8 najlepších súkromných torrent stránok pre rok 2022

Najbezpečnejšie torrentové stránky s najlepšími katalógmi takmer vždy vyžadujú pozvanie na pripojenie od existujúceho člena súkromnej komunity na zdieľanie súborov. Ak si nie ste istí, kde začať získavať prístup k súkromným torrentovým stránkam, zostaňte na tejto stránke. Preskúmame najlepšie stránky a ukážeme vám, ako používať VPN na skutočne anonymné sťahovanie.

Torrenty sa stali predvoleným spôsobom zdieľanie veľkých súborov. Či už sťahujete celé e-learningové kurzy alebo len niekoľko HD filmov, torrenty sú jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako získať obsah, ktorý potrebujete. Väčšina torrentov pochádza z verejných sledovačov, ako naprPirátska zátokaalebo Kickass torrenty . Iné pochádzajú zo súkromných služieb len na pozvanie, ktoré neumožňujú sťahovanie len tak komukoľvek. Budete potrebovať sieť VPN. Prečo používať VPN s The Pirate Bay alebo inými stránkami s torrentovými filmami? Chceš byť v bezpečí, však? Siete VPN ponúkajú ochranu údajov pri sťahovaní.Tu sú najlepšie siete VPN na bezpečné používanie súkromných stránok na torrentovanie:

 1. NordVPN– Najlepšie torrentovanie VPN – Tvrdé ustanovenia o ochrane osobných údajov, vysoké rýchlosti a neuveriteľne rozsiahla celosvetová sieť robia z NordVPN najlepšiu voľbu pre súkromné ​​torrentovanie. Zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.
 2. Surfshark– Ak hľadáte bezpečné pripojenie k súkromným torrentovým stránkam, Surfshark je najlacnejší spôsob, ako to urobiť bezpečne.
 3. ExpressVPN– ExpressVPN má povesť rýchlosti, takže ak potrebujete rýchlo sťahovať veľké torrentové súbory, je to skvelá voľba.
 4. IPVanish– Časovo overená a dôveryhodná sieť VPN používaná na zdieľanie P2P po celom svete.

Dostať sa na súkromnú torrentovú stránku si však vyžaduje trochu úsilia, preto by ste si ciele mali vyberať opatrne. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších súkromných torrentingových služieb na internete.

KONEČNÝ PREDAJ: 2-ročná akcia so 70 % ZĽAVOU Získajte VPN s hodnotením číslo 1 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pred torrentom získajte sieť VPN

Aj keď sú súkromné ​​stránky na torrentovanie bezpečnejšie ako verejné, vaše údaje môžu byť stále ohrozené. Nielenže posielate nespracované informácie na servery a používateľov po celom svete, ale každá vaša požiadavka je spojená sIP adresa spojená s vašou identitoua umiestnenie. Poskytovatelia internetových služieb to môžu zaznamenať a zdieľať s tretími stranami alebo dokoncavládne agentúry, čím sa vaše kedysi súkromné ​​stiahnuté súbory premenia na voľne dostupné informácie.

Virtuálna súkromná sieť zašifruje vašu komunikáciu a priradí vám ainú IP adresu, úplne maskuje vašu aktivitu pred tretími stranami a chráni vás. Ktorá služba VPN je však pre vás najlepšia? Vybrali sme na základe nasledujúcich kritérií, vďaka čomu si budete môcť stiahnuť všetko, čo chcete, pomocou rýchleho súkromného pripojenia:

 • Žiadne protokolovanie
 • Žiadne obmedzenia šírky pásma
 • Anonymné spôsoby platby
 • Veľká veľkosť siete servera
 • Neprelomiteľné šifrovanie

