nakoniec sa Netflix snaží sprístupniť všetok svoj obsah globálne, ale zatiaľ , sme uviazli v uzamknutí regiónu prePredplatiteľ služby Netflix.

Ak však chcete získať prístup k obsahu Netflix z iných krajín, stále je to možné. Môžete použiť ktoréhokoľvek z dvoch poskytovateľov VPN, ktorých odporúčame tu – NordVPN a ExpressVPNobísť zámky regiónu Netflix .

Používanie sietí VPN je momentálne vašou najlepšou možnosťou prístupu k Netflixu

Detekcia VPN bude aj naďalej sofistikovanejšia, takže možno budete musieť požiadať o radu, aby ste našli konkrétne servery, ku ktorým sa môžete pripojiť, aby ste získali prístup k Netflixu, ale v súčasnosti sú tieto dve najspoľahlivejšie možnosti pre VPN na prístup k Netflixu. .

Skúsili ste obísť zámky regiónu Netflix? Používate niektorú z odporúčaných sietí VPN alebo máte inú, ktorú uprednostňujete? Dajte nám vedieť svoje tipy v komentároch nižšie!

Odblokovanie Netflixu: Rýchle najčastejšie otázky o tom, ako odblokovať obsah

  Ktoré siete VPN fungujú s Netflixom?
  Urobili sme viac ako 5 000 testov na 45+ VPN a prišli sme s tými, ktoré FUNGUJÚadokážu odblokovať Netflix. Sú to: NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost, PrivateVPN a StrongVPN. Je používanie VPN s Netflixom nezákonné?
  Keďže Netflix nevie, či sa VPN používa na legitímne účely, blokuje používanie VPN pre svojich používateľov. To však neznamená, že budete robiť niečo nezákonné, keď ho použijete. Neexistuje žiadny zákon proti používaniu VPN na sledovanie Netflixu. Prečo potrebujem VPN s Netflixom?
  Sieť VPN je viac než len nástroj na oklamanie aplikácií a webových stránok, aby si mysleli, že vaša poloha je niekde inde, než je. Odporúčame používať sieť VPN, pretože je to vo vašom najlepšom záujme, pokiaľ ide o súkromie. Prečo Netflix vždy nefunguje s VPN?
  Pretože nepoužívate správnu sieť VPN. Náš výskum viac ako 45 sietí VPN ukazuje, že iba niekoľko vybraných služieb dokáže skutočne odblokovať sledovanie Netflixu. Ako používate VPN na odblokovanie Netflixu?
  Používanie VPN s Netflixom je jednoduché. Stačí sa zaregistrovať do odporúčanej služby VPN z nášho zoznamu a potom postupovať podľa ich pokynov na nastavenie všetkého.
Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN. NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje to plný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete späť plnú náhradu . Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad