Ako niekoho sledovať na Snapchate

Sledovanie niekoho na Snapchate je podobné ako sledovanie niekoho na Twitteri. Nie je zahrnutý žiadny „schvaľovací“ proces. Facebook aj LinkedIn majú niečo podobné. Môžete sledovať niekoho na Facebooku a LinkedIn a prezerať si všetky jeho verejné príspevky vo svojom informačnom kanáli. V podobnom duchu môžete niekoho sledovať na Snapchate a pozrieť si jeho príbeh. Nemusia vás nevyhnutne nasledovať, t. j. pridať si vás ako priateľa. Nemôžete im však poslať súkromnú správu, pokiaľ si vás nepridajú späť.

Predtým, ako vám povieme, ako niekoho sledovať na Snapchate, musíme si ujasniť trochu terminológie. Na Snapchate sledovanie znamená pridať osobu ako priateľa. Nazývame to nasledovanie, pretože to je všeobecný výraz, ktorý používajú iné populárne stránky sociálnych médií.

Sledujte niekoho na Snapchate

Ako už bolo uvedené, sledovať niekoho na Snapchate znamená pridať ho ako priateľa. Existujú dva spôsoby, ako to urobiť. Osobu môžete vyhľadať podľa rukoväte alebo ju môžete naskenovaťSnapcode. Rozdiel medzi nimi je v tom, že nemôžete len získať Snapcode používateľa, pokiaľ ho s vami nezdieľajú verejne alebo súkromne.Hľadať podľa mena

Otvorte Snapchat a klepnite na vyhľadávací panel v hornej časti. Zadajte meno osoby, ktorú chcete sledovať na Snapchat. Nemusíte nevyhnutne poznať používateľské meno Snapchat osoby, ale pomôže vám, ak sa vo výsledkoch vyhľadávania nachádza viacero ľudí s rovnakým menom.

Mali by ste tiež vedieť, že je rozdiel medzi používateľským účtom a účtom vydavateľa. Napríklad BBC nemá účet Snapchat s názvom BBC. Ak do vyhľadávacieho panela zadáte CNN, nájde sa účet CNN, ktorý je účtom vydavateľa. Snapchat vám povie, či je účet účtom vydavateľa, takže viete, koho sledujete. Klepnutím na tlačidlo „Pridať“ pridáte účet do zoznamu priateľov.

Naskenujte Snapcode

Ako už bolo spomenuté, musíte mať Snapcode pre používateľa, aby ste si ho mohli pridať ako priateľa. Snapcode sa zdieľa ako obrázok. Musíte si ho uložiť do priečinka fotoaparátu. Prípadne, ak vidíte Snapcode online alebo niekde vytlačený, môžete si ho odfotiť. Snapchat bude môcť naskenovať kód z fotografie.

Otvorte Snapchat a klepnite na ikonu Snapchat v ľavej hornej časti obrazovky. Na obrazovke profilu klepnite na „Pridať priateľov“. Na obrazovke „Pridať priateľov“ klepnite na možnosť „Snapcode“.

Snapchat otvorí váš fotoaparát a požiada vás, aby ste vybrali obrázok, ktorý obsahuje Snapcode. Potom nájde účet a dá vám možnosť pridať ho, alebo ak ide o účet vydavateľa, prihláste sa na jeho odber.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ Predchádzajúci Článok

Windows Media Player nezobrazuje video (iba zvuk) – OPRAVENÉ

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad Čítajte Viac

Vytvorte si prispôsobený informačný kanál hudobných správ s Muzinou pre iPad