Najlepšie VPN pre rýchle a bezpečné sťahovanie torrentov

Zopakujme: Nepoužívajte torrenty v nešifrovanej sieti! Môže sa to zdať ako ťažký predaj, ale konkurencia v posledných rokoch výrazne znížila ceny VPN, zatiaľ čo vaša investícia vám vráti niečo neoceniteľné – pokoj v duši. Prehľadali sme trh VPN s najlepšími poskytovateľmi bezpečných torrentov s vysokou rýchlosťou a rozhodli sme sa pre nasledujúce služby:

jeden.NordVPN

NordVPN - Voľba editorov Navštívte stránku nordvpn.com

NordVPNmá snáď najlepšiu povesť medzi používateľmi torrentu, a to nie je náhoda. Väčšinu desaťročí neustále zavádzali rozšírenia siete, nové funkcie ochrany osobných údajov a celkové vylepšenia výkonu. Dokonca aj teraz sú na vrchole odvetvia VPN a nechcú sa usadiť.

Stačí sa pozrieť na ich sieť, ktorá zahŕňa takmer 5280 serverov v 60 krajinách sveta. Nikdy nebudete mať problém nájsť spojenie, ktoré odblokuje torrenty – dokonca ani v tých najprísnejšie cenzurovaných krajinách, ako je Čína. Pridajte 256-bitové šifrovanie AES, svoj výber zo všetkých hlavných protokolov VPN, zahmlievania a dokonca aj vyhradených serverov vhodných pre P2P a môžete si sťahovať torrenty do obsahu svojho srdca v úplnom súkromí.

Pre úplnú anonymitu môžete za predplatné VPN zaplatiť v bitcoinoch. A oddýchnite si s vedomím, že NordVPN vás nikdy neporazí, pretože ich politika neprihlásenia bola nezávisle kontrolovaná.

Prečítajte si naše celéKontrola NordVPN.

Pros
 • ŠPECIÁLNA PONUKA: 2-ročný plán (zľava 70 % - odkaz nižšie)
 • Viac ako 5 400 serverov v 61 krajinách
 • Nenašli sa žiadne úniky IP/DNS
 • Prísna politika nulových protokolov pre návštevnosť aj metadáta
 • 24/7 chat podpora.
Zápory
 • Niektoré servery môžu mať priemerné rýchlosti d/l
 • Spracovanie vrátenia peňazí môže trvať 30 dní.
NAJLEPŠIE PRE TORRENTING: NordVPN je najlepšia VPN pre rýchle, súkromné ​​sťahovanie torrentov, bez toho . Získajte obrovskú zľavu 66 % za registráciu na 2-ročný plán, čím sa mesačná cena zníži iba na 3,99 USD.

dva.Surfshark

Surfshark VPN Navštívte surfshark.com

Surfsharknemusia existovať tak dlho ako iní poskytovatelia na trhu, ale nemýľte sa, že sú jednou z absolútne najlepších možností pre torrenty (a nedávno sa spojili s NordVPN, takže viete, že sú v dobrej spoločnosti). Po prvé, nemusíte sa blázniť s výberom a výberom optimálnych nastavení a serverov pre P2P. Každý jeden z ich 3200 serverov (umiestnených v 65 krajinách po celom svete) je pripravený na neobmedzené súkromné ​​torrentovanie hneď po vybalení – nie je potrebná žiadna konfigurácia!

Samozrejme, ak si chcete zašpiniť ruky, Surfshark vám uľahčí nahliadnutie pod kapotu. Vyberte si z OpenVPN, IKEv2 alebo úplne nových, bleskovo rýchlych protokolov WireGaurd na optimalizáciu rýchlosti sťahovania. K dispozícii je tiež rozdelené tunelovanie pre prípad, že chcete iba anonymizovať svoju torrentovú prevádzku, plus možnosť prispôsobiť nastavenia jednotlivým sieťam Wi-Fi.

Surfshark ponúka prísne zásady nikdy neprihlasovať žiadne údaje, ktoré by sa dali použiť na odhalenie vašich aktivít, takže torrentujte dôverne.

