Ako opraviť príliš veľa zlyhaní prihlásenia na Steam z vašej siete Chyba

Steam je herná platforma a možno si myslíte, že na bezpečnosti na nej nezáleží. Koniec koncov, čo niekto ukradne? Vaše úspechy v hre? Ak ty kúpiť hry na Steame , a to robí každý, vaše fakturačné údaje, nehovoriac o vašom telefónnom čísle, sú dve veci, ktoré by potenciálnych hackerov mohli zaujímať.

To je dôvod, prečo, ak máte príliš veľa neúspešných pokusov, Steam vás uzamkne. Zobrazí sa chybové hlásenie V krátkom časovom období sa z vašej siete vyskytlo príliš veľa zlyhaní prihlásenia. Počkajte a skúste to znova neskôr.

Vyskytlo sa príliš veľa zlyhaní prihláseniaSteam príliš veľa zlyhaní prihlásenia z vašej siete

Problém s týmto chybovým hlásením je, že nedefinuje, ako dlho bude krátke časové obdobie ' mal by byť.

Tu je návod, ako môžete opraviť príliš veľa zlyhaní prihlásenia v službe Steam v dôsledku chyby siete.

1. Počkajte 30 minút

„Krátky časový úsek“ je dlhý 30 minút. Ak máte čas, počkajte a potom sa prihláste do služby Steam. Chyba zmizne, aj keď sa vám stále môže zobraziť výzva na zadanie kódu CAPTCHA.

2. Iná sieť

Hlavným problémom, okrem toho, že ste zabudli svoje heslo a urobili ste príliš veľa pokusov ho uhádnuť, je to, že všetky pokusy pochádzali z jednej siete.

Steam je teraz voči tejto sieti podozrivý a zakázal vám ju používať na prihlásenie. Rýchlym riešením je použiť na prihlásenie inú sieť.

Teraz už nikto nemá k dispozícii druhé internetové pripojenie pre prípad, že by Steam uvalil na ich sieť jemný zákaz. Takže máte dve alternatívy; mobilný hotspot alebo VPN.

3. Mobilný hotspot

Každý má telefón a väčšina, ak nie všetky, moderné telefóny s Androidom a všetky iPhony vám to umožňujúvytvoriť hotspot. Počítač alebo notebook môžete pripojiť k hotspotu telefónu a prihlásiť sa do služby Steam.

Použite Steam s hotspotom na tridsať minút, po ktorých sa môžete prepnúť späť na hlavné pripojenie. Spotrebuje to vaše mobilné dáta, takže si dobre premyslite, kým sa rozhodnete pre toto riešenie.

4. VPN

Potrebujete Steam, aby ste si mysleli, že sa pripájate z inej siete, než z ktorej ste urobili toľko neúspešných pokusov. Ak to chcete urobiť, zvážte použitie siete VPN.

VPN zakryje vašu IP a umožní vám obísť mäkký zákaz. Ak už používate sieť VPN, odpojte ju a pripojte sa priamo k internetu. Konečný výsledok bude rovnaký.

Po uplynutí 30-minútového zákazu môžete Steam používať tak, ako to bežne robíte, t. j. s alebo bez VPN.

Uistite sa, že ste si vybrali dobrú sieť VPN, ak je to cesta, ktorou idete. Niektoré siete VPN neodvádzajú dobrú prácu pri maskovaní vašej adresy IP, zatiaľ čo iné nešifrujú prenos.

NordVPN

Navštívte stránku nordvpn.com

Odporúčame použiť NordVPN ak hľadáte najlepšiu službu VPN. Je to rýchle a spoľahlivé a tiež bezpečné. Čitatelia Hostingdale môžu tiežzískajte zľavu 68 % na 2-ročný plán.

Prečítajte si naše celéPrehľad NordVPN.

Pros
  • Servery optimalizované na odblokovanie Netflixu
  • Rýchle a stabilné pripojenia
  • Pripojte až 6 zariadení naraz
  • So sídlom v Paname
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
Zápory
  • Pripojenie aplikácií môže byť niekedy pomalé.

Steam príliš veľa pokusov o aktiváciu?

Stretli ste sa s Steam príliš veľa zlyhaní prihlásenia z vašej siete chyba? Ako sa vám to podarilo obísť? Osvedčilo sa vám niečo z vyššie uvedeného?

Radi by sme od vás počuli, tak nám dajte vedieť v komentároch nižšie.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022 Predchádzajúci Článok

Najlepšie aplikácie pre Firestick a FireTV v roku 2022

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac Čítajte Viac

Spotify sa neotvorí: Ako opraviť neotváranie Spotify v systéme Windows 10 a Mac