Ako nainštalovať Apple Mobile Device Support bez iTunes na Windows 10

Ak používate iPhone, pravdepodobne s ním budete musieť používať aj iTunes. Je to jeden z mála spôsobov, ako môžete do telefónu pridať hudbu z počítača. V mnohých prípadoch nemáte na iPhone ani prístup k fotoaparátu, pokiaľ nemáte nainštalovaný iTunes.Väčšina problémov, ktoré máte, keď pripojíte iPhone k systému Windows 10možno opraviť inštaláciou iTunes.

iTunes nie je najlepšia aplikácia. V skutočnosti existujú aplikácie tretích strán, ktoré vám umožňujú spravovať súbory na iPhone. Jediný dôvod, prečo sú všetci na pracovnej ploche inej ako Apple nútení nainštalovať iTunes, je tennainštaluje ovládače potrebné na pripojenie iPhone.

Nainštalujte si Apple Mobile Device Support bez iTunesAk si chcete nainštalovať Apple Mobile Device Support na Windows 10 bez iTunes, môžete vyskúšať dve veci.

1. Podpora mobilných zariadení Apple – aktualizácia systému Windows

Windows 10 automaticky nainštaluje ovládače po pripojení nového hardvéru a iPhone nie je výnimkou. Uistite sa, že máte po ruke autentický dátový kábel Apple alebo Apple pre váš iPhone.

 1. Uistite sa, že vaše Systém Windows 10 je pripojený k internetu .
 2. Pripojte iPhonedo vášho systému Windows 10.
 3. Budete počuť známe nový hardvér detekovaný zvuk, a Windows 10 stiahne ovládače .
 4. Počkajte na a upozornenie/upozornenie na pracovnej ploche aby som ti povedal zariadenie je pripravené na použitie .
 5. Otvor Aplikácia Nastavenia .
 6. Ísť do Aplikácie>Aplikácie a funkcie.
 7. Prejdite zoznamom nainštalovaných aplikácií a vyhľadajte Podpora mobilných zariadení Apple . Mal by byť nainštalovaný.

2. Podpora mobilných zariadení Apple – spustiteľný súbor iTunes

Ak Windows 10 nenainštaluje Apple Mobile Device Support po pripojení vášho iPhone k vášmu systému, môžete si ho nainštalovať zo spustiteľného súboru iTunes bez toho, aby ste si nainštalovali samotný iTunes.

 1. Stiahnuť ▼ a nainštalovať 7-zip .
 2. Stiahnite si spustiteľný súbor iTunes súbor od spoločnosti Apple. Kliknite Stiahnite si iTunes 12.4.3 pre Windows a uložte spustiteľný súbor.
 3. Otvorte Prieskumník a prejdite do priečinka spustiteľného súboru iTunes bol uložený do. Kliknite naň pravým tlačidlom myši a vyberte Open With>7-Zip .
 4. V 7-zipovom okne, ktoré sa otvorí, vyberte AppleApplicationSupport.msi a AppleMobileDeviceSupport64.msi . Kliknite na Tlačidlo na extrahovanie v hornej časti a vyberte priečinok, do ktorého chcete extrahovať súbory.
 5. Spustite AppleApplicationSupport.msi a umožnite mu inštalovať súbory.
 6. Ďalšie, spustite AppleMobileDeviceSupport64.msi a nechajte ho dokončiť inštaláciu ovládača.
 7. Reštartujte systém.
 8. Otvor Aplikácia Nastavenia .
 9. Ísť do aplikácie a hľadať Podpora mobilných zariadení Apple . Mala by sa zobraziť a budete sa môcť ľahko pripojiť k iPhone.

Záver

Ovládače Apple Mobile Device Support sú potrebné aj vtedy, ak na správu súborov na vašom iPhone používate aplikáciu, ktorá nepochádza od Apple. Niektoré aplikácie môžu byť schopné nainštalovať tento ovládač, keď sú nainštalované, ale je dobré vedieť, ako ich nainštalovať manuálne.

Získajte denné tipy do doručenej pošty Newsletter Pripojte sa 35 000+ ostatných čitateľov
Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome Predchádzajúci Článok

Ako zablokovať YouTube v prehliadači Google Chrome

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte Čítajte Viac

Ako vyrobiť zelené farbivo v Minecrafte