Pros
 • Obíďte vládnu cenzúru pomocou režimu NoBorders
 • Torrent bezpečne na akomkoľvek serveri, nie sú potrebné žiadne dohady
 • Zmätok VPN na akomkoľvek serveri so špeciálnou funkciou kamufláže
 • Zásady protokolovania sú nezávisle auditované a overené
 • Užitočný 24/7 live chat so skutočnou ľudskou bytosťou.
Zápory
 • Rýchlosti pripojenia nezapôsobia na používateľov iných špičkových sietí VPN
 • Stav nového dieťaťa v bloku nemusí vzbudzovať rovnakú dôveru ako väčší poskytovatelia.

Prečítajte si naše celérecenzia Surfshark.

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ROZPOČTU: Surfshark je jedným z najlacnejších spôsobov, ako odomknúť skutočne bezpečný torrenting. Získajte zľavu 83 % na dvojročný plán + 3 mesiace ZADARMO len za 2,21 $ mesačne.

3.ExpressVPN

ExpressVPN Navštívte stránku expressvpn.com

ExpressVPNpracuje na tom, aby vaše torrenty zostali anonymné tým, že všetko zabalí do silného 256-bitového šifrovania AES. Ochrana pred únikom DNS a automatický prepínač zabíjania zaisťujú, že vaše osobné údaje nikdy nepreniknú, a to ani v prípade náhodného odpojenia.

Ak je vašou hlavnou obavou súkromie, ExpressVPN ponúka komplexnú politiku nulového protokolovania, ktorá pokrýva všetko od prevádzky po požiadavky DNS a adresy IP. Sieť ExpressVPN so 160 serverovými umiestneniami v 94 krajinách znamená, že vždy budete môcť nájsť rýchle pripojenie v ktorejkoľvek časti sveta.

A ak sa vám sťahovanie zdá trochu pomalé, stačí spustiť vstavaný test rýchlosti, aby ste v priebehu niekoľkých sekúnd našli lepší server.

Prečítajte si naše celéRecenzia ExpressVPN.

Pros
 • Odblokuje Netflix a ďalšie streamovacie stránky
 • 94 krajín, 3 000+ serverov
 • Veľmi jednoduché a ľahko použiteľné
 • Neuchováva žiadne záznamy osobných údajov
 • K dispozícii je podpora živého chatu.
Zápory
 • Cena mierne vyššia.
RÝCHLE SERVERY VPN: ExpressVPN ponúka rýchlosť, súkromie a použiteľnosť v jednom skvelom balíku.Získajte 49 % a využite ich 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Štyri.IPVanish

ipvanish Navštívte ipvanish.com

IPVanishuľahčuje zmiznutie online. Vlastná sieť 1 900 serverov spoločnosti na viac ako 75 miestach je jednou z najrobustnejších v odbore a s viac ako 40 000 zdieľanými IP adresami je anonymita prakticky zárukou. Údaje, ktoré prechádzajú cez tieto servery, sú tiež uzamknuté pomocou 256-bitového šifrovania AES a podporované politikou nulového protokolovania všetkej prevádzky. Ochrana pred únikom DNS a automatický prepínač zabíjania dokonca udržia vašu identitu v bezpečí v prípade straty pripojenia.

IPVanish bol do značnej miery vytvorený pre online streamovanie videa a sťahovanie torrentov. Rýchle servery vám poskytujú najlepšie možné pripojenie bez ohľadu na to, kde žijete alebo kde ste pripojení, a funkcie, ako je neobmedzená šírka pásma, žiadne obmedzovanie rýchlosti a žiadne obmedzenia P2P sietí alebo prenosu torrentov, uľahčujú prihlásenie a začatie. IPVanish dokonca ponúka niekoľko ďalších funkcií anonymity na ochranu vašej identity, vrátane časovača miešania IP adresy na zmenu vašej IP adresy v pravidelných intervaloch.

Prečítajte si naše celéIPVanish recenzia.

EXKLUZÍVNA PONUKA: Čitatelia Hostingdale tu môžu ušetriť až 65 %.na ročnom pláne IPVanish, čím sa mesačná cena znížila iba na 3,75 USD/mesiac.

Najlepšie súkromné ​​stránky na torrentovanie

Väčšina torrentových stránok spadá do niekoľkých kategórií, z ktorých každá je zameraná na typ obsahu, ktorý ponúkajú. Niektorí majú veľa hudby alebo filmov, zatiaľ čo iní sledujú vydania elektronických kníh aleboklasické televízne programy. Zozbierali sme niektoré z najpopulárnejších súkromných torrentových stránok, ktoré poskytujú najlepšiu kvalitu a najväčší výber vo svojom konkrétnom výklenku. Dáme vám tiež vedieť, aké ľahké je získať prístup na stránku, pretože to je často jeden z kľúčových kameňov úrazu pri používaní súkromných stránok na torrentovanie.

IPTorrents: zovšeobecnené súkromná torrentová stránka

Jednou nevýhodou pripojenia sa k súkromným sledovačom je, že musíte zostať aktívnym používateľom. Vytrhávanie alebo praktika sťahovania súboru bez seedovania do rovnomerného pomeru je nielen frustrovaná, ale často vás môže stáť váš účet. Ak sa skutočne nezaujímate o obsah, ktorý hosťuje sledovač, ku ktorému ste sa pripojili, a neplánujete sťahovať desiatky súborov, najlepšie urobíte, ak si vyberiete dobrú zovšeobecnenú súkromnú torrentovú stránku a zameriate svoje úsilie tam.

IPTorrents je dobre zavedený súkromný sledovač, ktorý ponúka takmer 700 000 rôznych torrentov. Jeho obsah pokrýva takmer všetko, čo si dokážete predstaviť, od hudby cez softvér, hry až po filmy. Predstavte si to ako privatizovanú verziu The Pirate Bay bez nesprávne označených súborov a nebezpečných sťahovaní.

 • web: IPTorrents
 • Obsah: Zo všetkého trochu
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Náročnosť spájania: Jednoduché

BitMe: Všetky najlepšie zdroje e-learningu

Internet sa zvyčajne považuje za zdroj zábavy, ale je tiež ideálny na učenie sa nových informácií. Prístup k e-learningovým kurzom nebol nikdy jednoduchší. BitMe bol založený v roku 2004 a pokračuje dodnes s viac ako 32 000 torrentmi a 14 000 používateľmi, z ktorých každý je rovnako závislý na učení sa nových informácií ako vy! Video kurzy, učebnice a e-knihy zamerané na každú predstaviteľnú tému sú vzdialené len pár kliknutí.

 • web: BitMe
 • Obsah: Všeobecný vzdelávací obsah
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Obtiažnosť spájania: Priemerná

Upravené: Súkromné hudobné torrenty

Albumy, jednotlivé piesne, plné diskografie, Redacted má všetko. Redacted, predtým známa ako PassTheHeadphones, je relatívne mladá stránka, ktorá sa zameriava na hudbu všetkých typov a žánrov. Získate zdravé množstvo populárnych hitov spolu s klasikou a dokonca aj medzinárodnými kapelami. Viac ako milión torrentov a 27 000 používateľov z neho robí jeden z najväčších a najaktívnejších súkromných hudobných sledovačov, takže ak môžete dostať pozvánku, budete pripravení na piesne!

 • web: Upravené
 • Obsah: Hudba
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Náročnosť spájania: Jednoduché

Knihovník: Najlepšie súkromné ​​torrenty elektronických kníh

Bibliotik má takmer 300 000 torrentov a mimoriadne aktívnu komunitu približne 7 000 používateľov. Od roku 2009 je online s veľmi malými prerušeniami, takže ak získate prístup, nebudete sa musieť obávať hľadania ďalších pozvánok na sledovanie elektronických kníh. Bibliotik uchováva veľký výber bežných, klasických a špecializovaných kníh všetkých typov a žánrov. Ak ho nemôžete nájsť na verejnom sledovači, je pravdepodobné, že Bibliotik má to, čo potrebujete.

 • web: knižnica
 • Obsah: E-knihy
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Obtiažnosť spájania: Priemerná

GazelleGames – Súkromné torrenty videohier

Je ľahké argumentovať, že nájsť spoľahlivú hernú torrentovú stránku je ako naraziť na jednorožca vo vašej obývačke. Súkromné ​​sledovače hier sú zriedkavé a zdá sa, že sa vypnú už po roku alebo dvoch existencii. GazelleGames je výraznou výnimkou z tohto trendu. Stránka je v prevádzke od roku 2010 a ponúka viac ako 65 000 torrentov pre 14 000 používateľov, čo z nej robí najväčšiu súkromnú hernú torrentovú stránku v okolí.

 • web: GazelleGames
 • Obsah: Videohry
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Obtiažnosť spájania: Priemerná

PassThePopcorn: The budete potrebovať iba web s filmovým torrentom

PassThePopcorn existuje od roku 2008, čo je v online čase prakticky storočie. Jeho hlavným zameraním sú mainstreamové filmy, klasické filmy a populárne medzinárodné vydania, všetky prezentované vo vysokej kvalite, kedykoľvek je to možné. Viac ako 380 000 torrentov a 35 000 používateľov z nej robí jednu z najväčších súkromných stránok na torrentovanie filmov na „nete“.

 • web: PassThePopcorn
 • Obsah: Filmy
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Náročnosť spájania: Ťažká

BroadcastTheNet: Televízia v celej svojej kráse

Spoločnosť BroadcastTheNet, založená v roku 2009, sa zameriava na vysokokvalitné televízne programy a kompletné televízne seriály, od moderného obsahu po klasiku a medzinárodné vydania. Je to zďaleka najväčšia súkromná televízna torrentová stránka v okolí. Nájdete tu viac ako 200 000 torrentov zdieľaných 34 000 používateľmi.

 • web: BroadcastTheNet
 • Obsah: TV relácie a televízne seriály
 • Požiadavky na pomer: Nie
 • Náročnosť spájania: Ťažká

AnimeBytes: Získajte opravu anime tu

Jedna z náročnejších semi-niche scén na sledovanie je anime. Všeobecné torrentové stránky sú zamračené na ťažké nahrávanie anime a manga, čo ešte viac sťažuje prístup k japonskému exkluzívnemu obsahu a obsahu pre fanúšikov. AnimeBytes je obrovská súkromná torrentová stránka s 16 000 používateľmi a viac ako 141 000 torrentmi, z ktorých si môžete vybrať. Ak hľadáte sériu, AnimeBytes ju určite bude mať!

 • web: AnimeBytes
 • Obsah: Anime a manga
 • Požiadavky na pomer: Áno
 • Obtiažnosť spájania: Priemerná

Prečo používať súkromné ​​​​torrentové stránky

Každý, kto sťahuje súboryprostredníctvom torrentovacej službymá vždy na mysli tri veci: súkromie, rýchlosť a dostupnosť. Verejné torrentové stránky využívajú vysoký počet používateľov, ktorí nahrávajú, aby zabezpečili, že rýchlosť je zriedkavý problém a vďaka veľkému publiku majú tiež obrovský výber sťahovania. Pokiaľ ide o súkromie, skutočne nemôžete poraziť súkromných sledovačov, pretože ich systém stráženia brány robí skvelú prácu, aby zabránil špehovaniu tretích strán od ich súborov. Nie je to dokonalé, ale je to lepšie ako politika otvorených dverí.

Ďalšou výhodou, ktorú majú súkromné ​​sledovače oproti verejným torrentovým stránkam, je špecifický obsah. Na bežnom webe budete môcť nájsť asi 80 % toho, čo chcete, najmä ak hľadáte populárny televízny seriál alebo bežnú elektronickú knihu. Ak je však váš vkus nejasnejší, verejné stránky majú len zriedka to, čo hľadáte. V tomto prípade je zvyčajne najlepšou voľbou použiť súkromný sledovač torrentov, ktorý vyhovuje vášmu výklenku.

Ako sa pripojiť k súkromnej torrentovej stránke

Súkromné ​​sledovače vyžadujú pred prístupom k ich obsahu registráciu. Registrácia však nie je taká jednoduchá, ako zadanie vašej e-mailovej adresy a kliknutie na tlačidlo registrácie. Niektoré obmedzujú vytváranie nových účtov na jeden deň v roku, iné dokonca vyžadujú rozhovory pred udelením prístupu. Metódy sa môžu líšiť od miesta k miestu a často sa menia v priebehu rokov. Nižšie sú uvedené niektoré z bežnejších metód, ktoré môžete použiť na vytvorenie členstva so súkromnou stránkou podľa vášho výberu:

  Otvorené dni registrácie:Jedným jednoduchým spôsobom, ako získať prístup k súkromnému sledovaču, je pripojiť sa na jeden z ich otvorených registračných dní, kde sa môže ktokoľvek zaregistrovať a začať sťahovať. Tieto sú zriedkavo oznámené vopred a môžu trvať od niekoľkých hodín do niekoľkých dní. Sledujte nižšie uvedené sledovacie stránky, kde nájdete všetky najnovšie oznámenia. Žiadosť o pozvánky:Niektoré súkromné ​​torrentové stránky sú len na pozvanie, čo znamená, že aktuálny člen vám musí udeliť prístup. To znamená, že si pozriete pozývacie obchodné vlákno na fóre alebo jednoducho požiadate o prístup. A ak poznáte niekoho s pozývacími kódmi, požiadajte o jeden! Registrácia IRC alebo fóra:Niektoré z exkluzívnejších súkromných torrentových stránok obmedzujú pozývacie kódy a vytváranie účtov na svoje vlastné IRC kanály alebo komunitné fóra. Ak sa chcete pripojiť k službe, budete musieť nájsť tieto zdroje a postupovať podľa pokynov v nich.

Všetky vyššie uvedené metódy vyžadujú trochu práce a v niektorých prípadoch aj trochu šťastia! Svoje šance môžete zvýšiť sledovaním stránok nižšie, kde nájdete všetky najnovšie správy o súkromných registráciách a oznámeniach torrentu.

 • otvorené sledovače: Súkromné ​​správy o sledovaní torrentov, jednoduché a jednoduché. Opentrackers pravidelne uverejňuje oznámenia o registrácii. Budete musieť byť rýchli, aby ste dostali pozvánku/aplikáciu, takže ak máte záujem o súkromné ​​torrenty, navštívte stránku každý deň.
 • TorrentPozvánky: Webová stránka a fórum venované výmene pozvánok a oznámeniam o otvorenej registrácii.
 • /r/trackers: Subreddit venovaný všetkým veciam súvisiacim so sledovaním. Zahŕňa dni otvorených registrácií, ako aj všeobecné oznámenia.
 • /r/pozýva: Subreddit na vyžiadanie, ponúkanie a obchodovanie s pozvánkami na súkromné ​​stránky torrentu.

Ako dodržujte dobrý pomer

Veľká časť súkromných sledovačov presadzuje niečo, čo sa nazýva pomer. Toto číslo predstavuje množstvo obsahu, ktorý ste si stiahli, v porovnaní s množstvom, ktoré ste nahrali. V ideálnom prípade by váš pomer mal zostať nad 1,0, čo znamená, že vraciate aspoň toľko šírky pásma, koľko využívate. Niektoré súkromné ​​torrentové stránky stanovujú prísne pravidlá týkajúce sa pomerov a odstránia vašu registráciu, ak príliš dlho klesnete pod limit.

Pomery sa tiež často používajú ako druh požiadavky na aplikáciu pre sledovače torrentov. Ak sa uskutoční pohovor predtým, ako sa budete môcť pripojiť, otázkou číslo jedna je, koľkých súkromných sledovačov ste členom a aký je váš pomer k nim? Poskytnutie dôkazu o solídnom pomere je vynikajúcim nástrojom na ukončenie rozhovoru a získanie prístupu k elitnému súkromnému sledovačovi.

Udržiavanie dobrého pomeru na súkromnom torrentovom webe je jednoduchou záležitosťou neustáleho nasadzovania sťahovania. Po stiahnutí neodstraňujte súbor ani torrent. Nechajte to spustené a aktívne nahrávanie tak dlho, ako môžete. Týždne, mesiace, dokonca roky. V závislosti od pravidiel konkrétnej stránky môžete získať pomerový kredit iba vtedy, ak od vás niekto aktívne sťahuje. Ak je to tak, vezmite si obľúbený súbor hneď po jeho nahraní, aby ste výrazne zvýšili svoje šance na dosiahnutie vysokého pomeru.

Ďalším spôsobom, ako udržať pevný pomer, je použitie seedboxu. Tieto služby mimo lokality fungujú ako platená verzia vzdialeného torrent klienta, ktorý neustále nasúva každý súbor, aj keď je váš počítač vypnutý. Seedboxy zvyčajne fungujú na predplatiteľskej službe a ich prevádzka stojí niekoľko dolárov mesačne. Nie všetky súkromné ​​sledovače ich umožňujú, preto si ich pred registráciou overte na svojej torrentovej stránke.

Usenet vs súkromné ​​torrentové stránky

Extrémne populárnou, no mimoriadne úzkou alternatívou k torrentovým stránkam a sťahovaniu torrentov je Usenet, ktorý je niečo ako predchodca internetu. Bol vyvinutý v 80-tych rokoch minulého storočia ako metóda zdieľania správ cez distribuovanú sieť, čo dokazujú staré systémy diskusných skupín a násteniek, na ktoré si budú prví používatelia internetu pamätať. V posledných rokoch sa Usenet stal rajom pre zdieľanie súborov. Nie je ťažké ju používať, ale vyžaduje si niekoľko samostatných programov a predplatné na prístup k službe, čo jej zabraňuje zasiahnuť hlavný prúd.

Torrenty fungujú tak, že distribuujú časti súboru od každého používateľa, ktorý si ho stiahol.Usenet, na druhej strane dodáva obsah priamo zo servera klientovi. Keď sa súbor nahrá do skupiny Usenet, každá lokalita, ktorá indexuje túto skupinu, bude mať prístup k obsahu, zvyčajne tiež veľmi vysokou rýchlosťou. Predstavte si to ako druh invertovanej torrentovej siete. Namiesto spájania sťahovačov a zdieľania súborov sa ich servery navzájom spájajú a vytvárajú distribučnú sieť.

Usenet nesie približne rovnaké riziká ako sťahovanie torrentov. Ak nevenujete pozornosť, môžete si stiahnuť pirátsky obsah alebo dokonca vírusy. VPN a vírusové skenery sú základnými nástrojmi pre prístup k Usenetu, rovnako ako predplatné u spoľahlivého poskytovateľa Usenetu.

zdieľam vaše obľúbené súkromné ​​stránky na torrentovanie

Existujú stovky súkromných stránok na torrentovanie, z ktorých mnohé sa zámerne skrývajú, aby sa vyhli kontrole. To sťažuje objavovanie nových stránok, nieto sa k nim pripájať! Ktoré súkromné ​​sledovače používate na prístup k svojmu obľúbenému obsahu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Ako získať ZDARMA VPN na 30 dní

Ak potrebujete VPN na krátky čas, napríklad pri cestovaní, môžete bezplatne získať našu vysoko hodnotenú sieť VPN. NordVPN zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Za predplatné budete musieť zaplatiť, to je fakt, ale umožňuje to plný prístup na 30 dní a potom ho zrušíte a dostanete späť plnú náhradu . Ich storno podmienky bez akýchkoľvek otázok zodpovedajú svojmu menu.

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi Predchádzajúci Článok

Microsoft Teams: zdieľanie viacerých obrazoviek na schôdzi

Ako spustiť Plex Media Server na NAS Čítajte Viac

Ako spustiť Plex Media Server na NAS